Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merge taranul la targ sa-si cumpere un cocos tanar. Isi alege unul si hai catre casa. Acasa isi da drumul in curte sa-si vada de treaba; cocosul cel nou nu sta pe ganduri si hai la gaini...
    Cel batran vede ca zilele-i sunt numarate si se hotaraste totusi sa-si incerce norocul, asa ca intra-n vorba cu tinerelul:
    - Mai nepoate, vad ca tu esti cel mai tare din parcare da' eu zic ca-mi poti acorda si mie o sansa. Hai sa ne-ntrecem la fuga in jurul curtii. Daca tu ma ajungi in cinci ture, pai atunci eu te las pe tine sef la gaini.
    Zis si facut. Cel tanar o ia la goana dupa cel batran. Din casa sare gospodarul cu un cos, se arunca pe cel tanar, il ia si-i taie gatul...
    - Mai fir-ar sa fie, zice taranul, pai asta-i deja al patrulea cocos homosexual pe care l-am luat.
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Noaptea, la o sectie de politie, suna telefonul:
      -Aici baru`Casablanca, veniti repede ca se bat homosexualii cu lesbienele!
      Ofiteru`de serviciu:
      -Sper sa castige ai nostri...
      ================================================== ========
      Politistul catre fiu-su:
      -Ma, nu mai fuma! E prea devreme la varsta asta sa te apuci de fumat!
      -Da tati, da` si tu fumai cand erai in clasa a 5-a!
      -Da, dar eu aveam 17 ani!
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment



      • - Taticule, cand se considera ca un meci de fotbal e amical?
        - Atunci cand la sfarsitul jocului nu mai sunt mai mult de trei jucatori internati in spital.
        ----------------------------------------------------------------------------

        - Daca vreti sa slabiti, trebuie sa mancati carne slaba, paine prajita si fructe.
        - Inainte sau dupa masa?
        ----------------------------------------------------------------------------

        - Ce varsta aveti?
        - 28 ani.
        - Dar acelasi lucru ati spus si acum trei ani.
        - Sunt cosecventa, nu spun azi una, maine alta.
        ----------------------------------------------------------------------------

        - Mama, ce se intampla cu o masina cand se invecheste asa de tare ca nu mai merge?
        - Cineva i-o vinde tatalui tau, spunandu-i ca e ca noua.
        --------------------------------------------------------------------------

        - I-ai tinut sotiei tale prelegerea despre economie, asa cum ziceai?
        - Da.
        - Ceva rezultate?
        - Da, a trebuit sa ma las de fumat.

        Comment


        • Soacra trece in vizita la nora-sa. Bate la usa si fara sa astepte sa i se deschida, intra. Socata o vede pe nora-sa goala pe canapea.
          Se aude doar o muzica lenta si vede luminari aprinse.
          - "Ce faci?" o intreaba pe nora-sa.
          - "Astept sa mi se intoarca barbatul de la lucru. "
          - "Dar esti in pielea goala!" striga soacra.
          - "Ah, nu. Asta e rochia mea de dragoste."
          - "Rochie de dragoste? Esti goala, fata!"
          - "Barbatul meu adora cand ma imbrac asa. Il excita la culme. Cand ma vede asa devine foarte romantic si nu ma lasa ore in sir. Nu se mai poate satura. "
          Soacra isi zice ca o ia ca si invatatura, merge acasa, se dezbraca, aprinde niste luminari parfumate, pune muzica lenta si se intinde pe canapea asteptandu-si barbatul. Ajunge si asta acasa, o vede pe mama soacra dezbracata si o intreaba:
          - "Ce naiba faci?".
          - "Este rochia mea de dragoste," sopteste ea plina de senzualitate.
          - "Ah, inseamna ca trebuie calcata," raspunde el. "Ce avem la cina?" =

          Comment


          • In anii 70 cand sexul liber ara in floare 2 tinere disperate merg la cel mai tare doctor si il intreaba :
            - Dl doctor , ce sa facem sa nu ramanem gravide ?
            - Pai beti si voi un pahar cu apa.....
            - Cand , inainte de.........Sau dupa ce........
            - In loc de.........

