Probleme Cu Politia Cu Stikerele Logan Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    nu va jucati cu focu nu fugiti

    Comment


    • #92
      Politaii au norma la amenzi. Sunt apreciati cu calificative zilnic in functie de numarul de amenzi pe care le dau. Asa ca fratilor sa nu va mire daca se vor lua de voi si de felul cum sunteti imbracati. Nu fiti rautaciosi, trebuie sa isi amortizeze banii care au fost platiti pentru cele 400 de radare noi, care ne dau noua batai de cap.

      Comment


      • #93
        Sa-i fac, ieri am prins si eu langa Bumbesti...macar au vorbit super frumos.
        Nu-l mai suport sub nicio forma pe Garcea!! M-am saturat de toti cocalarii parveniti care se cred "organe" ale statului!!

        Comment


        • #94
          Originally posted by jadhal View Post
          tu ai omologat-o sau iuly? mie el mi-a omologat-o!!! :P
          eu personal

          Comment


          • #95
            eu l-am facut putin mai mic,sper sa nu se ia capetele de creta de el...!

            Comment


            • #96
              de cand am stikerele "oficiale",sa le spun asa,primite de la "inaltul prelat" skandal,nu am avut si clar nu o sa am nicio problema cu politia pe aceata tema!cum adica sa te opreasca pentru niste stikere care sunt lipite unde am si parasolarul(asa e parbrizul,cu parasolar din fabrica),nici un mm mai jos!acum depide si unde le lipesti,ca daca sunt la mijlocul parbrizului.....

              Comment


              • #97
                vreau si eu stikere din alea de unde iau si cat ma costa ?

                Comment


                • #98
                  Originally posted by user2000 View Post
                  vreau si eu stikere din alea de unde iau si cat ma costa ?
                  aici gasesti http://www.loganclub.ro/forum/vand_a...hlight=stikere
                  http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google