Campionat Cea Mai "tiganita Masina" Editia 2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nu am auzit de g tech
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • #17
      Bravossss MCD ! Bravooosss Dsign !!!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #18
        MCD-ule ai castigat sectiunea ! ejti the best , dar mai incearca totusi sa castigi si pe asfalt
        lasa ca te revansezi tu

        Comment


        • #19
          Originally posted by MCD View Post
          Nu am auzit de g tech
          Cu toate astea, el exista demult.
          Aici ai niste informatii. Despre veridicitatea rezultatelor, poti lua legatura cu Seba.

          Comment


          • #20
            Acum, ca aproape s-a terminat votarea, sa va zic ca ne-am tras noi o linie cu creta pe la kiseleff intr-o seara si nu prea a fost trasa bine. Ideea e ca tot ce a lucrat MCD pana acum se vede, sta foarte bine fata de 1.6 remapat.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • #21
              Sta bine rau .... prea bine pt un 1.4 -> Ce misto sa zici acum - Felicitari Dani.
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • #22
                Pai s-a comis treaba saptamana trecuta, el cu Fof si el cu mine. Chiar daca finalul nu a fost decisiv, se vede clar ca merge bine fieru'. O servo i-ar trebui :P
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Felicitari Dane!!!

                  Comment


                  • #24
                    Felicitari MCD! Astazi am avut placuta surpriza sa te intalnesc pe drumul de la Buzau la Bucuresti. Cu toate ca sunt loganist...de data asta eram cu cealalta masina ..un Ford Fiesta 1.2 16v ghia cu care te-am provocat pana undeva pe la 170 km/h. Am ramas surprins de performantele masinii tale care s-a comportat destul de bine pentru 1.4. Si evacuarea este tare...inca o data felicitari!
                    In viitor poate mai schimbam impresii ...si eu am pe logan tot motorizare 1.4.
                    Last edited by mixstudio; 17 July 2009, 19:47.

                    Comment


                    • #25
                      MCD-ul deja se apropie de performantele unui 1.6 16v stock

                      Comment


                      • #26
                        Erai cu fiesta albastra de BZ..? ....Super tare masinuta, eram cu un prieten in masina si zicea ca una deasta ii tebuie si lui ca arata prea bine masina) atunci felicitarile mele....
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • #27
                          Da cu fiesta albastra de bz....de fapt e masina sotiei si vreau sa spun ca e super tare masinuta..eu sunt incantat de ea...oricum si a ta e bine tare ...o sa-ti fac cunostinta si cu loganul cand ajung acasa.

                          Comment


                          • #28
                            Nasol MCD ul cu seat leon 1.9 d,110hp si doar o masina distanta
                            casca si manusile au fost de vina hahaha

                            Comment


                            • #29
                              Da ma mie oz-urile tale)....
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • #30
                                MCD-ule mai facem transferu ala?:P
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google