Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Revin cu poza si cu rugamintea. jantele vopsite alb.
    Attached Files
    Vizitati CTR-ul

    sigpic

    Comment


    • bGy arata bestial cu bad boy si portbagaj clean.
      pune mana pe bani si apuca-te de lucrare
      My Ride ! B - 29 - TmT

      Comment


      • Originally posted by sor7n View Post
        A-mi vopseste si mie cineva , va rog ,jantele in cateva culori , de preferinta ,daca se poate : auriu, gri sobolan, rosii ,galben .Ms frumos anticipat

        Se poate ,va rog frumos , jantele aurii , multumesc frumos !
        vreau sa incerc sa vad cum arata
        Attached Files
        Last edited by sor7n; 26 June 2012, 16:09.

        Comment


        • sorin, pune o poza cu auriul care vrei, daca nu iti place asta, ca nu stiu ce nuanta doresti

          glasses: poftim
          Attached Files
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Sincer, nu da bine deloc combinatia auriu cu gri dar toti mai avem cate un scaiete )
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Ms frumos Tudor

              Comment


              • salut baieti, o rugaminte daca se poate...ce model de jante imi recomandati si ceva pe la praguri se poate...va multumesc
                Attached Files
                http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                Comment


                • As vrea daca se poate sa vad, cu ce ar merge bine albul infara de negru pentru bara din fata (grile).

                  Aici sa intelegeti cat de cat ceea ce doresc daca se poate clear bara chiar si partea neagra din fabrica sa fie alba + in loc de grile albe de sus si cele negre de jos, sa incercati alte culori infara de negru, majoritatea au asa, doresc ceva mai diferit . Aici am o rugaminte incepeti cu albastru asta a fost culorea la care m-am gandit sa incep vopsitul . multumesc frumos!

                  -



                  __________________________________________________ _____
                  Am citit mai sus ca doar poze cu masinile noastre sa postam dar am o rugaminte daca nu aveti treaba si nu va ocupa mult timp as vrea sa vad si la interior ( cum are masina asta numai alte culori ) in loc de portocaliu - alb si in loc de negru - albastru. Credeti ca puteti face asta . daca nu nu ma supar . + respect

                  Last edited by Tweety_Madalin; 27 June 2012, 19:26.

                  Comment


                  • as avea o rugaminte la voi, vreau sa imi trasnform masina in facelift, vreau sa schimb si stopurile pe spate cu cele de Ph2 si as vrea sa vad cum se vad stopurile modelului nou fara sa schimb usa portbagajului, bineinteles ca vreau sa schimb si bara spate, bara fata cu faruri cu tot, multumesc mult si poate ma ajutati cu o fotografie facuta de voi sa puneti stopurile ph2 pe spate dar cu usa portbagajului modelul vechi

                    Comment


                    • nu poti pune stopuri ph2 si portbagaj ph1 din ce am inteles eu, nu se aliniaza si arata si urat, la ph2 are o continuitate stopul de la eleronul portbagajului, cauta la my ride , gasesti o groaza cu ce vrei tu
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • stiu cam de lucru asta ma intrebam si eu, banuiam ca nu prea da bine...stiu si de continuarea portbagajului cu stopurile...asta este trebuie sa cumpar si o usa de portbagaj

                        Comment


                        • ionut , borbet t mi se pare cea mai potrivita un 9j ...
                          Attached Files
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • @ Tudor : iti multumesc foarte mult, intradevar vin foarte bine, o sa fac tot posibilul sa le gasesc undeva sa le cumpar, nu prea ma pricep si ptr aste te rog spune-mi ce dimensiuni sa aiba atat jantele cat si gumele daca voi inlocui arcurile cu unele H&R ...multumesc inca o data, faci o treaba minunata...cand ai timp, ca nu vreau sa te presez, te rog fa-mi si o poza cu geamurile negre si cu jantele astea
                            http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                            Comment


                            • @ Tudor : ink ceva si nu te mai deranjez, vreau daca se poate si la poza masinii din fata acelasi lucru jantele astea, pragurile...lasata cum ai facut-o pe prima si geamurile negre ...mss mult
                              Attached Files
                              http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                              Comment


                              • gata...calitatea lasa de dorit din cauza claritatii pozei
                                Attached Files
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google