Ce detectoare de radar aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai dreptate,sunt persoane care se-ncred orbeste in detector.Eu mi l-am luat nu pt ca sunt vitezoman,ci pt ca nu vreau sa iau amenda in localitate cu 70 km/h.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • Originally posted by TWeetY View Post
      La x e camera mobila...
      La radar da K1/2
      ... am innebunit...Camera fixa nu mobila...Peco, banca, etc...
      Merci d-fens ne-ai dat mai mule informatii...

      Comment


      • Originally posted by claudiu_200w View Post
        Eu posed un detector de radar Cobra XRS 9430 si sunt foarte multumit de el!
        Si-a scos banii cu varf si indesat!
        salut.Ai zis ca ai cobra xrs 9430.Zi-mi si mie ce cand arata radar?Adik,la x ce arata,la k ce arata,la Ka ce arata,la v ce arata si la s ce arata?Astept raspuns.Ms
        Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

        Comment


        • Originally posted by BRUTUSANF View Post
          cobra 9330
          salut.Ai zis ca ai cobra xrs 9330.Zi-mi si mie ce cand arata radar?Adik,la x ce arata,la k ce arata,la Ka ce arata,la v ce arata si la s ce arata?Astept raspuns.Ms
          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

          Comment


          • Nu mai intra nimeni pe thread-ul asta sa-mi raspunda si mie?
            Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

            Comment


            • Theo asteapta si tu si o sa primesti raspuns, crezi ca asa una doua o sa-ti raspunda cineva, si mai ceva ai butonul edit, incearca sa-l folosesti, nu trebuie sa postezi de 3 ori consecutiv ca nu da bine
              iar daca citesti mai sus pe pagina asta, o sa vezi ca a raspuns cineva ce arata x, k si altele,(D-FENS) si in plus ai si cartea la detector pe care o poti sa o folosesti te lamureste si aia
              sigpic

              Comment


              • Eu am bel rx65 si la radarul politiei imi da de fiecare data in banda K si rareori in Ka

                Comment


                • hai sa va zic si eu, am un cobra recent cumparat esd 9190(in 10 benzi zice pe el) era la oferta la carrefour,pana acuma merge ok, mai da cate o alarma falsa in K,si in X(cele mai multe in X), mi-a dat una in banda Ka, nu stiu ce a prins, dar per total e ok, da putine alarme false, acuma o sa incerc sa vad cum o sa se comporte la un radar adevarat!!
                  Apropo ce parere aveti despre el? Mersi
                  sigpic

                  Comment


                  • Cobra 6060

                    EU AM FACUT PROSTIA SA CUMPAR UN DETECTOR COBRA 6060 DIN CARREFOUR DE LA OFERTA CU 150 DE LEI SI POT SPUNE CA SUNT FFF NEMULTUMIT DE EL .RADARELE LE DETECTEAZA LA 50 M .AM FACUT UN DRUM PLOIESTI-FOCSANI SI NOROC CU CEILALTI SOFERI CA DACA STATEAM IN BAZA LUI PLATEM 7 AMENZI
                    Mihai-PH-10-EVI

                    Comment


                    • Intr-adevar,Cobra 6060 este slab.Am mai auzit si pe altii plangandu-se de modelul asta.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Dar de cobra meu nu a auzit nimeni nimica?ESD 9190?
                        pana acuma is multumit de el,adica nu a dat prea multe alarme false,mai da la cate o usa de la peco(dar am inteles ca, cam asa fac toate)inca nu am prins un radar pe bune, sa vad de la cat mi-l detecteaza!Sper sa-si faca treaba sa nu ma trezesc ca il vede de la 2 metri de el,ca atunci dau direct pe geam cu elms
                        sigpic

                        Comment


                        • O fi model mai nou.Daca e in linie dreapta te anunta cam de la 1 km(am testat de cateva ori treaba asta).Alarme false dau toate,eu il tin pe modul "City",da mai putine alarme false.Oricum sa nu te increzi 100% in el...
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • D-FENS! Pai si eu tot pe modul city il tin, ca am mai citit pe undeva ca e mai ok asa, pai si eu nu sunt vitezoman(nu de aia la-m luat) lam luat pentru ca am luat o amenda ca am depasit cu 5km viteza legala,adica aveam 65, si ma enervat la culme,(era radar mobil)si de aceea lam luat, ca sa nu mai iau amenzi asa a proasta,si sa ma pot duce si eu din cand in cand cu 70 la ora
                            oricum nu ma incred eu prea tare in el!O singura mi-a prins ceva in modul Ka,iar in X si K prinde mai des cum am zis mai sus, usi de la peco,si ciudat pe niste strazi ffara nimica usi sau ceva de genu vede ceva,posibil sa fie de la antenele digi
                            sigpic

                            Comment


                            • Care e diferenta intre City si Highway? Am un cobra 9440, am luat trei radare pana acum. 2 de afara si 1 in oras. Eu il folosesc ca la carte, adica in oras City si in afara Highway. Spunea cineva ca pe modul City diminueaza alarmele false. Eu nu am vazut ca diminueaza, da alarme pe putere 1, rar 2. Asa da si pe highway si city. Am mers pe aceleasi locuri, si unde da alarma pe city pe putere 1, da si pe highway tot la 1. Chiar am fost atent, si le da la fel. Unde mai este diferenta?
                              Cand viata iti intoarce spatele, nu fi fraier, pune-i mana pe cur

                              Comment


                              • Si eu am tot cobra...Dar 9430 si daca dai pe city banda x va suna o singura data si apoi va ramane doar beculetul aprins...Cu 1,2,3 sau cat de mare e intensitatea...Eu merg cu city si afara...Si nu am avut problema...Tot nu pot sa imi dau seama cum te-au prins ...Ai mers poate cu 50-60 km peste viteza legala si la acea viteza sigur nu mai ai timp sa franezi...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google