Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ambitia lui Emil Boc fost:
    "Ori premier ori nimic!"
    I-au reusit amandoua.....

    Vulturitza se intalneste cu vulturul si-l intreaba:
    - Unde te duci vulture?
    ... vulturul, mandru:
    - Sa-mi pun p@%& de otel.
    - Bravo vulture.
    Si vulturita pleaca ...
    " Dupa cateva saptamani se intalnesc din nou, dar vulturul era numai in picaje din cauza greutatatii sexului de otel.
    Vulturita il intreaba ironic:
    - Unde te duci vulture?
    ... Vulturul ii raspunde, sigur pe el:
    - Unde vrea p@%& mea!
    Last edited by coco_chanel; 15 January 2013, 01:14. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Un manelist, pe banca-n parc, vede doua tinere alergand:
      - Ce face fetele, joaca jogging?

      ..............................................
      Fata vrea sa se duca la mare...Mama ii pune o conditie
      -Te las sa te duci la mare daca atunci cand te intorci mergem la ginecolog sa vedem daca mai esti virgina!
      -Bine,mami!
      Se duce fata la mare si cand se intoarce se duce la ginecolog.
      Doctorul:
      - E in regula, are UMP
      Al doilea an la fel fata se duce la mare,cand se intoarce la ginecolog.
      Doctorul:
      E in regula, are UTP.
      Al treilea an la fel,cand se intoarce se duce la doctor.
      Doctorul:
      -E in regula are PHP.
      Mama nedumerita ce inseamna, il intreaba:
      -Dar ce inseamna toate acestea?
      Doctorul:Prima oara avea UMP=URME MINORE DE P..A,a doua oara UTP=URME TOTALE DE P..A,iar acum fata dvs are PASARICA HARCEA PARCEA!!!
      Last edited by popavlm; 15 January 2013, 19:53. Reason: Automerged Doublepost
      Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

      Comment


      • Un barbat suna la pompieri si zice speriat:
        - Domnule, soacra mea vrea sa se arunce de la etaj!!
        - Si care e problema?
        - Nu se deschide fereastra!!!

        Comment


        • In noaptea nuntii, tanara pereche se retrage in dormitor si ea ii spune proaspatului sot:
          - Dragul meu, e timpul sa-ti spun ceva... eu nu stiu sa fac nimic, nu am nici cea mai mica idee...
          - Nu-ti face griji, iubita mea. Dezbraca-te, culca-te pe spate, stai relaxata, deschide picioarele si restul fac eu...
          - Oh, nu, prostut mic... sa fac sex stiu... m-am referit la gatit, spalat, calcat...

          Comment


          • Un cowboy batran intra intr-un bar si comanda o cafea. Pe cand isi bea cafeaua, langa el se aseaza o tanara. Cere o cafea, apoi se intoarce catre cowboy si-l intreaba:
            - Esti un cowboy adevarat?
            El ii raspunde:
            - Mi-am petrecut toata viata imblanzind taurii, mergand cu cirezile, concurand la rodeouri, reparand tarcurile, ajutand la nasterea viteilor, descarcand fanul in iesle, facand curatenie in grajduri si hranindu-mi cainii de paza, asa ca, da, cred ca sunt un cowboy adevarat.
            La care, fata ii spus:
            - Eu sunt lesbiana. Imi petrec toata ziua gandindu-ma la femei. De cand ma scol, dimineata, ma gandesc numai la femei. Cand fac dus, ma gandesc la femei. Cand ma uit la TV, ma gandesc la femei. Ba ma gandesc la femei chiar si cand mananc. Se pare ca totul ma face sa ma gandesc la femei.
            Cei doi isi beau cafeaua in tacere.
            Dupa o vreme, de cealalta parte a batranului cowboy se aseaza un barbat, care-l intreaba:
            - Esti un cowboy adevarat?
            La care cowboyul ii raspunde:
            - Asa am crezut dintotdeauna, dar tocmai am descoperit ca sunt lesbiana.



            O prietena se confeseaza alteia:
            - Logodnicul meu continua sa se laude tuturor ca se va-nsura cu cea mai frumoasa fata din lume!
            - Auzi la el, nesimtitul! Și pe tine draga, de ce te mai tine incurcata?
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Barack Obama și Gordon Brown iau cina la Casa Albă...
              Unul dintre invitați se apropie de ei și întreabă:
              - Vă văd așa de înfocați în această conversație, despre ce este vorba?
              - Facem planuri pentru al 3-lea război mondial, zice Obama.
              - Uau! Și care sunt planurile? întreabă invitatul.
              - O să omorâm 10 milioane de unguri și un dentist, răspunde Obama.
              Invitatul, puțin confuz, întreabă din nou:
              - Un dentist? Și de ce, mă rog, vreți să omorâți un dentist?
              Brown îl bate pe umăr pe Obama și exclamă:
              -Nu ți-am zis?! Nimeni nu-și va face griji pentru unguri...
              sigpic

