Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O blonda supravietuieste unui accident cumplit, petrecut pe Autostrada Soarelui. Iese cu chiu cu vai (din fericire nevatamata) din gramada de fiare contorsionate si declara organului :
    - Mergeam linistita cand, deodata, in fata mea apare un brad. Cotesc stanga, acolo un alt brad, cotesc dreapta, ce credeti ?..inca un brad. Din cauza manevrelor bruste, m-am dat peste cap de vreo 15 ori.
    - Stimata doamna, suntem pe autostrada si nu este nici un copac pe o distanta de citeva zeci de km.
    Ceea ce ati vazut dumneavoastra e odorizantul...
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • o blonda cu masina este oprita de politist!-permisul dumneavoastra,va rog!-ce este ala??-cartela aceea cu poza dumneavoastra!blonda se uita in geanta si gaseste oglinda,se uita in ea si i-o da politistului!acesta priveste in oglinda la randul sau si spune:-ma scuzati,dar nu stiam ca lucrati in politie
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • Blonda:- Mama sunt insarcinata!

        - Vai, draga mea, dar unde ti-a fost capul?

        - Cred ca inghesuit in portiera…
        o/____\o
        (i)
        .........

        Comment


        • - Unde sunt cele mai frumoase femei?
          - În fotografiile vechi.
          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

          Comment


          • Un roman ajuns in Franta, isi ia petit dejuner (paine,unt,marmelada,croissant), cand un francez, mestecandu-si nelipsita sa guma, se aseaza linga el. Romanul il ignora in mod vadit, dar in ciuda acestui lucru francezul il apostrofeaza:
            -Voi painea o mancati toata?
            Romanul prost dispus:
            -Evident.
            Francezul facad un balon cu guma:
            -Noi nu. Noi in Franta mancam doar miezul, coaja o adunam intr-un tomberon, o reciclam, o transformam in croisant si o vindem in Romania.Romanul pastreaza tacerea.Francezul insista:
            -Voi puneti marmelada pe paine ?
            Romanul:
            -Evident.
            Francezul intorcand guma intre dinti si ranjind, zice:
            -Noi nu.In Franta, la micul dejun, noi mincam fructe proaspete, dar punem toate cojile si ramasitele intr-un tomberon, le reciclam, facem marmelada si o vindem in Romania. Atunci romanul intreba:
            -Voi francezii faceti sex?
            -Binenteles,raspunde francezul cu un zimbet imens.
            -Si ce faceti cu prezervativele folosite, continua sa intrebe romanul.
            -Le aruncam, binenteles
            -Noi nu, continua romanul. In Romania, le strangem intr-un tomberon, le reciclam, le transformam in guma de mestecat si le vindem in Franta.
            O viata avem Români si o cinste!Desteptati-va ca am dormit destul!

            Comment


            • Un ardelean intra intr-un bar si cere o bere la cutie. Dupa ce barmanul il serveste, ardeleanul ia cutia de bere, scoate un cutitas si incepe sa taie capacul cutiei. Barmanul il vede si-i spune :
              -Bade, ridica inelul si trage-l spre tine, nu te mai chinui cu cutitul.
              Ardeleanul ii raspunde :
              -Apai, no, domnule draga, inelul ii pentru aia care n-au brisca.
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • Un om educat niciodata nu va spune: "S-o f.. pe ma-ta!". El va spune: "Pot sa-ti fiu tata!"
                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                Comment


                • I: Cine a inventat dragostea?
                  R: Evreii sa nu mai dea bani la curve .......
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • Un urs la farmacie:
                    - 50 de prezervative va rog.
                    Doi iepurasi in spatele lui isi dadeau coate si radeau de el.
                    Ursu' se intoarce, se uita crunt la ei, se intoarce la farmacist si zice:
                    - 52!
                    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                    Comment


                    • Q. What did the blind man say as he passed the fish market?
                      A. Good morning Girls
                      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                      Comment


                      • O femeie era în pat cu amantul ei când aude ca sotul ei deschide usa de la intrare.
                        - Repede - îi spuse- ramâi în picioare în colt. Apoi îl unse cu ulei de copii pe tot corpul si îl pudra cu talc.
                        -Nu te misti pâna îti spun eu - îi sopti - si simuleaza ca esti o statuie.
                        - Ce este asta, draga ? - o întreba sotul când intra în camera.
                        - Ah, este o statuie - raspunse ea - Rodriguezii au cumparat una pentru dormitorul lor si mi-a placut atâta, încât am cumparat una pentru noi.
                        Nimic mai mult nu s-a mai spus despre statuie. În jur de ora doua de dimineata, sotul coborî din pat, se duse la bucatarie si se întoarse cu un sandwich si un pahar de lapte.
                        -Ia, îi spuse statuiei, manânca ceva.Eu am stat în picioare ca un idiot 3 zile în casa Rodriguez si nimeni nu mi-a oferit nici un pahar cu apa.

                        Comment


                        • - Alo, familia Popescu?
                          - Nu stiu, minca-ti-as, de-abia am intrat...
                          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                          Comment


                          • Brocoli: Eu arăt ca un copaceeel
                            Ciuperca: Eu arăt ca o umbreluţă
                            Mărul: Eu arăt ca o inimioară
                            Banana: Haideţi să schimbăm subiectul

                            Comment


                            • Un tip il intreaba pe Dumnezeu:

                              - Doamne, de ce toate fetele sunt draguţe, dulci, graţioase iar femeile sunt nasoale şi sâcăitoare......?

                              Domnul spune:
                              - Pentru ca pe fete le creez eu, iar femei le faceţi voi!
                              Logan GPL 1.4

                              Comment


                              • Majoritatea femeilor din Romania nu-si permit sa-si mareasca sanii. In schimb majoritatea barbatilor isi maresc ficatul fara probleme!
                                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google