Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da...scz,ai dreptate))ideea e ca au comportamentul de premium.Acum na,sunt loturi si loturi.

    Daca vulpoiul e siret atunci siretul este vulpoi?

    Comment


    • Originally posted by IancuMIC View Post
      ... faci de rusine passatu'. [emoji38]
      Poate le vrea pentru logan sau pentru ford.
      Olly, de falken am fost foarte multumit. La calitatea lor un pret super ok.
      Last edited by Fanez; 28 February 2017, 00:14.

      Comment


      • Originally posted by Olly09 View Post
        Fanez,pe masina sotie am pus falken...de la emag luate,cu o oferta d.aia imaginara de.a lor...dar stiu sigur ca la franare pe uscat avea A si pe umed B.
        De acord, nu contest; numai ca nea costi vrea sa se incadreze in 250 lei/buc. Anvelope bunisoare sub pretul asta nu gasesti; ca nu convine cuiva, asta e alta mancare.
        Falken la dimensiunile cautate de costi, aka 225/45/17, nu gasesti sub 300lei; unii vor sa auda doar ce le place.
        Am printre rudele apropiate, posesori de passat; chiar doua. De aia stiu ca e jale, de pret spun, cu anvelope la marimea aia.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • El a cerut parerea despre 3 variante.
          Originally posted by Costi-bc View Post
          sebring sau tigar sau viking ???

          stiu ca nu e dimensiune de logan , dar ce-mi recomandati ?
          Eu i-am zis ca, dintre astea 3, sa ia viking. Eu asa as alege in situatia data.

          Comment


          • din 3 petarde, mai bine pui 200 de lei si-ti iei in luna urmatoare niste gume calumea.
            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

            Comment


            • E buna ideea, mai ales ca le tii 4-5-6 ani.

              Comment


              • Cred ca e vremea de schimbarea caucioacelor.

                Comment


                • Fanez,le.as schimba ieri) dar Mama Natura e cam perversa in zilele noastre.zic sa mai astept pana la jumatea lunii,poate chiar pana pe 20 asa...:-?

                  Daca vulpoiul e siret atunci siretul este vulpoi?

                  Comment


                  • Maxim o saptamana. Se uzeaza inutil astea de iarna.

                    Comment


                    • Ai dreptate...momentan nici nu fac prea multi km ,maxim 80 intr.o saptamana...avantaj ca sunt la tura si srv aproape)

                      Daca vulpoiul e siret atunci siretul este vulpoi?

                      Comment


                      • Originally posted by Fanez View Post
                        Cred ca e vremea de schimbarea caucioacelor.
                        Asa ma gandeam si eu. Cred ca sambata le execut.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Eu zic sa nu va grabiti ! eu le schimb pe la sf. lui martie.Eu circul si seara unde temp. este undeva pe la 6-8 grade C asa ca inca merg cu cele de iarna.
                          sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                          Comment


                          • Nu e ceva nemaivazut sa ninga si in martie.

                            Comment


                            • Marea majoritate arunca anvelopele de "vechi", nu de uzate.
                              Cat despre marcile de "gume", nu ar trebui sa faceti economie la acest capitol.
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Ai vrut sa zici ca majoritatea vinde gumele "care au carne" de vechi. Nu le mai folosesc ei asa ca le vand.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google