Ce Anvelope De IARNA,folositi?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Debica frigo 2 185/65/15,fac cam mult zgomot ...in rest sunt ok!

    Comment


    • #17
      care zgomot frate ? ca io n-am sesizat absolut niciun zgomot de la rulare ...
      Riken am avut pe spate la supernova, pe fata aveam debica frigo directional, ca impresie - imi fugea de spate grav, debica sunt peste riken
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • #18
        Eu am TIGAR WINTER.Le-am luat de noi in 2009.Sunt foarte multumit de ele.

        Comment


        • #19
          Fac zgomot,cand franez sau cand este masina pe liber si merge incet!

          Comment


          • #20
            doua debica frigo 2 si tot doua motrio far away. motrio m-au scos din doua situatii delicate si anume: zapada pana la prag si noroi pana la jumatatea talonului. acum le-am pus pe spate. sper ca debica sa fie cel putin la fel de bune.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Hai sa nu fiu rau ,,dar ce ar fi sa mai deschid si eu un thread cu ""CE ANVELOPE ALL SEASON FOLOSITI ?""

              Mai avem deja altele fara numar si deja sunt prea multe ,,deci?

              --- http://www.loganclub.ro/forum/ce_anv...iti-t8359.html ...are deja un POLL
              --- http://www.loganclub.ro/forum/anvelo..._ele-t827.html ...aici scriem IARNA de cele de IARNA si VARA de cele de VARA.
              --- http://www.loganclub.ro/forum/top_an...15-t28923.html ...mai incolo apare altul cu alte dimensiuni si va fi fiecare thred cu "dimensiunile" lui.

              Comment


              • #22
                Salut.
                Ala are poll,dar nu e specificat exact daca sunt de iarna cauciucurile.
                Eu vroiam sa vad cam ce marca de cauciucuri sunt cele mai folosite.La cele de iarna ma refer
                Numai bine.
                ps:daca un moderator considera ca nu este ok acest thread,sa-l mute unde-i e locul sau sa-l stearga
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • #23
                  eu am pe fata Marangoni 4 Winter si pe spate Debica Frigo 2. pot spune ca cel putin pe asfalt Debica sunt mai bune. vedem acum si cum se comporta pe zapada cand o veni

                  Comment


                  • #24
                    Salut.
                    atunci asteptam zapada sa revii cu amnunte interesante pentru toti posesorii de cauciucuri de iarna.
                    In general ma intereseaza,aderenta pe zapada,franarea pe ce distanta se face[asta in multe cazuri trebuie facuta cu frana de motor] dar in cazuri de urgenta se franeaza direct.
                    Si comportamentul lor in mai multe situatii.
                    Numai bine.
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • #25
                      fii convins ca o sa fac. e pasiunea mea de o viata sa ma duc tarash de neoprit cu ABS ul facand spume la gura

                      Comment


                      • #26
                        Asta e a 5 a iarna in care folosesc Dunlop Winter Sport M3 si pot spune ca sunt, de departe, cele mai bune anvelope de iarna cu care am mers.
                        Attached Files
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • #27
                          Si eu am aceleasi anvelope ca Vitriol si la fel sunt foarte multumit de ele
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Debica Frigo 2, nu stiu daca le pot considera cele mai bune anvelope ca pana acum nu am folosit altceva dar ma declar multumit de ele atat pe zapada cat si pe asfalt uscat/umed. Dar cred ca cel mai mult conteaza cum mergi cu masina, eu de fel merg prudent.
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Dar nu inteleg care e rostul thread-ului?
                              Exista deja un thread in care se discuta despre anvelopele de iarna.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Eu am Good year ultra grip 7 cu 195/60/15 si iarna trecuta am fost superrrrr multumit de ele !!!
                                Attached Files
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google