Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am avut o intreaga discutie cu cei de-acolo.Ieri erau 240 de lei,azi 214.Am stornat factura si le-am achitat cu pretul de astazi.

    Comment


    • Bravo, bine ca au acceptat.

      Comment


      • Originally posted by Dodo View Post
        Am avut o intreaga discutie cu cei de-acolo.Ieri erau 240 de lei,azi 214.Am stornat factura si le-am achitat cu pretul de astazi.
        felicitari! sincer nu credeam ca vor fi de acord. de asta spuneam sa renunti la comanda si sa faci alta pe alt nume

        Comment


        • Inca 5% discount astazi.Au inceput sa scada preturile la anvelope,cam pe tot domeniul on-line.Ma bucur totusi ca nu m-am avantat sa cumpar din noiembrie.

          Comment


          • alpin 4 s-au epuizat. era de asteptat la pretul ala...

            Comment


            • Cum am zis... indiferent despre ce se discuta, NDL vine si aduce vorba de Alpin A4...
              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

              Comment


              • Mergem pe "Moinesti" zilele astea, sa ne dea NDL'ul o tura cu Mişelin Alpin A4. Sa ne simtim ca in Audi. A4, evident.
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • nu mai zic nimic...

                  Comment


                  • Interesant ar fi sa ne intalnim mai multi intr-o parcare cand o da prima zapada sa vedem care masina cu ce anvelope de iarna opreste mai bine, care ia viraje cu viteza mai mare etc.

                    Comment


                    • da, vin sa-l plimb pe Niki si pe vitriol si poate atunci cred si ei

                      stie cineva ce user are gagica asta cu sandero? ca as vrea s-o plimb si pe ea
                      Last edited by B997NDL; 9 December 2011, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • ... si unde-i gluma?

                        Comment


                        • n-ai vazut cine conducea sandero?! poate o sa fie vreodata in situatia sa-ti acorde prioritate ca vezi atunci gluma. vezi link-ul

                          Comment


                          • Salut baieti.Am si eu o intrebare la voi,daca am 4 cauciucuri si toate difera intre ele este vreo problema? au aceeasi marime din talon numai ca difera marcile! Ma refer la politie,o sa zica ceva?
                            Renault 21 GTD 1986 380.000KM 2068CMC
                            Dacia Logan 1.4MPI 2008 65.000KM

                            Comment


                            • io zic ca poti sa pui pe stanga de vara si numai pe dreapta de iarna, ca partea dreapta poate iesi mai in decor, in vreme ce partea stanga a automobilului merge mai mult spre axul drumului care este mai uscat ...

                              PS: legea spune ca tre sa ai pe fiecare punte in parte acelasi profil de anvelopa. poti avea cate 2 bucati fata-spate, dar cate 4 diferite e deja o prostie
                              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                              Comment


                              • De asta am si intrebat! era vorba de 4 de iarna...dar asta gasesc,eu am nevoie de anvelope pe 13 si foarte greu gasesc..si gasisem 4 bucati cu profil 6mm numai ca toate diferite...iar noi nu are rost sa iau pentru masina asta pentru ca o sa o mai tin probabil un an..
                                Renault 21 GTD 1986 380.000KM 2068CMC
                                Dacia Logan 1.4MPI 2008 65.000KM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google