Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am trecut de ieri.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Inca se mai anunta frig, mai ales noaptea. Eu le mai las (anvelopele de iarna)
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • De joi se revine la temperaturi mici, stati linisititi.
        Am fost in weekend intr-o zona si am avut de urcat niste pante pline cu noroi, m-am felicitat ca nu am dat jos anvelopele de iarna, cu alea de vara faceam cale intoarsa.

        Comment


        • buna ziua,

          mi-am luat 2 anvelope 195/60/15 Dayton D320, cu protectie de janta. Am citit pe net ca sunt facute de bridgestone, mai are cineva? Azi le pun si revin cu impresii

          Comment


          • Ce parere aveti de anvelopele de vara Impulsion de la Continental?
            Vreau sa imi cumpar si cele mai ieftine care le-am gasit sunt acestea. Am gasit si anvelope Matador la un pret acceptabil dar dupa cate am inteles acestea nu sunt chiar asa bune.
            O parere va rog ...

            Comment


            • ...Impulsion de la Continental...
              Nu am auzit de ele, poate ai gresit denumirea, Continental nu are nici o anvelopa cu denumirea asta Impulsion, poate ai vrut sa zici Motrio Impulsion, "marca proprie" a celor de la Renault.
              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

              Comment


              • @bubu_4u2 - E vorba de Motrio Impulsion, facute la fabrica Continental, sunt acceptabile; eu am 2 pe spate doar(pe fata ContiEco3), dar citeste posturile anterioare, sunt colegi care le au de ceva timp.
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Originally posted by florin.fanatik View Post
                  Nu am auzit de ele, poate ai gresit denumirea, Continental nu are nici o anvelopa cu denumirea asta Impulsion, poate ai vrut sa zici Motrio Impulsion, "marca proprie" a celor de la Renault.
                  Ai inteles tu ce am vrut sa zic ... aveam nevoie de o parere nu sa imi spui ca am gresit ...

                  Comment


                  • Salutare,am trecut si eu pe cauciucuri de vara,gata cu iarna,dar si cu zapada....

                    Comment


                    • Deci anul asta din noiembvrie sa dat lege trebuie sa avem cauciucuri de iarna si nu doua patru ,poate pica guvernul sa scapam,de cheltuiala asta putem pune si doua cauciucuri de iarna doar pe fata.
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • mai bine sa pice guvernul si legea asta, decat sa nu va luati cauciucuri ) ... gumele de iarna ajuta ff mult. Treaba decat cu 2 gume pe fata e o mare prostie ... iti fuge spatele de zici ca faci drift-uri ) . Cine nu are bani de cauciucuri sa numai mearga cu masina .
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Sa vezi bataie pe jante si cauciucuri de iarna. O sa explodeze preturile!
                          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                          Comment


                          • Vin cu o intrebare : urmeaza sa-mi pun pe masina 215/45/16 pe fata si 225/45/16 pe spate, pe jante 9j ,et 15. La ce sa ma astept d.p.d.v. tehnic.
                            Multumesc

                            Comment


                            • Cine e baiat gospodar strange bani, isi ia in vara ... pe scurt face ceva. Cine nu, sa mearga cu transportul in comun. Ce prosti sunt producatorii astia de cauciucuri fac ei de vara si de iarna.
                              Last edited by yrman; 23 March 2011, 11:34.
                              sigpic

                              Comment


                              • @sorin pss: in primul rand, sa te astepti sa ti se aprinda led-ul de abs si sa nu mai ai abs, daca masina are asa ceva. in rest, o viata mai scurta la planetare, bucse, capeti de bara si directie ceva mai greoaie pe drumuri cu mici denivelari.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google