Taximetrist De Bucuresti..:D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taximetrist De Bucuresti..:D


  • #2
    Foarte tare faza
    Anunturi auto

    Comment


    • #3
      Eu ma intreb daca dupa faza asta mai are ala licenta.
      Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

      Comment


      • #4
        nu mai pot sa ma opresc din ras
        Ce frumos la dat jos

        Comment


        • #5
          Clientul nostru stapanul nostru.
          Niste fomisti nesimtiti acesti taximetristi.
          Frumos filmuletu cu toate astea nu cred ca erau taximetristi.
          Last edited by dukone; 28 May 2008, 20:10.

          Comment


          • #6
            Faza este din filmul de scurt metraj Amatorul , de ce aruncati cu noroi daca nu stiti despre ce e vorba

            sigpic

            Comment


            • #7
              Bah vezi ca nu toti is asa.. Da nu te supara. Ca.. Mai este unu care mere prin toate noroaiele si cacaturile si vezi cum se urca la tine in masina si in plus se mai si sterge pai iti vine sa il bati acolo nu sa il dai jos.. Da clientul nostru stapanul nostru da nu ne batem joc..
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #8
                Si cei cu 3,5RON acum dar inainte cu 8 RON/KM sant la fel.
                Dupa o cursa jecmanesc niste batrani care nu vedeau bine tarifu dar trebuiau sa ajunga la spital si se trezeau ca au de dat o jumatate de pensie e corect?
                Last edited by dukone; 28 May 2008, 20:16.

                Comment


                • #9
                  Super tare regizat super tare
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Cautati filmul Amatorul, cum a zis si sonykel.E mult prea tare!Nu judecati inainte

                    Comment


                    • #11
                      Usurel fratilor , ca si eu sunt taximetrist. Si intradevar nu imi convine cind se urca murdar pe picioare dar asta e alta treaba si face parte din riscul meseriei. Eu cred ca este regizata faza. Stiu ca exista si printre noi lepre si jegosi , ca si printre clienti, dar e prea tare faza si de aceea cred ca e regizata. Eu in locul clientului ai faceam volanul guler taximetristului, desii dupa cum am spus-o sunt si eu taximetrist.Intradevar avem anumite reguli stricte, vb serios, si anume nu luam daca sunt bauti, daca au bagaje care pot murdarii bancheta sau prtbagajul, nu intram pe anumite strazi desfundate, dar totul in limita bunului simt. Aici e deja strigator la cer, oricum m-am amuzat copios.

                      Comment


                      • #12
                        OK am inteles ca este film. Si eu am lucrat ca taximetrist dar in firma respectiva daca suna cineva cu o reclamatie serioasa, nu de genu ca "nu mi-a placut fata lui", etc. Asa zburai din firma....
                        Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

                        Comment


                        • #13
                          Acum pe bune, e regizat dar.... Ceea ce spune soferul ar trebuii sa dea de gandit multor clienti in legatura cu purtarea lor fata de noi. Plecand de la faptul ca mai intai se intreaba daca se poate fuma si nu sa se urce cu ea aprinsa(tigarea), apoi se saluta si se spune politicos ruta care o doreste de urmat,impreuna cu destinatia. Sincer v-a spun, ca multi se urca, se intind pe scaunul din fata, pun mina stinga pe spatarul scaunului soferului si zice: da-i inainte. eu personal zic instantaneu : DA-TE JOS ACUM.Evectiv ma supara atitudinea de increzut. Revedeti filmul si o sa vedeti ce spune soferul de taxi privitor la atitudinea unor clienti. Are si ceva morala in el acest filmulet(trecind peste limbajul vulgar).In fine e haios. Gata

                          Comment


                          • #14
                            Foarte tare filmuletul....

                            Comment


                            • #15
                              Ce criminal a fost asta e taximetristu viitorului

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google