              Comment


              • Ajunge Bula la spital cu p...a fracturata intr-un accident
                - Doctore, fa ceva! Nu ma poti lasa asa. Sunt tanar, am nevoie de scula!
                Iese doctorul din cabinet, revine peste cateva minute si ii zice:
                - Uite Bula tocmai a murit unul pe masa de operatie!.. inca se mai poate face ceva, daca vrei o inlocuim!..
                Bula este de acord… Dupa 6 luni la control, intreaba doctorul:
                - Cum e Bula, merge jucaria?
                - Perfect don’ doctor, sotia mult mai multumita ca inainte, numai ca dupa ce termin actul sexual, am palpitatii si ma inteapa inima!
                La care doctorul:
                - Nu-i nimic, Bula! Esti sanatos. E normal sa te doara inima cand iti f...ti nevasta cu p...a altuia!
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Pe James Bond îl opreste politia rutiera.
                  - Numele, va rog.
                  - Bond!… James Bond
                  - V-am oprit pentru viteza. Stiti ce viteza aveati în localitate?
                  - Cincizeci!… Douasutecincizeci!
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • Ion, gata de insuratoare merge cu miresa la doctor.
                    Acesta o controleaza si-i elibereaza un certificat medical. pe certificat scria: p. u. u. p.
                    Ion intreba in dreapta, intreaba in stanga, pana da de o asistenta si o roaga sa-i explice ce diagnostic are:
                    Nimic grav, prezinta urme usoare de penis!

                    Comment


                    • ‎- Ieri am agatat o negresa! Superba! Picioare splendide, corpul - un miracol! Fata - un vis!
                      - Si?
                      - Pai... Am mers la mine acasa, au baut sampanie, am dansat, ne-am sarutat ...
                      - Si?
                      - Am dezbracat-o incet apoi am stins lumina...
                      - Si apoi?
                      - Apoi n-am mai gasit-o!
                      sigpic

                      Comment


                      • Trei dimineata se aude o bataie in usa. Se scoala sotul si cand deschide usa, sta unu’ zambind:
                        - Ce vrei ma? E ora 3 dimineata!
                        - Scuze, n-ati putea sa ma impingeti?!
                        - Du-te ba de aici, la 3 dimineata? si ii inchide usa in nas, si se duce inapoi in pat langa sotie.
                        Sotia il intreaba:
                        - Cine a fost la ora asta?
                        - Pai unu’, cica vrea sa-l imping.
                        Sotia se ridica intr-un cot:
                        - Ti-aduci aminte cand ai avut pana la motor, si nu te-a impins nimeni si ai stat 4 ore pe magistrala, ti-era greu sa dai o mana de ajutor?
                        - Bine, zise sotul. Isi trage repede pereche de pantaloni si iese afara, aici cam ceata, si incepe sa strige:
                        - Ba unde esti?
                        Se aude un glas:
                        - Aici!
                        - Unde aici?
                        - Aici, in leagan!



                        La Radio Erevan , un ascultător întreabă:
                        - De ce costă divorţul atât de mult?
                        Radio Erevan răspunde:
                        - Pentru că merită!!!
                        Last edited by vitriol; 18 January 2013, 14:34.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Petrecere mare într-un bloc. Bătaie în uşă:
                          - Deschideţi, Poliţia!
                          - Noi am chemat prostituatele, nu pe voi!
                          - Pe noi ne-au chemat vecinii voştri!
                          - Atunci mergeţi la ei!
                          sigpic

                          Comment


                          • - Ce reprezinta codul de bare de pe produsele somaleze ?
                            - Poza cu muncitorii din fabrica !

                            Niste copii somalezi se jucau de va-ti ascunselea.
                            Cel care s-a pus spune: ha ha te-am vazut. Iesi de dupa matura.
                            La care celelalt ; Nu-i corect, m-au impins afara ceilalti.
                            sigpic

                            Comment


                            • - Un rus - un tovarăş. Doi ruşi - o celulă. Trei ruşi - un partid.
                              - Un neamţ - un soldat. Doi nemţi - o armată. Trei nemţi - un război mondial.
                              - Un englez - un gentleman. Doi englezi - un club. Trei englezi - un imperiu cu Regina.
                              - Un francez - un bonhomme. Doi francezi - doi îndrăgostiţi. Trei francezi -o familie şi prietenul familiei.
                              - Un italian - un tenor. Doi italieni - o ceartă. Trei italieni -Mafia.
                              - Un spaniol - un toreador. Doi spanioli - doi conchistadori. Trei spanioli - Inchiziţia.
                              - Un elveţian - un bancher. Doi elveţieni - o gardă. Trei elveţieni - un neamţ, un francez şi un italian.
                              - Un maghiar - un vitez. Doi maghiari - un ceardaş. Trei maghiari - nu se poate, al treilea e ţigan.
                              - Un grec - un palicar. Doi greci - o civilizaţie. Trei greci - destui pentru Iliada.
                              - Un evreu - un Einstein. Doi evrei - o bombă. Trei evrei - poporul "ales".
                              - Un arab - un drept-credincios. Doi arabi - o moschee. Trei arabi - Jihad.
                              - Un chinez - un filozof. Doi chinezi - un zid. Trei chinezi - a, nu, şi aşa sunt prea mulţi!
                              - Un japonez - un samurai. Doi japonezi - Banzai! Trei japonezi - unul trebuie să fie Gai-Jin.
                              - Un american - un cowboy. Doi americani - un business. Trei americani - un Pentagon.
                              - Un român - un "poet". Doi români - un caz de corupţie. Trei români - Eterna şi fascinanta Românie.
                              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                              Comment


                              • In Ardeal, el si ea in noaptea nuntii:
                                - Draga mea, vrei mai intai una mica?
                                - Valeu, ai doua?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google