Best woofer & exhaust underground - Arad, 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Deci pt o prima organizare a fost super OK.
    Masini multe, public mult, harmalaie (pacat ca publicu e un pic salbatic, mai greu sa ajunga civilizatia si aici, desi ar trebui ca sunt langa granita, poate data viitoare).

    PS: la indemanare cam slaba treaba, cateva masini (defapt soferi! printre ei desigur Mareom) buni si restu...masini cp multi, soferi cu frica sa foloseasca frana (...de mana).
    Ma rog, dupa razboi multi viteji dar cam asta e ideea.

    Frumos, sper sa ma vedem asa ceva in Arad.

    Comment


    • #32
      oricum dupa show-ul de duminica au inteles si multi aradeni (stiu eu pe cativa ) ca daca ai un sofer meserias (respect bigman) merge si loganul suficient de bine.
      daca observ eu bine si cris iti calca pe urme. Mai are putin de lucrat, dar are timp. Vis a vis de asta raman la ideea ca nu i-a prins bine frana de mana. Abia in a doua tura de concurs parca ii statea "fundul" mai bine.

      LE: tavi, asta nu o fost primul. A fost editia a 3-a. Eu am fost si la a doua, care chiar daca s-a desfasurat intr-un cadru inghesuit (parcarea de la patinoar - aia prima) a fost un pic mai "legata" si mai usor de urmarit. Nu a avut nici asa mare mediatizare si probabil de aia se crede ca este primul eveniment de genul acesta.
      Last edited by bubu_vasile; 12 May 2009, 09:04.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #33
        Pe langa un pic de tehnica, trebe si un pic de ''putoare'' la motor.
        E greu cand ai sub capota 70-80 cp sa faci giumbuslucuri cu masina.
        Oricum s-a descurcat onorabil (si ii merge dizalu brici, gram de fum n-a scos la plecare, si a plecat bine).

        Comment


        • #34
          misto rau evenimentul,sa speram la cat mai multe de acest gen

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google