            Dl Doctor , impotenta se ia asa , dintr-o data ?
            Nu , mai intai te lasa sa te faci de ras de cateva ori .

            Care este diferenta intre a te masturba si a face sex ?
            In principiu nici una dar cand faci sex mai cunosti lume .

            Un medic citeste in birou un ziar. Intra o pacienta si incepe sa-si ridice fusta.
            Medicul priveste si spune: "Mai sus!" si citeste mai departe. Ea ridica fusta mai sus.
            El ii repeta: "Mai sus!" si iarasi se intoarce la ziar. Ea il asculta si ridica fusta si mai sus.
            Atunci el ii spune:
            "Domnisoara, ginecologul e mai sus!".

            De de ce pastila are liniutza la mijloc?
            Daca nu o poti inghiti, cu surubelinita o introduci in fund...

            Un tip, rupt de beat, iese dintr-un bar. Se duce in parcare si incepe sa pipaie masinile pe plafon.
            Un sofer il vede si-l intreaba:
            -Ce faci frate, ce cauti?
            -Imi caut masina, zise betivul, clatinandu-se pe picioare!
            -Pai si de ce le pipai pe plafon, ce nu sunt toate la fel?
            -Ntz! A mea are girofar!

            Intr-un autobuz se aflau soferul, o batranica ce se pregatea sa coboare la statia urmatoare si un politai ganditor. Abia luase examenul de clasa a V-a si invatase si el despre numere negative si ecuatii.
            In momentul in care autobuzul opri in statie, militianul dadu fuga la sofer si-i spuse:
            - Domnu' sofer, stiti ca daca in statia aceasta coboram cinci persoane iar la statia urmatoare urcam numai noi doi, in autobuz nu mai este nimeni?
            Soferul, ramas perplex, raspunse:
            - Bre, iar o furasi de la ceva mineri?!

            De ce poarta politistii pixul in buzunar?
            - Degeaba.

            De cati politisti e nevoie sa monteze o priza?
            - De 3: unu tine un fir, alltul un fir, iar al treilea sta da sase, sa nu vina curentu...

            O trupa de politisti se aduna in jurul sefului.
            - Atentie, baieti ! La 11.48 incepem operatiunea ! Pentru cei care au ceas cu afisaj digital: betisor, betisor, scaunel, om de zapada?!

            Doi politisti bat la usa unui posibil suspect. O voce:
            -Cine este acolo?
            -Politia, deschide!
            -Si ce vreti?
            -Sa vorbim!
            -Cati sunteti?
            -Doi!
            Atunci vorbiti intre voi!!!

            Un politist alerga dupa un infractor. Politistul cu fluierul in gura, sufla sa-i iasa ochii. Dupa ce alearga vreo doua cartiere, politistul scoate pistolul si striga:
            -Stai, stai!!!
            La care hotul:
            -Stai tu ca pe tine nu te fugareste nimeni!!

            Un politist opreste un sofer care conducea cu 180 km pe ora .
            Zambind, cu gandul la amenda babana pe care i-o va da, se apropie de masina trasa pe marginea drumului.
            -Buna ziua ! Va asteptam! Spune el soferului care deja era rosu la fata.
            - De aceea m-am si grabit , raspunde soferul, cu naduf.

            Un politist vine dimineata pe la ora 5 la serviciu, in pielea goala. Superiorul il intreaba:
            - Ba, ce-i cu tine? Ai innebunit, ce vii in halul asta serviciu?
            Politistul super excitat:
            - Sefu'! Am fost cu nevasta-mea la o petrecere si pe la 3 noaptea au inceput jocurile de societate.
            S-au stins luminile si o voce a strigat "Sa se dezbrace doamnele!".
            Dupa cateva minute, din nou: "Si domnii sa se dezbrace!"
            Imediat aceeasi voce a strigat: "Si acum ... La lucru!
            Si eu intr-un sfert de ora am ajuns...

