Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gigiman View Post
    .... Nu mai erau.....Pe 185/65/15. Eu mi-am luat dimensiunile standard.

    Si ce dimensiuni standard zici ca ai tu la Loganu' tau?

    Comment


    • El si-a luat mai de mult a vrut sa zica ca ieri nu mai avea pe dimensiunile de logan... Ce sa fac sa mai astept poate mai apar oferte??? Sau sa ma duc chiar maine?

      sigpic

      Comment


      • Pai in principiu, cand vine frigu' apar si ofertele, dar se vor epuiza repede stocurile din supermarketuri.
        De preferat sa mergi la magazine de specialitate, numai cu anvelope, de multe ori la achizitionarea a 4 bucati poti castiga o reducere.

        Comment


        • Maine asta am sa fac... Al meu tanculet are nevoie de senile noi , astea care le are acum deja la umezeala pun probleme la o accelerare mai puternica

          sigpic

          Comment


          • Mergi si vezi, ce ai de pierdut? La mine la servici masinile au dunlop si nu au avut iarna trecuta nici o problema. Eu mi le-am luat de la un depozit de anvelope si au montajul inclus in pretul de achizitie, nu le-am montat inca, o sa le montez cand se face mai frig.

            Comment


            • @theo_brasov2002- Le-ai luat bine cu 142 lei/bucata. Bafta!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • M-am c-am hotarat la dunlop m3 dar acum ce sa fac mai astept s-or ieftini ???
                nu ma lasa sufletu sa dau 8mil ptr 3luni pe an dar stiu ca trebuie

                sigpic

                Comment


                • Tu stii cat, cum si pe unde mergi.
                  Eu sunt pentru.
                  E pacat, pentru 800 lei, toate 4 si maxim 100 lei montat si echilibrat, sa platesti mai mult.

                  Comment


                  • Sa nu patiti asa:

                    Comment


                    • Foarte tare!
                      It's nice to be important but it's more important to be nice!

                      Comment


                      • Salut! Azi mi-am facut nitel timp si m-am dus sa-mi pun rotile de iarna. Ma rog, poate prea devreme, dar asta e...Baietii de la service mi-au zis ca prezoanele de la jantele de aliaj sunt conice si ca nu le garanteaza pentru jante de tabla!!! La dealer n-au momentan prezoane pentru jante de tabla , am gasit la un alt magazin, dar tot conice sunt! Doar ca "surubul" are capul plin...Are cineva idee , este vreo diferenta mare? Pot circula cu prezoanele de la jantele de aliaj? Multumesc anticipat!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Eu zic sa cauti prezoane care sa mearga la jentile de tabla. Nu te juca privind siguranta ta!
                          Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                          Andreea Trifu

                          Comment


                          • @iashca-Pai asta vreau sa aflu, care e diferenta. Vreau sa iau din alea pentru jante de tabla, dar tot conice sunt...Care e diferenta? Normal ca nu vreau sa fac vreo imprudenta!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Nu mai inteleg nimic! Am vazut la doua Loganuri cu jenti de tabla aceleasi prezoane ca ale mele. Sa-mi fi zis aia de la service ca sunt diferite, doar ca sa ma duc sa le cumpar?!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Din cate stiu tot conice sunt si la jantele de tabla, deci eu zic ca merg tot alea.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google