Unde Gasesc Astfel De Jante?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    interesant simulator, pacat ca nu pot selecta si dimensiunile si talonul jantelor.
    Daca cineva stie ceva, poate puneti aici un link

    Comment


    • #17
      eu unul nu prea as recomanda produsele la la conex distribution,mare parte din ele sunt exportate din China....credeti-ma am lucrat ....langa depozitul lor din iasi care era in incinta fabricii unde lucram.....pt cine o cunoaste pe D-na Prisacaru....

      eu unul nu prea as recomanda produsele la la conex distribution,mare parte din ele sunt importate China....credeti-ma am lucrat ....langa depozitul lor din iasi care era in incinta fabricii unde lucram.....pt cine o cunoaste pe D-na Prisacaru....,iar produsele facute de la Asam au o calitate slaba....
      Last edited by georgeand21; 5 February 2009, 16:20. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #18
        vezi ca gasesti si in vitan!chiar azi am vazut un model dragut,zic eu!la calitate nu ma bag ca nu stiu
        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

        Comment


        • #19
          China...turcia...franta...toate's la fel. Poate dau o fuga prin targ.

          Comment


          • #20
            Originally posted by kta View Post
            China...turcia...franta...toate's la fel. Poate dau o fuga prin targ.
            eu azi am dat comanda jante mega drive 4x100 am dat 11 mil au la ele cheie pt prezoane chitu de prezoane si cercu ala de centrare rotii

            Comment


            • #21
              Salut,
              Eu am jante mega drive si sunt ok, nu am probleme cu ele ... sunt cele care le am la avatar ... Le-am luat din targ Vitan si m-au costat aproape 13 mil ...

              Comment


              • #22
                Originally posted by Alexandrouz View Post
                Salut,
                Eu am jante mega drive si sunt ok, nu am probleme cu ele ... sunt cele care le am la avatar ... Le-am luat din targ Vitan si m-au costat aproape 13 mil ...
                ale mele au inceput sa se exfolieze si in martie le-am achizitionat da asta e doar nu sunt de firma
                Attached Files

                Comment


                • #23
                  si daca se exfoliaza !!!!...... si mai bine le vopsesti electrostatic in alb si nu mai trebuie sa dai vopseaua veghe jos pentru ce nu mai este

                  Comment


                  • #24
                    @kta vezi daca te intereseaza oferta asta http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...4.html?t=27484
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      jante noi noute mega drive gasesti la pitesti pe Dumbravei si sunt undeva la 1250 ron parca . daca te intereseaza SH poti intra aici http://www.loganclub.ro/forum/vand_j...nte+mega+drive
                      STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

                      Comment


                      • #26
                        voi vedeti de cand este anuntul ?)
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #27
                          Inca se mai cauta

                          Originally posted by Dany_DNY View Post
                          voi vedeti de cand este anuntul ?)
                          e foarte mult timp insa exista doritori si acum:
                          320ron bucata noi gasesti LA NOI!

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google