Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ajutati va rog si pe mn cu un clean la portbagaj sa ramana dor butucu de la cheie atat... Multumesc !!
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Revin si eu pe aici...
      Faraonw-imi cer scuze ca nu am acordat o atentie prea mare detaliilor dar mi-am cam iesit din mana
      MIR-poftim
      Attached Files
      Last edited by Teo21Din; 4 June 2013, 17:04.
      I changed her oil , she changed my life
      sigpic

      Comment


      • Sa traiesti !!
        sigpic

        Comment


        • mersi mult de tot raman dator de cinste,dar mai am o rugaminte daca poti si timp sa faci si grila d la bara fata tot cu negru si plafonul pt ca sunt in dubiu nu stiu cum sa o vopsesc ori toata rosie ori cu plafonu negru ori capota,plafonul si portbagajul cu negru..
          Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
          Cine este interesat ma poate contacta pe privat
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by faraonw View Post
            mersi mult de tot raman dator de cinste,dar mai am o rugaminte daca poti si timp sa faci si grila d la bara fata tot cu negru si plafonul pt ca sunt in dubiu nu stiu cum sa o vopsesc ori toata rosie ori cu plafonu negru ori capota,plafonul si portbagajul cu negru..
            Of, Doamne, dare-ar tozdracii-n ea de gramatica, ortografie si scoala, cu totul.

            Sa nu mai zic de sorcovitsa aia, ca in loc s-o vopsesti cum a dat-o fabrica, o impopotonezi mai rau ca pe cai la balci... Las-o mai omule simpla si curata, daca tot vopsesti. Si foloseste virgula, cu incredere
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Nu-l mai certa sefu...ca poate omul nu are toate tastele functionale...
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • domnul dsign am scris in graba dupa telefon,e problema mea cum o vopsesc ok?nu cred ca mergeti dumneavoastra cu ea pe strada,atata timp cat eu nu am comentat despre masina dumneavoastra nu stiu de ce va intereseaza cum o voi vopsi.eu am cerut un simplu vt ca sa stiu ce si cum voi face cand va intra la revopsire..scuze de off-topic
                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                sigpic

                Comment


                • Incercam sa fiu constructiv, dar se pare ca am gresit locul... In fine, v-a prostit telefonul de tot, nici sa scrieti nu mai sunteti in stare din cauza lui... Na educatie! Scuze de offtopic.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • o culoare

                    vreau plasele (inclusiv acolo unde am numarul), jantele si oglinzile verzi sau alta culoare care sa mearga cu cea de pe masina. Daca se poate o varianta cu oglinzi mcv. As vrea o culoare ca e prea sobra si nu am alte idei deci daca vine vreunul cu ceva interesant as fi recunoscator.
                    PS. Fara tiganii!
                    Attached Files

                    Comment


                    • dar un "va rog" nu ar merge ? baietii muncesc si pierd din timpul lor.
                      "vreau plasele..." ?!

                      Comment


                      • nu aveam timp sa scriu romane si am citit ceva posturi mai sus iar in afara de as vrea nu am gasit va rog-ul ala obligatoriu, nu era un ordin ci o dorinta la ce as fi vrut, am crezut ca e o comunitate in care ne ajutam nu in care sa fac plecaciuni si in care baietii isi perd timpul cu mine ! Poate propui o rubrica in care sa se incarce cartele pentru modificat poze ca tot isi pierd baietii timpul !
                        PS: daca s-a simtit careva jignit imi cer scuze dar nu era cazul !

                        Comment


                        • BUnul simt si politetea obliga, nu noi obligam. La Sinaia nu se fac 7 clase? Nici macar atat? Sau si tu te scuzi ca scrii de pe telefon?
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • dady,ti-ai ales o culoare care din fericire pentru tine nu se potriveste cu verdele.
                            *****
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              BUnul simt si politetea obliga, nu noi obligam. La Sinaia nu se fac 7 clase? Nici macar atat? Sau si tu te scuzi ca scrii de pe telefon?
                              corect se spune cum a zis colegul faraon, "dupa telefon.."
                              imi cer scuze pentru offtopic, dar are dreptate... de mult n-am mai vazut un "va rog'.
                              ar trebui sa deschidem un thread de gramatica, unde sa explicam ce, cum si de ce.
                              Last edited by B997NDL; 6 June 2013, 21:10.

                              Comment


                              • domnu' dsign,dumneata ai bun simt de tot trimiti arogante catre mine?care e problema ca scriu dupa telefon?de ce majoritatea din bucuresti va credeti asa perfecti?de ce noi astia din restul tarii suntem mai fraieri de cat voi?scuze de off-topic dar nu am mai putut tine in mine chestia asta,chiar daca imi voi lua ban
                                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google