            De ce au politistii apa in portbagaj?
            Ca sa nu le moara sirena!
            B -X X - DDF x 2

            :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

            Comment



            • - Scuzati-ma!
              - Poftiti!
              - Ati vazut vreun politist prin apropiere?
              - Nu, imi pare rau...
              - Atunci, dati-mi repede banii si bijuteriile!
              .................................................. .................................................. ......

              - Sotia dumneavoastra stie ca ne-ati invitat la masa?
              - Ba bine ca nu! Toata dimineata ne-am certat din cauza asta.
              .................................................. .................................................. ......

              - Hai sa numaram sacii, sa vedem cat de mare e prada.
              - Sunt cam obosit. Lasa ca aflam maine din ziare!
              .................................................. .................................................. .....

              - Cred ca, de n-ar fi seful nostru, am dormi toti in birou.
              - Va supravegheaza chiar asa de strict?
              - Nu, dar sforaie groasnic!
              .................................................. .................................................. ...

              - Vreau sa vad scrisoarea!
              - Ce scrisoare?
              - Cea pe care tocmai ai deschis-o. Ai palit cand ai citit-o!
              - Poftim! E nota de plata de la croitoreasa ta!

              Comment



              • - Puteti dovedi ca sunteti nevinovat?
                - Desigur, dar dati-mi timp sa ma gandesc.
                - Bine. Iti dau cinci ani.
                .................................................. .................................................. ......

                - Cat costa cartea asta umoristica?
                - 20 lei, dar mori de ras citind-o!
                - Da-mi-o imediat. E tocmai ce-mi trebuie pentru soacra-mea!
                .................................................. .................................................. ......

                - Ce mai face prietenul nostru Stanica?
                - Are un noroc nemaipomenit. S-a asigurat anul trecut contra accidentelor si pana acum a fost calcat de trei ori de masina...

                Comment


                • Copilul vine acasa bucuros ca a aflat un cuvant nou :
                  - mama , ce este ala un orgasm ?
                  Mama :
                  - nu stiu , intraba-l pe taica tau .
                  B -X X - DDF x 2

                  :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                  Comment


                  • Un studiu sociologic arata ca barbatii,in general ies la baut din 2 motive:
                    1)n-au nevasta
                    2) au nevasta.
                    sigpic

                    Comment


                    • - Mama soacra, cat stai pe la noi?
                      - Cat sunt primita cu drag, fiule...
                      - Ce pacat! Nici macar la o cafea nu stai?
                      .................................................. ..........................................

                      La usa suna un tigan si intreaba:
                      - Nu aveti cumva vreo vechitura de care v-ati putea lipsi?
                      - Stai putin s-o chem pe soacra-mea!
                      .................................................. ..............................................

                      La examen un student ia un bilet - nu stie. Ia altul - iarasi nu stie. Al treilea - de asemenea...Si asa al patrulea, al cincilea... Profesorul il opreste si ii da nota "5". Ceilalti studenti se revolta:
                      - Pentru ce?
                      - Cum pentru ce? Dupa cum cauta, inseamna ca stie ceva.....
                      Ambition

                      http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                      Comment


                      • Tiganca intra in anticamera medicului ginecolog. Imediat striga catre asistenta:
                        -Fa mancati-as, doctoru' ala care te cauta in chizda este?!!!
                        -Da este!
                        -Atunci du-te si spune-i ca-l cauta o doamna...!!!!

