ce imi recomandati ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Daca te intelegi cu cei de la CASCO ai putea sa-ti iei si o telecomanda odata cu MP3 Playerul.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #47
      Recomand cu caldura mp3 pionner cat despre difuzoare ... eu pe fata am pioneer si pe spate clarion ... si cu mp3 stock nu te intelegi om cu persoana ... dar amplificare nema deci se aude nasol
      sigpicMy ride

      Comment


      • #48
        Ma lamureste si pe mine cineva
        sigpic

        Comment


        • #49
          Sony rules
          sigpic

          Comment


          • #50
            La golan ce diametru merge la boxe maxim fata - spate ?? 16 sau 16,5cm ??

            Vreau sa imi schimb boxele de pe golan, am un cd-player pionner 2900mpb, si boxe si pe fata si pe spate:
            BOXE PIONEER TS-G1309 Difuzoare dual cone,diametru: 13 cm,putere 25W RMS (130W max),impedanta: 4 Ohm,raspuns in frecventa 50-20000 Hz,sensibilitate (1W/1m): 89dB,membrana din polipropilena.

            vreau sa imi iau pe fata Ground Zero GZIF 5202(difuzoare coaxiale cu 2 cai,diametru woofer: 13cm,putere RMS: 70w,putere Max: 110W,impedanta: 4 ohmi,tweeter superdome,grila protectie) sau GZTF 130MK2 (Difuzoare coaxiale cu 2 cai,Diametru woofer: 13cm,Putere RMS: 70w,Putere Max: 110W,Impedanta: 4 ohmi,Raspuns in frecventa: 80Hz - 20KHz,Tweeter superdome,Grila protectie. Care sunt mai bune din cele 2, adica fata de cele care le-am avut mai sus?? Se aud mai bine decat astea pionner nu ??

            pe spate vreau ceva tot de la ground zero, care sa mearga la logan fara sa mai fiu nevoit sa tai ca sa pun boxele.

            astept propuneri cu boxe fata - spate ->> jbl, ground zero, mac, magnat
            sigpic

            Comment


            • #51
              Merita mp-player-ul BLAUPUNKT Casablanca MP56? E bun de ceva ?

              Radio CD/MP3 player cu slot card SD/MMC si conectivitate USB
              • putere amplificator 4 x 50W
              • Compatibil MP3, WMA, CD-RW, ID3 tag
              • reglaj al volumului functie de viteza (GALA)
              • Display LCD grafic dot matrix (VarioColour 4096 culori variabile)
              • Personalizare imagini prin PictureUpload prin stick USB sau card SD
              • Egalizor parametric digital (6 benzi) cu autocalibrare (microfon optional)
              • 2 x preout (3V)
              • 2 x AUX-In
              • amplificatorul intern poate fi oprit
              • reglaj volum subwoofer cu LPF
              • panou frontal detasabil motorizat
              • Compatibil Bluetooth cu interfata optionala
              • Compatibil iPod cu interfata optionala
              • iesire semnal TMC pentru sistemul de navigatie


              Are un prieten 10buc, noi, in cutie, la 650ron/buc. Am vazut ca pe be-loud e vreo 11mil.
              Attached Files
              sigpic

              Comment


              • #52
                Merita BLAUPUNKT Casablanca MP56 dar cauta si un Pionner la pret comparativ.

                Comment


                • #53
                  Am de gand sa inlocuiesc mp3 din fabrica cu unul cu usb sa nu mai folosesc cd-uri si nu stiu de care sa aleg la un pret bun va rog sa ma ajutati ce parere aveti?
                  Attached Files

                  Comment


                  • #54
                    Supertare!
                    Trei sferturi din termenii folositi nu-i inteleg. O fi in alta limba, pentru ca unele cuvinte suna englezeste.
                    Nu m-am gandit niciodata ca e asa complicat sa ascult muzica in masina.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by radu2008 View Post
                      Am de gand sa inlocuiesc mp3 din fabrica cu unul cu usb sa nu mai folosesc cd-uri si nu stiu de care sa aleg la un pret bun va rog sa ma ajutati ce parere aveti?

                      exact acel model am eu pe masina, sunt multumit de el, la banii la care e are performante bune, daca te hotarasti sa-l iei, ia si o telecomanda RC-10 pentru volan, sa fie treaba treaba
                      (poti sa vezi in semnatura cum arata pe masina)
                      Last edited by z1nedine; 2 March 2009, 02:39.
                      Loganul Meu !

                      Comment


                      • #56
                        Ms de informatie am analizat oferta si este la un pret bun la domo si are destule facilitati apropo antena si mufa s-au potrivit fara sa faci ceva modificari?

                        Comment


                        • #57
                          Fata de cass-ul cu care vine masina, asta e OZN dar n-am fost atent...ai schimbat dif-urile?Daca sunt tot alea stock n-o sa fie mare diferenta
                          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                          Comment


                          • #58
                            Si se aude bine?ca parca e prea ieftin....

                            Comment


                            • #59
                              Nu am schimbat difuzoarele sunt cele din fabrica daca le schimb poate pierd garantie pe partea electrica dar nu sunt sigur.

                              Comment


                              • #60
                                se potrivesc toate mufele, eu am schimbat si difuzoarele am pus de 165 fata-spate
                                @kalin pretul nu reflecta intotdeauna calitatea
                                Last edited by z1nedine; 2 March 2009, 17:56.
                                Loganul Meu !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google