Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • O masina se loveste brutal de o caruta. In urma accidentului calul si carutasul sunt raniti destul de grav. Politistul vine la fata locului si vazand calul chinuindu-se, intr-un acces de mila, il impusca. Apoi se indreapta catre carutas cu pistolul in mana si il intreaba:
      - Si dumneavoastra sunteti ranit?
      - Nu, nu! Doamne fereste, asa de bine nu m-am simtit niciodata!...

      ......................
      Amsterdam. Un domn bine, se apropie de vitrina unui bordel, in care statea -sumar dezbracata- o dama blonda si ii atrage acesteia atentia ciocanind in geam.
      - Cat costa?
      Ea raspunde:
      - 1.000 de Euro.
      Clientul, complet descumpanit, raspunde:
      - Vai, dar este enorm de scump!
      Dama raspunde, fara a clipi:
      - Da, dar este sticla dubla, incasabila!…
      Last edited by popavlm; 13 October 2011, 20:44. Reason: Automerged Doublepost
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • O blonda intra disperata intr-o statie de benzina ..
        - Va rog sa ma ajutati… Mi-am inchis cheile masinii in masina… Ce ma fac acum???
        Benzinarul se abtine cu greu sa nu rada …
        - Macar ati lasat geamul deschis de doua degete? o intreaba pe blondina
        - Da, da, desigur… zice aceasta
        - Bine, spune benzinarul, atunci incercati sa trageti butonul de blocaj al usii in sus cu acesta sarma..
        - Sunteti o comoara, zice blonda iesind bucuroasa.
        Dupa 10 minute intra in benzinarie un client care nu mai putea de ras.
        - Ce s-a intamplat? intreaba benzinarul.
        - N-o sa credeti ! zice omul;
        - Afara langa o masina sta o blonda care incearca sa deblocheze usa cu o sarma.
        - Bine, si ce-i de ras in asta ? intreaba benzinarul, asta i se poate intampla oricui!
        - Da, bine zice omul, dar in masina mai e o blonda care zice: mai la stanga, mai la dreapta, mai sus …!

        Comment


        • Un mos de 80 se insoara cu una de 30. Dupa nunta se duc in camera. El ii arata semnul 3 cu degetele. Ea da ochii peste cap si-l intreaba :
          - La varsta ta inca o mai faci de trei ori ?
          - Ai inteles gresit draga ! Alege-ti un deget……

          Comment


          • - Draga mea, dacă tu, pe criza asta, ai învăţa să găteşti, am putea concedia bucătăreasa.
            - Ai dreptate, dragul meu. Dar dacă tu ai învăţa să faci sex, am putea concedia şi şoferul.

            Comment


            • El: Vrei sa te mariti cu mine?
              Ea: Ai apartament?
              El: Nu… !!
              Ea: Ai BMW ?
              El: Nu..
              Ea: Salariu ai ?
              El: Nu am salariu… dar…
              Ea: Niciun dar !! Cum pot sa ma marit cu tine când nu ai nimic din ce îmi doresc?

              El pleaca bolborosind: Am o vila la munte , una la mare, si una in Caraibe . In Bucuresti vila aia in care locuiesc, am Porsche si Ferrari si Mercedes. E nebuna, de ce sa mai cumpar si un BMW ? De unde salariu.... daca eu sunt bancher?
              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

              Comment


              • Lucratorii din banci au bancul asta la umor negru .... chiar sadic.
                sigpic

                Comment


                • El alerga dupa orice fusta. Si totul ar fi fost ok, daca nu se intampla in Scotia!
                  ...........................................
                  Mamaia. Un ungur, înecându-se în mare, a uitat cum se spune în română cuvântul "ajutor" şi striga: "Me scald ultima date!"
                  .................................................. .....
                  Minuni exista: vamesul Petrescu, pur si simplu inchizand ochii, a castigat 25 mii de euro!
                  ..............................
                  Ştiri: "Ieri, în piaţa centrală a oraşului, trupele speciale au dispersat o demonstraţie a masochistilor. Plăcerea a fost enormă, în ambele tabere!
                  ....................................
                  Vine soțul acasă beat...soția îl asteapta în prag pregatita cu o tigaie în mână, la care soțul:
                  -Du-te și te culcă, nu mi-e foame!
                  ................................................
                  Vreau sa merg la spovedanie. In 40 de ani am adunat atatea pacate...Of, ce amintiri placute!
                  .................................................. ....
                  Orice corp omenesc asezat pe WC face sa sune soneria de la intrare!
                  .................................................. ..................
                  Alcoolul ucide celulele nervoase...Raman doar cele linistite.
                  ..............................................
                  Un politist, vorbind cu Moartea si notand in carnetel: "Deci ziceti ca inainte sa intrati in Romania aveati coasa...?"
                  sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                  Comment


