Criterii De Alegere Ale Unui HU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    foarte buna alegerea sky, pe varianta asta cred ca o sa merg și eu.

    Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
    sigpic

    Comment


    • #17
      Eu as vrea totusi sa achizitionez un produs nou ca daca nu imi place sa il pot returna si sa am o garantie la el in caz ca imi place.

      M-am decis sa mai scad din pret si am in vedere momentan : http://www.be-loud.ro/produse/CD-Pla.../DEH-X6500DAB/ ca Pioneer si
      http://www.be-loud.ro/produse/CD-Pla...PINE/CDE-182R/ Alpine

      Imi place ca Pioneer-ul are si intrare usb prin spate...in cazul asta pot sa trag un cablu prin spate care sa ajunga in torpedou ca sa nu mai stea stick-ul inafara (nush sigur daca se poate face asta)
      Din pacate nu vad sa fie compatibil cu vreo telecomanda Pioneer-ul.

      Later edit : mi se pare mie sau Sky a dat exact acelasi Alpine pe care l-am pus si eu? )

      Comment


      • #18
        Nu e același dacă ne luam după model

        Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk
        sigpic

        Comment


        • #19
          Atentie un pic la oferte si reduceri... De ex acest model : http://www.be-loud.ro/produse/CD-Pla...eer/MVH-170ui/, e la oferta in auchan la 130 lei. Posibil la standu dedicat sa fie si alte reduceri, dar eu l-am luat pe acesta ca mi-a sarit direct in carucior
          Sezi bland ca-s din Maramu' ❗️❗️❗️

          Comment


          • #20
            @Ririnel : Playerele indicate de tine, Pioneer DEH-X6500DAB si ALPINE CDE-182R sunt "compatibile cu comenzi volan (necesita interfata optionala)", deci vor putea functiona cu un satelit de comanda.
            Lucru valabil si pentru Pioneer MVH-170UI recomandat de Catalinus. Dar atentie la indicative, sa fie exact cele mentionate (de exemplu MVH-170UB nu cred ca este compatibil cu comenzi pe volan)
            Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

            Comment


            • #21
              Dupa model nu par a fi la fel dar mare diferenta intre ele nu mi se pare...iar la pret oferta de la domo e super .

              Asta vs Asta

              Nu de alta dar vreau sa tin cont de sfaturile primite si sa investesc diferenta in niste difuzoare mai bune/insonorizare etc

              Intr-un final am mers si eu pe varianta lui Sky. Sunt foarte multumit pana acum. Raport calitate/pret foarte bun.
              Din moment ce vroiam sa dau ceva mai multi bani pentru un player mi-au mai ramas acum si as vrea sa investesc diferenta in ceea ce ar putea fi insonorizarea usilor fata si difuzoare.

              Care ar fi ordinea la acestea 2? Pot monta difuzoare noi dupa ce am insonorizat toata usa sau invers?
              Last edited by Ririnel; 20 October 2014, 00:48. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #22
                Dupa ce am citit mesajele voastre, m-am decis sa iau si eu un Alpine, fiind in cautare de player dupa evenimentul de zilele trecute.

                Ideea e ca vreau sa cumpar si niste difuzoare si tot la Domo am vazut ca au oferta la Set difuzoare auto JBL GT6-5, 35 W, 2 cai. Ce parere aveti despre ele?
                Sa cumpar o singura pereche doar pentru fata sau sa iau si pentru spate?
                Alte modificari mai sunt necesare?

                Revin: Am gasit inca un model, tot la pret bun, acesta.. am aflat ca au 16.5 cm. Merg montate in spate fara modificari?
                Last edited by CataLiNNN; 22 October 2014, 16:51. Reason: Automerged Doublepost

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google