Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Tudor : arata exact cum imi doresc, pozele sunt facute cu tel...iti multumesc foarte mult, promit ca astea sunt jantele care le voi cauta sa le i-au ptr masina, imi place fff mult cum vin...numai te rog sa-mi spui ce dimensiuni sa caut (ca nu ma pricep )...mss mult
    http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

    Comment


    • iti recomand sa te uiti pe my ride`ul lu' domnu' viteza aici , hzp, kys, etc Nu prea ma pricep nici eu, dar pe 16" sa fie jantele , 4x100, 9j spate, fatza poti sa pui 8j, cauciucuri strech 195/40 sau 195/45...mai cere sfaturile baietilor...mai fa poze zilele astea clare si-ti mai fac vt`uri, ca sunt muuulte modele frumoase
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • cum le-ai facut tu, Tudore, sunt min pe 17" poate chiar pe 18...

        Comment


        • in poze pe maxim 17, nu le-am pus cat ii cauciucul si am mai lasat masina mai jos :P
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • bine, sunt pe 17. dar in niciun caz pe 16. alea sunt putin mai mari decat cele stoc

            Comment


            • ce dorinte mai ai si tu :|
              Attached Files
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • Tudor eu zic ca pe B 99 SXE da mai bine cu grila neagra
                http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                Comment


                • Originally posted by Tudor View Post
                  poftim ...
                  o mica nedumerire... in poza 2 cu modificarea pe care mi-ai facut-o ai coborat-o ca si cum ar fi H&R-uri ?

                  Comment


                  • Originally posted by io0onut View Post
                    Tudor eu zic ca pe B 99 SXE da mai bine cu grila neagra
                    Toti au grilele negre ) doresc sa fac ceva mai special ...

                    p.s Multumesc mult tudor pentru poze

                    Comment


                    • Originally posted by B997NDL View Post
                      o mica nedumerire... in poza 2 cu modificarea pe care mi-ai facut-o ai coborat-o ca si cum ar fi H&R-uri ?
                      cam asa ceva

                      @madalin, fa poze clare si din mai multe unghiuri, si alege-ti un stil ( rally, clean, off road ,old school ) ) si iti fac un vt cum imi vine mie in cap
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • @ Tweety_Madalin : a dreptate , dar totusi griala aia portocalie sau albastra...prea sare in ochii...cu ce o "asortezi"...e doar o parere personala...
                        http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                        Comment


                        • Interiorul masinii va fi albastru cu alb sar asorta :-? . Plus ca jantele o sa le fac alb cu albastru, 2 culori vor fi pe masina asta ... Ma gadeam sa asortez cu negru dar majoritatea au asa si nu vreau dupa sa aud ba uitel pe ala sa luat dupa mine sau alte chestii. In plus albastru imi place si mi se pare ca se asorteaza bine cu alb daca e culoare mai inchisa

                          p.s tudor o sa revin cu o poza mai clara mersi mult pentru efort .

                          Ultima poza cu albastru a fost super mi-a placut si am salvato daca ii poti face pe ea un badboy


                          P.S Revin cu o intrebare , pentru stopurile din spate exista folie albastra sau pot sa le vopsesc astfel incat sa imi iasa culoarea?
                          Last edited by Tweety_Madalin; 29 June 2012, 18:46.

                          Comment


                          • @ Tweety_Madalin : ast cu nerabdare sa-ti vad proiectul, fa niste poze clare cum iti cere Tudor si spune-i exact ce stil ai vreau sa urmezi, cel care il vrei ca masina ta sa-i aiba la sfarsitul proiectului..., bafta la ce ti-ai propus
                            http://www.loganclub.ro/forum/bz_85_frn-t43161.html

                            Comment


                            • Tudore, ar arata super-beton asa, dar ce fac cu rinichii ?!

                              Comment


                              • la ce talon ai, nu cred ca-i asa de grav eu zic, ca se merita ... daca m-ar avantaja drumurile aici, si ar fi masina numai a mea, si eu as pune
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google