                  • Doi politisti merg pe strada. Deodata se impiedica de un cap de mort, il ia unul in mina, se uita la el… si zice:
                    -Mai, asta-i capu lu sefu !
                    -Cum sa fie capu lu sefu , mai ?
                    -Daca-ti spun! E capu lu sefu !
                    -Nu fii bou, mai ! Sefu e mai inalt …
                    My ride

                    Comment


                    • Un scotian la o toaleta isi face nevoile !
                      Intre timp din buzunarul lui cade o lira in toaleta . Se uita la lira ..si se intreaba daca merita sa-si murdareasca mainile.
                      Dupa un timp de gandire... scoate 10 lire din buzunar si le arunca in toaleta .
                      "Acum, da... merita sa-ti murdaresti mainile pt 11 lire."
                      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                      Comment


                      • Un tip se duce la benzinărie si-i spune angajatului de la pompa de benzina:
                        - Pune 4 picături de benzină în rezervor şi 2 picături de ulei la motor!
                        Băiatul de la benzinărie:
                        - Nu vreţi să mă băşesc puţin şi în cauciucuri?

                        Ea:
                        - Iubitule, mă iubeşti?...
                        El:
                        - Zi-mi că nu ai buşit maşina?!!!
                        Last edited by vyalli; 16 October 2011, 12:44. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                        Comment


                        • Nevastă-mea mă sărută de fiecare dată când vin acasă.
                          - Asta da afecţiune!
                          - Ah nu, e doar investigaţie!

                          Comment


                          • La inmormantarea unui cardiolog. Sicriul in forma de inima este asezat
                            intr-o groapa in forma de inima, pe care sunt puse coroane in forma de
                            inima, pe o muzica divina. Un om incepe sa rada.
                            - De ce razi, esti nesimtit? Cum poti sa razi la inmormantarea unui
                            asemenea om?
                            - Rad, omule. Ma gandesc la inmormantarea mea, ca sunt ginecolog...

                            ============================

                            Vecinii lui Bula au un nou nascut. Din nefericire acesta s-a nascut fara urechi. Cand familia lui Bula este invitata la vecini pt. a vedea copilul, tatal lui Bula il ia de-o parte si-i explica:
                            - Copilul asta este marea lor bucurie, il doresc de mult! Daca spui ceva despre urechile lui te bat de te rup!
                            - Am inteles, zice Bula.
                            Cand ajung in casa vecinilor si dau cu ochii de copil, Bula zice entuz...iasmat mamei copilului:
                            - Vai ce copil frumos!
                            Mama rasufla usurata.
                            Bula continua:
                            -Ce manute dragalase, ce picioruse frumoase...si ce ochi frumosi! Ce-a zis doctoru', vede bine?
                            Mama:
                            - Da, vede bine, de ce intrebi?
                            - Pentru ca daca va trebui sa poarte ochelari, a belit-o!

                            Comment


                            • Conferinta mondiala pe tema: "Care este cel mai rapid lucru din lume?"
                              Primul conferentiar:
                              - Gandul.
                              - Cum asa?
                              - Te gandesti la cineva si nici nu-ti dai seama cand o faci.
                              - Asta asa este. Aveti dreptate.
                              Al doilea:
                              - Clipitul e cel mai rapid.
                              - De ce anume?
                              - Nici nu-ti dai seama cand clipesti, atat de rapid e.
                              - Da, interesant, apreciem contributia dvs.
                              Al treilea:
                              - Lumina!
                              - Puteti explica?
                              - Da, cum apesi intrerupatorul, cum se umple toata camera de lumina. Adica e ceva foarte rapid, nici nu-ti dai seama.
                              - Da, foarte interesant! Va multumim.
                              Al patrulea:
                              - Dupa parerea mea, diareea e cel mai rapid lucru.
                              - !!!??? (consternare)
                              - Pai, domnilor, aseara m-am ***** pe mine si n-am avut timp nici sa ma gandesc, nici sa clipesc si nici sa aprind lumina.

                              Comment


                              • Bulă, la şcoală.
                                Profesoara:
                                - Bulă, de ce ai lipsit ieri de la şcoală?
                                - A trebuit să duc vaca la bou, Dnă Profesoară!
                                - Păi şi ce, tac'tu nu poate?
                                - Poate şi tata, dar tot mai bine cu boul!
                                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google