Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • -Ce te joci ma?
    -Counter Strike si ascult manele.
    -Cum sa asculti ma manele in timp ce josi Cs?
    -E simplu...Guta imi spune intotdeauna de unde vin dusmanii )))))

    Comment


    • O bunicuta intra in troleibuz, acolo plin cu lume. Pe un scaun sedea un baietan. Bunicuta:
      - Of, ce-mi este greu la batranete, si se uita cu coada ochiului la baietan poate se scoala si-i de-a locul. Acela - nici un stres.
      - Of, tare mi-este greu la batranete... Baiatul isi cata de treaba.
      - Of, da tare ma mai dor picioarele la batranete. Baiatul nu reactioneaza.
      - Auzi baiatule, sunt batrana si ma dor picioarele, scoala sa ma asez eu.
      - Auzi batranica, cand erai tanara te sculai sa deai loc celor batrani?
      - Desigur.
      - Pai de aia si te dor picioarele acum!

      Comment


      • O femeie trebuie sa cunoasca 70 de lucruri

        1. Sa spele vasele,
        si 69.

        Comment


        • Un tip vorbeşte cu prietenul lui: - M-am gândit să-mi omor nevasta... dar încerc să găsesc soluţia crimei perfecte... mă tot gândesc şi nu-mi vine nici o idee... Amicul, mai hâtru din fire, îi zice: - Simplu, fă sex cu ea tot timpul, dar tot timpul, şi o s-o oboseşti atât de tare că o să moară. Crima perfectă! Se întâlnesc după şase luni. Nevasta era frumoasă, înfloritoare, iar soţul abia se mai ţinea pe picioare. - Ce faci, îl întreabă prietenul. - Hmm, aşa şi aşa, dar uită-te la ea, proasta, habar n-are că-i pe moarte!

          ===========================

          O doamna intr-un magazin de pielarie, gaseste o poseta superba, foarte mica, dar extrem de scumpa. Femeia intreaba vanzatorul:
          - De ce o poseta atat de mica are un pret atat de mare ?
          Vanzatorul raspunde :
          - Poseta este confectionata din piele de penis. Daca o lingeti usoooor, se transforma intr-o valiza.

          Comment


          • Un tanar catre antrenorul de fitness:
            -Eu vreau sa impresionez femeile.. la ce aparat sa lucrez cel mai mult?
            -La bancomat..
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • Un băiețel intră plângând în casă.
              Maică-sa:
              -Ce-ai mă de plângi?
              -Tata repară gardul și și-a dat cu ciocanul peste degete.
              -Păi asta e de râs,nu de plâns!
              -Așa am crezut și eu..

              Comment


              • Profitînd de înghesuială, în autobuz, un tip o pipăie insistent pe femeia din faţa lui. Aceasta întoarce capul şi-i spune enervată:
                - Domnule, te rog…
                - Nu-i cazul să mă rugaţi, o fac cu plăcere…
                Şoferul prudent se uită în ambele sensuri înainte de a trece pe roşu

                Comment


                • Parintii vin acasa, intra in camera copilului si vad iesind de sub perna un colt de revista. Curiosi, scot revista si vad cu stupoare ca e pentru sado-masochisti. Dupa un timp lung de gandire, tatal spune, incet:
                  - Eu zic sa nu-l batem…

                  Comment


                  • Un copilas ii scrie lui Mos Craciun:
                    -Trimite-mi un fratior
                    Mos Craciun raspunde:
                    -Trimite-mi-o pe maica-ta.
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • Bula este la scoala. Invatatoarea le spune copiilor sa dea exemplu de substantive comune comestibile:
                      - Ion, zi un substantiv comestibil.
                      - Paine.
                      - Bravo Ion, zece.
                      - Maria zi un substantiv comestibil.
                      - Cartof
                      - Bravo, 10.
                      In sfarsit vine randul si lui bula:
                      - Lampa.
                      - Bula, tu esti tampit? pe cine ai vazut tu ca mananca lampa?
                      - Pai aseara tata i-a zis mamei: `stinge lampa si ia-o-n gura`.