                        Tatal tigan: Sa cumpere taica la puradica o pereche de sandale?
                        Piul de tigan: Da, da , da!
                        Intra amandoi in magazin si puradelul proba o pereche de sandale.
                        Piul de tigan: Ale cuie e tandalele......
                        Tatal tigan: Ale tale mancati-as gura ta!
                        Puiul de tigan:Ale cuie...
                        Tatal tigan: Ale tale soarele meu!
                        Piul de tigan: Ale cuie....
                        Tatal tigan:Ale tale cretinule!
                        Piul de tigan:Ale cuie in talpa ba tatica!

                        Formula 1 Breaking News:
                        Seful echipei de Formula 1 Ferrari si-a concediat tehnicienii si in locul lor a angajat tigani din Romania pentru ca scot rotile de 3 ori mai repede.
                        Mai tarziu i-a parut rau.
                        E drept ca fata de timpul obisnuit desfaceau rotile in 3 secunde insa in cele 7 secunde ramase au revopsit caroseria, au schimbat seria de fabricatie si au vandut-o drept Honda.
                        B -X X - DDF x 2

                        :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                        Comment



                        • - Stii, nu prea as vrea sa mergem in vizita la Ionesti.
                          - Crezi ca mie-mi face placere? Dar gandeste-te cat s-ar bucura daca nu ne-am duce...
                          - Ai dreptate, haidem, spuse sotia.
                          ----------------------------------------------------------------------------

                          - Scandal in familie. Tatal striga nervos:
                          - Cine-i la urma urmelor capul familiei? Ce-ati mai vrea sa fac, ca sa pot obtine ceea ce mi se cuvine?
                          - Incepe prin a plange cat mai tare! Ii raspunde micul Andrei.
                          ----------------------------------------------------------------------------

                          Un chefliu spunea intr-o zi:
                          - Se afirma ca un pahar cu vin da forta. Cu toate acestea, am baut astazi mai mult de 40 de pahare si tot nu ma pot tine pe picioare.

                          Comment


                          • Un betiv iese dintr-un bar beat critza si se indreapta spre casa pe 3 carari. Din sens opus vine un alt betiv. Primul ii spune:
                            -La o parte ca trec prin voi!
                            Celalalt betiv spune:
                            - Bine, dar sa treceti pe rand...

                            O blonda ramane cu Tico in pana. Deschise capota si incerca sa afle care este defectiunea?!
                            Avand un decolteu mai generos, unul din sani a iesit la interval in momentul in care se apleca asupra motorului. Observand, s-a ridicat, l-a introdus la locul lui si s-a aplecat din nou, concentrata asupra cauzei defectiunii, moment in care i-a iesit si celalalt san din decolteu.
                            Niste copii care asistau de pe margine la aceasta scena au inceput sa strige domnisoarei:
                            - Tanti, nu-i mai dati sa suga ca oricum nu mai creste!

                            De ce nu poarta blondele perle?
                            -Pentru ca le scot pe gura!!!

                            O blonda, aflata la volan, vede in fata ei doi barbati catarandu-se pe un stalp de telegraf.
                            Trecand pe langa ei, le striga:
                            - Hei, nu va fie frica, am carnet de 10 ani de zile!

                            De ce nu stiu blonde sa scrie nr. 11?
                            Pentru ca nu stie pe care 1 sa il puna primul.

                            -De ce balenele nu mananca blonde ?
                            -.......................?
                            -Pentru ca blondele au prea multe aere in cap, incat s-ar putea ca balena sa nu se mai afunde in ocean!

                            Dupa ce loveste un pieton, masina isi continua drumul inca 10 metri. Soferul opreste, scoate capul pe fereastra si striga:
                            -Fii atent!
                            Pietonul se ridica speriat si intreaba:
                            -De ce, dai inapoi?

                            Odata, un sofer de tir a luat o baba la ocazie. Pe drum, cum vedea cate o femeie mai tanara, mai frumusica, cum le arata mana cu degetul mijlociu in sus...
                            La un moment dat, baba, curioasa, intreba.:
                            - Ce inseamna maica ceea ce faci tu???
                            Soferul gandeste rapid o minciuna:
                            - Urez sanatate fetelor !
                            Cand coboara baba din tir, brusc ridica mana, agitand-o de mai multe ori, cu degetul mijlociu in sus
                            - Na, sanatate maica, tie si la toata familia ta!

