Jante Pe ''18'' Must Have...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    si eu cu calul meu...

    inca una si ma duc!
    Last edited by LAE; 2 April 2009, 17:58. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #32
      rog un domn moderator sa inchida threadul asta, multumesc anticipat!

      Comment


      • #33
        sal baieti

        eu miam pus 225/40/18 sunt cam la limita dar se merita credetima,masina sta altfel pe sosea dar trebuie sa imi schimb arcurile si amortizoarele sa-mi iau sport,dak stiti ceva spuneti-mi si mie cam cat mar costa arc+amortiz respect

        Comment


        • #34
          pooate pui si niste poze cu rotile pe masina ;) Arc si amnortizor sport - undeva la 17 mil ! setul de 4 cu 4
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #35
            nu am kblu de date dar o sa le pun zilele astea

            Comment


            • #36
              Si GGD are jante pe 18 cu 225/40/r18
              Attached Files
              AG 16 Y M A

              Comment


              • #37
                sall

                cam asa arata masina mea
                Attached Files

                Comment


                • #38
                  frumoase rotile dar este prea inalta mai ales spatele:|
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • #39
                    Marian han..sunt pe 18 jantele? ce dimensiuni ai la cauciucuri?

                    Comment


                    • #40
                      sall

                      da stiu ca e inalt dar ii pun arcuri si amortiz sport dar vreau sa ii pun si cip sal duc pe la 90cp pentru ca trage mai greu de cand le-am pus.spunetimi si mie dak afecteaza ce va la motor sau turbina?cum am mai auzit la alti ca sar duce turbina.va rog frumos cu respect.

                      da boss sunt pe 18 iar lcauciucurile sunt 225/40/18

                      da boss sunt pe 18 cu cauciucuri 225/40/18.dar sunt la limita
                      Last edited by marian han; 21 April 2009, 22:25. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #41
                        @marian han
                        scrie te rog fara k,sh,tz si alte inflorituri de astea

                        Originally posted by al!n View Post
                        Si GGD are jante pe 18 cu 225/40/r18
                        pe GGD cu suspensie si body kit arata mult mai bine ... pe o masina stock fara suspensie nu arata deloc bine.
                        Last edited by Cristi_Xp; 21 April 2009, 22:29. Reason: Automerged Doublepost
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #42
                          am inteles si imi cer scuze.cu respect

                          Comment


                          • #43
                            nu ai probleme cu turbina eu l-am dus in 90 de cp si am si in trebat aici un mecanic si a zis ca e ok.apropo sunt super rotile dar vroiam sa stiu cum ai facut sa le omologhezi si cum se face merci bafta

                            vroiam sa zic care e procedura

                            vroiam sa zic care e procedura
                            Last edited by cla 26; 22 April 2009, 00:07. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #44
                              partea cu omologatu nu am facuto dar urmeaza sa ma interesez sa vad dak pot sa le omologhez.multumesc pt sfat,dar vroiam sa stiu si unde se face cip tuning.Multumesc.

                              baieti ma puteti ajuta si pe mine cu cipul tuning pentru diesel.unde se face?si cam cat mar costa?
                              Last edited by marian han; 22 April 2009, 21:14. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #45
                                costa in jur de 200 de euro mie mi la pus un baiat care se ocupa cu tuningul in general poti sa mergi la un atelier din asta si sa intrebi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google