                      Comment


                      • Doua blonde stateau de vorba.
                        - Te-ai uitat vreodata in ochii sotului tau in timp ce faceai sex?
                        - Da.
                        - Si ce mutra avea?
                        - Statea in usa ca prostul!...
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • Morala Zen

                          Un cal deprimat se tolaneste pe jos si nu mai vrea pentru nimic in lume sa se ridice. Stapanul disperat, nereusind sa-l convinga sa se ridice, cheama veterinarul. Acesta sosi imediat, examineaza animalul si zice:
                          - Aaaa, e foarte grav, singura solutie sunt aceste pastile pe care i le vei da cateva zile; daca nu reactioneaza, trebuie eutanasiat.
                          Porcul a auzit totul si fuge la cal:
                          - Ridica-te, altfel se sfarseste rau!!!
                          Dar calul nu reactioneaza si da incapatanat din cap. A doua zi, veterinarul vine din nou sa vada efectul pilulelor:
                          - Nu reactioneaza, mai asteptam o zi, dar cred ca nu sunt sperante!
                          Porcul auzind tot, fuge din nou la cal:
                          - Trebuie sa te scoli, altfel vei pati mari necazuri!
                          Dar calul, nimc! A treia zi, constatand lipsa progreselor, veterinarul ii cere stapanului:
                          - Du-te dupa carabina, a venit timpul sa-l scapam pe bietul animal de chinuri!
                          Porcul fuge disperat la cal:
                          - Trebuie sa reactionezi, e ultima ocazie, te rog, astia sunt gata sa te omoare!!!
                          Calul se ridica, se scutura, face cateva miscari de dans, o ia la fuga in galop si sare cateva obstacole.Stapanul, care tinea mult la calul sau, foarte fericit ii spune veterinarului:
                          - Multumesc mult, esti un medic minunat, ai facut un miracol!!!
                          Trebuie neaparat sa sarbatorim evenimentul! Haide sa taiem porcul si sa facem o masa mare!!!

                          Morala Zen: Vezi-ti mereu de treburile tale!!!!
                          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                          Comment


                          • doi tigani taiuau cu bonfaieru o bomba cu gandu sa vada ce e inauntru
                            vine al treilea si zice :
                            ba voi santei nebunii daca explodeaza asta
                            dute dreacu ba ca mai avem una



                            noapte la ora 10 suna telefonu :
                            alo! familia Popescu
                            nu stiu mancati-as ca acum am intrat si noi
                            sigpic
                            Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                            Comment


                            • Bin Laden ajunge la Poarta Raiului. Sf. Petru deschide vizeta portii, il vede si exclama, terifiat:
                              -Tu? Tu vrei sa intri aici? La care bin Laden, sec:
                              - Am zis eu ca vreau sa intru? Aveti doua minute sa iesiti cu totii!

                              ...............................
                              - Fetelor, va place pestele?
                              - Nu, ca ne bate!

                              .........................................
                              O blonda, o bruneta si o roscata sunt la detectorul de minciuni.
                              Roscata spune: - Ma gandeam ca sunt cea mai frumoasa femeie din lume...
                              "Bip"
                              Bruneta zice: - Ma gandeam ca sunt cea mai frumoas ..."Bip"
                              Blonda: - Ma gandeam .. "Bip"
                              Last edited by popavlm; 8 August 2011, 20:37. Reason: Automerged Doublepost
                              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                              Comment


                              • *I: De ce exista atatea organizatii impotriva hainelor de blana si nici
                                una
                                impotriva hainelor de piele?
                                R: Pentru ca e mai simplu sa hartuiesti femeile bogate decat gastile de
                                motociclisti!
                                __________________________________________________ ___

                                Intra Gigi Becali in discoteca... o fata super se apropie de el si il
                                intreaba dulce :
                                - Dansati ?
                                - Nu fa, zdreanta ce esti, asa merg eu !
                                __________________________________________________ __
                                Femeia la volan - e ca o stea: pe ea o vad toti, dar ea - pe nimeni.
                                __________________________________________________ _______

                                La maternitate, unui tata tanar o sora medicala ii aduce doi prunci.
                                - Nu va speriati ca aveti mai mult de unul? - intreaba ea.
                                - Nu, - raspunde incet tatal.
                                - Foarte bine! Tineti-i pe acestia doi, eu ma duc dupa ceilalti.
                                __________________________________________________ _______


