Jante DOTZ 17"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jante DOTZ 17"

    Salut.

    Tocmai am gasit o pereche de jante DOTZ 17" cromate.
    Jantele sunt intr-o stare buna (unele zgarieturi mici), iar cauciucurile ( Roadstone 205/40/17 ) au peste 50% guma ramasa.

    Tipul vrea 400 euro pentru ele. Voi ce credeti ? Se merita ? Oare sunt mai grele decat cele stock de aluminiu ?

    Adaug 2 poze cu jantele in cauza
    Attached Files

  • #2
    mult mai grele )... dar daca vrei jante am eu pe 15 cu tot cu cauciucuri...da-mi pm cu un id de mess sa vb
    I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

    Comment


    • #3
      salut

      400 de eur e ultimul pret? mai negociaza ?

      jantele sunt frumoase dar daca esti hotarat sa le ei sa te duci la un service de roti sa le verifici inainte sa nu bata sa fie strambe nebuneli

      niste chestii de care nu am stiut....

      vezi sa intrebi daca in pret sunt incluse si prezoanele ca daca nu cele de pe logan nu merg si trebuie sa iti iei altele
      sa aiba inelele de centrare
      si sa cumperi un set de antifurturi

      cam atat bafta si daca le cumperi sa pui niste poze cu ea cum da
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • #4
        400 e ultimul pret. este buna de ceva firma asta DOTZ ?
        vyalli, probabil imi da prezoanele si inelele de centrare, dar nu stiu daca se potrivesc de la golf pe logan
        daca le i-au, antifurt am sa pun sigur.

        Comment


        • #5
          Nu merita.
          Dotz este o firma buna dar jantele astea nu merita 400e...ai mai multe posibilitati la banii astia.
          Colcaie netu de jante frumoase...
          Asta este parere mea .... nu tine cont de ea, fa ce vrei...
          Fara Semnatura.

          Comment


          • #6
            I le da cu tot cu cauciucuri, 205 40 r17 e o dimensiune scumpa de noua si rara la sh, asa ca banii pe care-i cere nu sunt chiar multi
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • #7
              205/40/17 gasesti peste tot in Bucuresti ,195/40/17 gasesti greu de tot, la 400 € gasesti jante gramada, gandeste-te la mai multe optiuni inainte sa cumperi jante politie,gretate,intretinere. si multe altele

              Comment


              • #8
                eu vad ca el e din danemarca cred ca nu e asa de variata piata ca la noi ....
                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                Comment


                • #9
                  arata bine jantele, sigur sunt mai grele, recomand la anvelope 205/45 sau 215/45 si o sa fie mai comfortabila si nu o sa ai nici eroare mare de kilometraj.
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #10
                    are cineva vreo ideea cam cat de mult ar creste consumul ? sa fie adevarata treaba cu 1l / 1" ? adica 2l in plus fata de acuma ?

                    Comment


                    • #11
                      Jantele sunt superbe , gaura de centrare la golf este mai mica decat la logan , verifica bine inainte... Seamana cu jantele BBS , iar acestea sunt destul de cautate , cel putin in Romania...

                      Cu singuranta sunt mai grele...
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google