Vopsit Bara Fata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vopsit Bara Fata

    Salut, pun si eu un thread nou, poate il vede cineva si ma ajuta si pe mine cu vreo relatie, cunostinta...

    Recent, am lovit un caine.. mi-am spart bara din fata.. am cumparat alta la 100 lei de la dezmembrari.. am fost la colegul Adrian(BAC) si mi-a pus plasa in loc de grile... si acum caut o vopsitorie prin Bucuresti, cat mai buna si cat mai ieftina..

    Dorinta mea ar fi NEGRU MAT.. toata..

    Ce va rog.. daca stiti/cunoasteti un vopsitor priceput - merg pe recomandari (chiar si un Gica'ncoltz) care poate sa-mi faca PREP-ul (Matuit, Chituit, Plastofix) si vopsit integral negru mat la un pret cat de cat rezonabil... va rog sa va exprimati pe acest thread sau pe PRV..

    Daca mai exista si altii cu probleme asemanatoare, va raspund cu placere la intrebari...

    Multumesc Anticipat si Asfalt Uscat!
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

  • #2
    stiu eu 2 "nea gica". unul in bucuresti in spate la auchan titan si unul in pantelimon.
    vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

    Comment


    • #3
      Vorbeste cu ZIA, cunoaste el pe cineva foarte ieftin si foarte priceput

      Comment


      • #4
        Originally posted by male_valy View Post
        Vorbeste cu ZIA, cunoaste el pe cineva foarte ieftin si foarte priceput
        ce nume are pe forum?

        Originally posted by maistoru View Post
        stiu eu 2 "nea gica". unul in bucuresti in spate la auchan titan si unul in pantelimon.
        niste numere de telefon?? niste preturi??
        Last edited by Vip3rutzu; 28 May 2009, 16:10. Reason: Automerged Doublepost
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • #5
          numere de telefon nu am. pot sa iti zic unde ii gasesti. ca sa ajungi la cel de la auchan : cum vii pe liviurebreanu si traversezi 1decembrie, treci prin sensul giratoriu de la intrarea in auchan si mergi inainte, faci dreapta pe a doua strada ( prima strada are case numai pe o parte), parca biharia se numeste strada, vopsitorul sta pe partea dreapta cum intri tu pe strada, cam la jumatatea strazii, e o vila inainte de el cu multe bari de masina intinse pe gard si pe urma e garajul lui cu niste porti mari de fier albastre, ar trebui sa aibe masini busite la poarta. il cheama stelica. daca intrebi pe strada de nea stelica vopsitorul ( sau de lucica fracsu) cred ca te indruma oricine. iar cel din pantelimon sta pe strada viilor in capatul dinspre lebada.
          Last edited by maistoru; 28 May 2009, 22:05.
          vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

          Comment


          • #6
            Numele de user este B-08-ZIA

            Comment


            • #7
              Originally posted by maistoru View Post
              numere de telefon nu am. pot sa iti zic unde ii gasesti. ca sa ajungi la cel de la auchan : cum vii pe liviurebreanu si traversezi 1decembrie, treci prin sensul giratoriu de la intrarea in auchan si mergi inainte, faci dreapta pe a doua strada ( prima strada are case numai pe o parte), parca biharia se numeste strada, vopsitorul sta pe partea dreapta cum intri tu pe strada, cam la jumatatea strazii, e o vila inainte de el cu multe bari de masina intinse pe gard si pe urma e garajul lui cu niste porti mari de fier albastre, ar trebui sa aibe masini busite la poarta. il cheama stelica. daca intrebi pe strada de nea stelica vopsitorul ( sau de lucica fracsu) cred ca te indruma oricine. iar cel din pantelimon sta pe strada viilor in capatul dinspre lebada.
              adresa exacta a lu` nea Stelica e : str. BUHUSI, nr 37. Daca nu gasesti, suna-ma si te duc eu 0761626488

              Comment


              • #8
                asa ma nene buhusi. stiam ca e ceva cu "b". am confundat cu biharia
                vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                Comment


                • #9
                  Multumesc mult pentru ajutor.. am rezolvat cu cel cunoscut de ZIA si de Jokeru.. care ca sa vezi.. era acelasi.. si yo l-am sunat de 2 ori sa-l intreb de aceiasi chestie.. nu m-am prins ca era acelasi om decat cand mi-a zis adresa atelierului a doua oara ).. si nici acelasi numar n-am vazut ca e..
                  Ma rog.. a iesit foarte tare.. recomand si la altii pe nenea Cristi.. ieftin si bun..

                  edit: poze gasiti la My ride B-87-DDD Vip3rutzu
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • #10
                    da-mi si mie un pret pe pm pentru vopsit bara fata !!!!!!!
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google