                                Viata e trista, in schimb salariul e hazliu.
                                __________________________________________________ _______

                                - Prin ce se deosebeste sotia de un terorist?
                                - Cu teroristul poti sa mai negociezi ...
                                __________________________________________________ _______

                                - Unde jucatorii nostri de fotbal joaca mai bine - in atac sau in aparare?
                                - In cazinou.
                                __________________________________________________ ______

                                Boxerii au fost intrebati despre pericolul sportului pe care-l practica.
                                10% au spus ca boxul este periculos pentru sanatate. 90% nu au inteles
                                intrebarea.
                                __________________________________________________ ________


                                Serviciul pompieri: intra seful in vestiar, cu mainile in buzunar, spune
                                incet:
                                - Baieti, pregatiti-va incetisor, arde cladirea politiei economice...
                                __________________________________________________ ________


                                La o masa intr-un bar, statea un nene care dadea pe gat pahar dupa pahar.
                                De fiecare data cand termina un pahar, se uita in buzunarul camasii.
                                Intrigat, barmanul l-a intrebat:
                                - De ce va tot uitati in buzunarul camasii dupa fiecare pahar?
                                - Am acolo o poza cu nevasta-mea. Cand mi se pare frumoasa, ma duc acasa!
                                __________________________________________________ ____________________________________


                                Intr-un bar, o femeie solida facea cu mana barmanului, dorind sa comande.
                                Barmanul nu o vedea, dar toata lumea vedea parul bogat de la subsioara
                                femeii.
                                La un moment dat, un tip beat striga de la capatul celalalt al barului:
                                - Hei barman, da-i ceva de baut balerinei!
                                - De unde stii ca e balerina?
                                - Pai numai o balerina putea ridica piciorul atat de sus!
                                __________________________________________________ ______________________________________


                                Doi condamnaţi la moarte.
                                - Vreo ultimă dorinţă?
                                - Aş vrea să ascult un disc cu Guţă.
                                - De acord! Şi tu?
                                - Pe mine vă rog să mă omorâţi înaintea lui!

                                __________________________________________________ ____________________________________


                                Trei tauri stau pe vîrful unui deal şi aruncă priviri pofticioase spre o
                                turmă de vaci, aflată în vale, la păscut.
                                - Repede, repede! Să coborîm la ele şi să le facem felul, spune cel mai
                                tînăr dintre ei.
                                - Ei, ei. Nici chiar aşa, tinerelule! Ai puţintică răbdare. Mai întîi
                                mîncăm bine, ne facem băieţi frumoşi şi apoi chemăm doamnele să vină
                                pînă sus la noi, spune cel de-al doilea, ceva mai în vîrstă decît primul.
                                - Fiţi seriosi. De ce să coborîm? De ce să le chemăm? spune cel mai bătrîn
                                dintre tauri. Se vede foarte bine şi de-aici.
                                _________________________

                                - Un an intreg de tratament la psiholog, facut degeaba!
                                - Pai, nu te-ai vindecat?
                                - Depinde ce intelegi tu prin vindecat; acum un an ma credeam
                                Napoleon, acum sunt un nimeni!
                                ____________________
                                - Alcoolul ucide.
                                - Si ce? Apa te face nemuritor?
                                _________________

                                **BULA:Bunicule,cine a inegrit Marea Neagra?
                                BUNICUL:Alta intrebare mai interesanta n-ai gasit?
                                BULA:Ai dreptate...Atunci,spune-mi cine a omorat Marea Moarta?
                                ________________________

                                Bula merge la un restaurant de mana a treia.
                                - Am comandat friptura cu o felie de lamaie, zice Bula, dar nu vad
                                friptura.
                                Ospatarul se uită cu repros la Bula:
                                - Sub lamaie v-ati uitat?
                                __________________________________________________ __


                                * Conferinta tinuta pe internet de presedintele Romaniei, Traian Basescu,
                                observa:*
                                *- In ultimele 5 minute am primit 1 milion de mesaje cu aceeasi intrebare:*
                                * *
                                *"Vor fi candva majorate salariile?"
                                ... Cred ca-i SPAM.*

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google