Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shakar View Post
    Vad ca le-au scumpit cu 30 de lei...
    Am sunat, am vb si am rezolvat de un set de 4 buc la pretul vechi
    Cunoscatorii stiu, inginerii intuiesc.

    Comment


    • am cauciucuri continental din 2007
      as vrea sa imi iau altele
      sigpic Alexandria

      Comment


      • Altele decat Conti? Daca ai fost multumit de ele, mergi tot pe astea, eventual daca te tine buzunarul, cauta EcoContact5, daca nu, incearca Michelin Energy Saver. Asta daca vorbim de segmentul premium, pentru buget discutam de Debica, Tigar, Barum, Kormoran etc. Bafta!

        Comment


        • Originally posted by Shakar View Post
          Vad ca le-au scumpit cu 30 de lei...
          din cauza asta m am grabit sa le schimb. peste tot se vor scumpi in urmatoarea perioada.

          in decembrie eu gasisem Continental Eco 3 la 215 lei bucata

          Comment


          • Motrio de la Dacia si sunt ok.. cred atata vreme cat nu sunt un raiser "inrait"

            Comment


            • Gata, am rezolvat si cu anvelopele de vara, 4 bucati de BF GOODRICH G GRIP GO pe jante noi (din pacate, tot de tabla, estem bugetar, dam din salar...).
              Deci
              vara: BF GOODRICH G GRIP GO
              iarna: Dunlop Winter Sport 3D (pe fata) + Motrio Winter Far Away pe spate.

              Comment


              • Nah...ce facem?

                Trecem inapoi la cele de vara sau mai stam..? ))

                Comment


                • Mai merge vreo săptămână-două.
                  Somnul adânc ajută la prevenirea îmbătrânirii, mai ales dacă dormi la volan.
                  Nu goni mai tare decât poate îngerul tău să zboare!

                  Comment


                  • Mda...cam asa spun si eu.

                    Timp suficient sa iau piata la puricat dupa un set de jante

                    Comment


                    • Noi (ai mei) le-am schimbat ieri si azi, chiar acum ma duc sa le schimb la celelalte masini, am un chef duminica de ma dau pe spate...
                      Cum sa mai mearga o saptamana - doua? Ziua deja sunt peste 18 grade, cel putin la noi in Bucuresti, mai mult decat ajuns. Nici dimineata nu o sa mai fie asa frig, o sa tociti aiurea cauciucurile de iarna. In 2 saptamani or sa fie mult peste 20 de grade la pranz...
                      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                      Comment


                      • Nu se tocesc aiurea anvelopele de iarna. Am un vecin care a mers cu ele tot anul trecut (iclusiv vara), zi de zi, in toamna aratau foarte bine.
                        Eu in fiecare an le-am schimbat la inceputul lui aprilie.

                        Comment


                        • vara - michelin
                          iarna - dunlop

                          Comment


                          • La renault de vară Dunlop sp01si iarna Pirelli winter carving, la logan de vară America si de iarnă Motrio far way.

                            Comment


                            • ce parere aveti de motrio de vara ?

                              Comment


                              • Bune, daca e sa ne luam dupa ce spune constructorul, care valideaza echiparea autovehiculelor noi cu acest model de anvelopa( pentru Logan si Sandero)
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google