Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tigar ca sunt facute sub licenta Michelin!

    Comment


    • Originally posted by fascu_ady View Post
      astazi am dat comanda pentru 4 anvelope good year ultra grip 7+, 240 lei/bucata, sper sa isi faca treaba si sa fiu multumit de ele.
      Ai facut o alegere excelenta la un pret bun. Eu am 4 masini echipate cu UG7+, si deja pe vremea asta se simte diferenta fata de cele de vara, chiar si pe uscat. In plus la iernile noastre cu zapada sporadica, aceasta guma este foarte buna si pe carosabil uscat sau ud, avand zgomot mic de rulare.

      Comment


      • Matador, ca nu sunt facute sub licenta nimanui... 150 ron bucata am vazut.
        PS: @radu, si kormoran tot sub "licenta" Michelin sunt facute. Oare sa fie bune din acest motiv?

        Comment


        • stiu si eu ca nu sunt stralucite, dar decat kormoranele de vara aproape opinci care le am, eu zic ca sunt bune. dar din pacate bugetul e de fix 600 lei si altceva nu am ce sa iau
          zoom-zoom

          Comment


          • Matador au review-uri mai bune decat tigar ori kormoran, america.
            Le gasesti la 150 ron bucata. Google search

            Comment


            • Eu nu zic ca sunt bune dar am vazut pe multe masini aceasta marca dar de debica figo ce parere aveti?

              Comment


              • Originally posted by fascu_ady View Post
                astazi am dat comanda pentru 4 anvelope good year ultra grip 7+, 240 lei/bucata, sper sa isi faca treaba si sa fiu multumit de ele.
                Excelenta alegere. Nu o sa te dezamageasca nici macar o clipa. Iti spun asta pentru ca am avut in ultimii 5 ani un rand de astfel de cauciucuri si au fost bestiale iarna. Sa nu incerci sa mergi vara cu ele ca le distrugi.
                Last edited by Revulsin; 5 November 2009, 23:20.

                Comment


                • Originally posted by radu2008 View Post
                  Eu nu zic ca sunt bune dar am vazut pe multe masini aceasta marca dar de debica figo ce parere aveti?
                  Debica friro directional am eu...sunt Foarte multumit de ele.
                  Debica frigo 2 nu stiu cum sunt.
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • sunt bune debica si multa lume am vazut ca le cumpara ... la fel si tigar si eu am zis ca vreau sa imi iau doua gume de iarna .. acum vedem ce va fii , goodyear , michelin , dunlop orice numa sa fie de iarna , pe spate raman cu dealea de vara
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • @radu: cu cauciucuri pe spate de vara, nu te vad prea bine. Cauta macar pe la sh unele de iarna.
                      @mumus: sper ca nu esti la fel de Foarte multumit ca de Kormoran, nu?

                      Comment


                      • @detail
                        @revulsin
                        va multumesc de parere, le-am montat pe masina de cateva zile, sunt multumit de alegerea facuta dar astept vremea mai nefavorabila sa le testez mai bine; nu le folosesc vara pentru ca am separat jante de aliaj cu niste toyo proxes t1r pe 205/55/15 care acum sunt puse la loc sigur.

                        Comment


                        • mi-am luat azi doua caucicuri semperit 185/65/15 M+S(din cate stiu all season) , pretul nu are rost ca le-am luat second .. nu stiti sunt bune ? adica isi fac treaba cat de cat ?
                          @ cezar , am ceva cheltuieli acum revizie la masina schimburi si cealalta masina tre sa o intretin umpic poate imi voi cumpara oricum imi place cu gume de vara pe spate ca ma intorc usor si e mult mai distractiv , anul trecut am umblat cu gume de vara si iarna (MONTANA) si nu am avut probleme ... surprinzator isi faceau datoria binisor pt calitatea lor .. si fata de kormoran cred ca is mai bune
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • Mi-am luat pana la urma kormoran snowpro, la 137 lei bucata. sper sa fie bune, oricum am observat ca tine mult mai bine frana acum.o sa le testez mai bine cand o sa fie ploaie, zapada.
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • Unde ai gasit la pretul acesta?

                              Comment


                              • in pitesti, pe vestita strada dumbravei unde sunt tot felul de piese auto.erau 140 lei si m-am mai targuit sa imi mai lase din pret,si am batut palma pentru 550 lei.acum sper sa fie bune, din ce mi-au zis cei de la service unde le-am montat, cica astea sunt special de iarna si debica frigo ar fi all-seasons.
                                zoom-zoom

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google