Alarme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Are cineva un manual de la Astra A10 ?

    Comment


    • Am o alarma Ns Alarm Disel audio 2 pager, nu stiu daca ete o marca buna sa o mintez pe masina poate are cineva montat sa-mi zica si mie daca se merita sa fie montata

      Comment


      • salut,

        dupa ce mi-am montat alarma pe masina azi am ramas cu modulul de ridicare geamuri. daca e cineva interesat de el il dau cu 70 Ron.

        montajul a fost 120 ron pe barbu vacarescu.

        bafta !

        Comment


        • In afara de zgomotul facut de sirena nu mai face nimic! Ti-o spun din proprie experienta.

          Comment


          • Ce parere aveti de asa ceva: Alarma auto Maat GFM 861- Extreme 2?

            Sau sa nu optez pt o alarma ce se monteaza pe telecomanda deja existenta a masinii?
            Last edited by Cezar; 22 October 2009, 22:11.

            Comment


            • Interesanta, dar nu pot sa-mi dau seama cum poti controla senzorii din telecomanda originala a masinii cum zis ei in prospect. In rest foarte ok pt cei care nu vor o alta telecomanda la chei.

              Comment


              • ce parere aveti de alarma asta http://www.be-loud.ro/produse/Alarme...e_Alarm_F-10R/.ms anticipat

                Comment


                • o parere proasta.'
                  mai pune 100 lei si-ti iei una "desteapta"

                  Comment


                  • poti sa si detaliezi?

                    Comment


                    • pai in primul rand , ca minusuri : are distanta de "bataie" doar 70 m, nu are pager, la pretul asta nu se merita.
                      ca functii este OK pentru cine nu e prea pretentios .Dar ideea este ca in aceeasi bani iti poti lua una mai buna.

                      Comment


                      • pretul includea si instalarea... oricum mai caut:P

                        Comment


                        • salut ,

                          ce imi recomandati din modelele de mai jos : http://www.datasilvergrup.ro/alarmaautodiscovery500.htm
                          sau

                          Atunci când vine vorba de a oferi cadouri femeilor, dorința de a găsi ceva special și memorabil este întotdeauna prezentă. Indiferent dacă este vorba despre o aniversare, o zi specială sau doar un gest spontan de apreciere, alegerea cadoului potrivit poate fi crucială. Cu toate acestea, există anumite opțiuni clasice…


                          la ambele vreau sa le adaug modulul de ridicare geamuri.
                          1.6 mpi cu un strop de redbull
                          Respect pentru ca imi pasa

                          Comment


                          • salut,

                            modul de ridicat geamu iti dau eu la 50 ron nou nout.

                            da-mi reply daca te intereseaza


                            ciao

                            Comment


                            • momentan sunt in documentare...o sa mai dureze ceva pana sa scot banii din buzunar ptr o alarma , momentam am ceva pe ea dar nu mai sunt multumit. o sa te contactez la momentul potrivit...daca il mai ai bine , daca nu spor la vanzare o seara placuta
                              1.6 mpi cu un strop de redbull
                              Respect pentru ca imi pasa

                              Comment


                              • florin.vlad destul de scumpa pentru ce poate face
                                cauta pe goagal ... lea722 ... infinit mai buna ... la un pret daca nu ma insel .. identic !!!

                                vallio corecte sfaturile primite ...
                                cauta altceva ... putine performante la bani multi ...
                                plus ca firma ... nu prea am auzit de ea !

                                ca idee ... alarme pe care le-am vazut montate pe masini ..
                                si care sunt in primul rand fiabile ... asta conteaza foarte mult
                                in al II rand functiile pe care le au .. sunt mai mult decat suficiente .. :

                                wintec lea
                                black widow
                                ungo
                                maat

                                iar in cealalta cateorie de pretz

                                viper
                                clifford
                                Whistler

                                in orice ordine .... contand de la anumite nivele
                                si masina pe care este montata alarma
                                LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                                LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                                LOCUL1 143.9dB (nCID)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google