Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doar Loganuri modificati? Ceva frantuzesc nu? Sunt tare curios cum ar da masina mea cu jantele vopsite negre. Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat!
    Attached Files

    Comment


    • Am incercau eu ceva dar nu prea mea iesit,cam asa arata.
      Attached Files

      Comment


      • Merge domnu'?
        Attached Files

        Comment


        • Salut! Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste idei de vopsit pentru jante ??
          vreau sa vopsesc buza alta culoare..miezu` vreau sa il las asa si buza vreau sa o fac ori Verde/Albastru(deschis)/rosu/portocaliu(ceva sa iasa in evidenta) etc....va rog sa imi faceti si mie un VT Daca se poate...multumesc !
          Attached Files
          CL 93 TAV

          Comment


          • salutare. va rog,imi puteti schimba si mie culoarea jantei din poza in alb,rosu si apoi negru, dar sa fie colorata total,si interiorul daca se poate ? multumesc mult. numai bine
            Fotografie1349.jpg

            Comment


            • salutari!!! cine imi face si mie rotile albe cu centrul unde sunt prezoanele negru va multumesc..ma oftic ca nu am o poza din profil..
              Attached Files
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • sal

                colegii imi vopsiti si mie rama farurilor alb,pe unde e acum vopsita negru?vreau sa vina in prelungire cu capota aceeas culoare!multumesc anticipat!!!
                Attached Files

                Comment


                • Costica - poftim pozele , interiorul nu se poate vopsii in photoshop
                  Attached Files
                  sigpic
                  Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                  Comment


                  • si jantele aste pe masina

                    vreau si eu sa vad cum ii sta cu grii mat....cred ca va intra la vopsit si vreau sa o fac mat
                    Attached Files
                    Last edited by pipan; 16 May 2013, 17:34.
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Va multumesc mult celor ce m-au ajutat. Asa am sa le si fac cu prima ocazie, negru mat. parerea mea e ca dau mai bine decat acum. chiar foarte mult imi plac. voi ce spuneti?

                      Comment


                      • a intrat lumea in concediu?hai ca vreau sa imi fac o idee,daca ma apuc de masina sau nu!
                        Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                        Comment


                        • ma ajuta si pe mine cineva cu vopsirea stopurilor in doua culori?odata rosi si odata negre
                          si daca se mai poate vopsirea portbagajului cu rosu,vopsirea barei fata cu rosu si negru lucios la grila si proiectoare,capota motor rosie si plafonul negru lucios
                          Attached Files
                          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                          sigpic

                          Comment


                          • nimeni?
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • salut

                              uite stopurile, daca o sa mai am timp lucrez si la restu
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • multumesc bgy cred ca o sa le fac rosu complet..
                                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google