Configurator jante

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    martha!!!..toate jantele sunt bune daca nu sunt sudate sau strambe...sa le invarti cu placere!!
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • #32
      mersi colegu,ca de obicei mereu promt numai drumuri bune

      Comment


      • #33
        Jante dacia logan OZ,BBS,AEZ,ALLESIO,BORBET,DEZENT,DOTZ,ENZO,EXCITE,WOLFRACE Tires PIRELLI,MICHELIN.

        Legat de ce zice userul Seba in ultimul post din topic nu sunt deacord 100%
        Am si eu jante achizitionate saptamana trecuta, marca ENZO, tot 6,5j si tot et 38 si n-am avut nevoie de absolut nici un distantier. Nu imi atinge nicaieri, nu mi-a zgariat nici un etrier ... etc
        Mai adaug ca anvelopele de 185 standard de logan merg fara probleme pe 6,5j !!!
        ps: as fi postat acolo, dar era inchis topicul acela
        Last edited by Leo0608; 13 March 2013, 19:51.
        ​​​​​​

        Comment


        • #34
          poza de pe un calculator de comparare a jantelor si aceeasi anvelopa cat si jantele despre care vorbesc
          Attached Files
          ​​​​​​

          Comment


          • #35
            Seba nu a pus distantiere pe motiv ca ar fi atins janta in etrier ci pur si simplu a vrut sa scoata janta mai inafara din motive de stabilitate probabil. E si normal ca atunci cand cresti latimea si scazi ET-ul proportional dimensiunile sa ramana ~ egale cu cele stock dar oricum exista si niste marimi tolerate.
            Attached Files

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google