                            Trei tipi, un american, un neamţ şi un rom??N, se ciocnesc cu maşinile ?Žntr-o intersecţie.
                            Americanul:
                            - Vai, Fordul meu, economiile mele pe trei luni s-au dus pe apa s??Mbetei...
                            Neamţul:
                            - Vai, Mercedesul meu, economiile mele pe şase luni s-au dus pe apa s??Mbetei...
                            Romanul:
                            - Vai, Dacia mea, economiile mele de-o viaţă s-au dus pe apa s??Mbetei...
                            Ceilalţi doi:
                            - Şi cine naiba te-a pus să-ţi cumperi o maşină aşa scumpă?

                            - De ce nu poarta fanii Stelei centura de siguranta cind sint la volan?
                            - Ca sa stranga puncte pentru echipa!

                            Un tip, satul sa-si vada masina sparta de cateva ori pe saptamana, se hotareste sa faca un afis, pe care scrie "Nu va mai chinuiti sa-mi spargeti masina ca nu are casetofon" si il lipeste pe geamul de la masina. A doua zi coboara din scara si constata cu stupoare ca masina disparuse din parcare. In locul ei gaseste un bilet pe care scria: "Nu-i nimic, ii punem noi unul".

                            Ion intra la bar cu o moaca trista.
                            Vasile il intreaba:
                            -Da' ce-ai mai? Ce-i cu fata asta lunga?
                            -Mi-a murit soacra.
                            Se face liniste, la care Vasile, dand din mana nepasator:
                            -Nu-i adevarat, face misto de noi, ca sa fim invidiosi!
                            B -X X - DDF x 2

                            :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                            Comment


                            • Un mecanic pregateste avionul care trebuie sa zboare peste ocean. Pilotul se apropie si-l intreaba:
                              - Ei, cum merge treaba? Avem vreun motiv sa ne speriem?
                              - Doar de rechini.

                              .................................................. .................................................. .......

                              - Cine a spart geamul? Il intreaba bunica pe nepotel.
                              - Mama, raspunsese acest, dar vinovatul este tata, pentru ca s-a lasat pe vine, atunci cand farfuria a zburat spre capul lui!
                              .................................................. .................................................. .......

                              Doi necunoscuti s-au imprietenit intr-un restaurant, la un pahar cu bere:
                              - Auzi, o vezi pe tipa aceea bruneta? E nevasta-mea! Iar cea blonda, cu care discuta, este amanta mea.
                              - Adevarat?! La mine este exact invers!

                              Comment


                              • Tanarul ungur se casatoreste cu o romanca, si in noaptea nuntzii tatal ii da sfaturi:
                                - Copile, cand ajungi in fata usii cu mireasa s-o iei in brate sa vada ca ungurul e PUTERNIC, intri in camera si o arunci pe pat cu dispret ca sa vada ca ungurul e MANDRU, apoi te dezbraci ca sa vada ca ungurul e si FRUMOS, si apoi stii tu ce trebuie sa faci…..
                                - Bine tata, zice tanarul.
                                A 2-a zi tatal il intreaba:
                                - Cum ai facut aseara?
                                Fiul:
                                -Am luat-o in brate in fata usii sa vada ca ungurul e puternic, am aruncat-o cu dispret pe pat sa vada ca-i si mandru, m-am dezbracat sa vada ca ungurul e frumos si apoi m-am masturbat in fata ei.
                                Tatal:
                                - Ceeeeeeeee? Cuuuuuuuuum? Esti nebun! De ce ai facut asta?
                                - Ca sa vada ca ungurul e INDEPENDENT si AUTONOM !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google