Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Continental vara ,Continental iarna si jantele le schimb intre ele .

    Comment


    • montanele originale
      is praf pe orice suprafata. le mai tin putin totusi, pana in primavara, iar apoi imi voi lua un set de gume de vara mai bune, urmand iarna viitoare sa iau ceva si de iarna, cu un set de jante separat. acu-i prea mare efortul financiar, odata cu cumpararea masinii

      Comment


      • Continental eco 3 vara, Pirelli Winter Carving iarna.

        Comment


        • Am si eu nevoie de o parere avizata! N-am destui bani sa-mi iau de iarna si peste o luna sau doua de vara, m-am gandit la anvelope all season: DUNLOP AUTO TIRES 185/65R15 SP 4All Seasons 88T M+S TL! Pareri?

          PS: Acum am Debica de vara, din fabrica... )
          Last edited by Edy; 6 January 2009, 15:49.

          Comment


          • Edy iti dau un sfat, uite este un site dar nu pot sa il scriu ca as face reclama asa ca ti-l trimit mesaj. pe acek site sunt toate marcile de cauciucuri, dimensiuni, preturi, TESTE, tot.

            Comment


            • vredestein snow track 3

              Vredestein SnowTrack 3 acu 2 h le-am schimbat. Am dat jos "schiurile" marca Kormoran si vreau sa zic ca e cu totul altceva, pana si pe piatra cubica (bucuresti ambasada chinei) la forja maxima rupe 1/2 secunde aderenta dupa care trage belea.. Super incantat...

              Comment


              • Ai facut o alegere grozava,Vredestein snowtrack3 au o aderenta incredibila in conditii de iarna,eu le-am pus acum 2 saptamani si ma felicit pentru alegerea facuta.

                Comment


                • Intradevar is niste caucicuri bestiale de iarna Vredestein snowtrack 3 dar tin foarte putin adica nu poti sa mergi prea multi km cu ele in jur de 5-6000km din pacate :|. in rest cele mai bune cauciucuri care au iara aderenta aproape la fel de buna(diferenta mica) ca vredestein si tin si km sunt Michelin Alpin A3 care tin vreo 15-16000km. sa le stapaniti sanatosi

                  Comment


                  • eu sunt foarte multumit de alpin a 3
                    cunosc pe cineva care a mers 30000 cu ele... si inca mai sunt bune, nu se cunoaste uzura...
                    Better late than never, but never better late

                    Comment


                    • Originally posted by Renault View Post
                      Edy iti dau un sfat, uite este un site dar nu pot sa il scriu ca as face reclama asa ca ti-l trimit mesaj. pe acek site sunt toate marcile de cauciucuri, dimensiuni, preturi, TESTE, tot.

                      Mi le-am luat pe cele Dunlop pe care le-am scris. Pe siteul care mi l-ai dat acelasi model era cu 100 ron/buc. mai mult decat cu cat le-am luat eu (din alta parte, logic ). Adica diferenta f. mare. Acum sa vedem si cum se comporta, am facut doar 10 km cu ele pana acum...

                      Comment


                      • @Edy- Mai spune-ne dupa catva timp cum se comporta cauciucurile pe care le-ai luat. Poate dupa 500-1000 de km., pe carosabil ud, zapada, carosabil inghetat, noroi. SI NU NE-AI SPUS PRETUL PE BUCATA! Bafta!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Pretul a fost de 250 de ron/buc.! Am mai dat 48 lei pentru schimbat si geometrie si aer. Pot sa spun ca am simtit o diferenta in parcarea de la bloc, unde inca mai e zapada. Inainte patina putin, acum deloc! Bine asta nu este un test, am spus asta ca totusi e zapada acolo. Maine plec la Predeal-Brasov si o sa vad mai bine ce si cum! Oricum nu-mi fac griji, sunt bune! Bafta la toti!

                          Comment


                          • Edy ma bucur ca ai gasit mai ieftine na eu ziceam pe acel site sa te uiti la teste sa iti faci o parere despre caucucuri oricum sa le stapanesti sanatos si drum bun!

                            Comment


                            • Michelin modelul cu care a venit incaltata masina(nu stiu exact cum le zice) vara si Nokian Wr iarna. Super multumit mai ales de gumele de iarna!
                              Last edited by raduSB; 10 January 2009, 16:29.

                              Comment


                              • Kormoroane cu astea a venit din fabrica, pe viitor poate le schimb, poateeeeeeeeeeeee

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google