Toba sport logan!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cr RAR ul e mai greu din cauza catalizatorului. putem sa punem o gogoasa ceva sa simuleze catalizatorul si ai scuza ca nu functioneaza.
    masina daca e stock la exterior nu bate la ochi deci sanse mai mici sa te opreasca. daca ai jante folii led uri spoilere praguri si o toba care urla fii convins ca vor creste sansele sa fii oprit de "baetzi"

    Comment


    • imi puteti spune si mie unde gasesc o toba sport finala dar cu omologare RAR pentru un logan 1.6 . Doar finala vreau sa o schimb . Si niste videouri cum se aude doar cu o finala sport omologata se poate ?

      Comment


      • Recomand finala Carub Japan Style se aude fff frumos...
        MY CLA

        Comment


        • se aude mai bine carub inox 3 100mm ... si nu este asa zgomotoasa ca ce-a japan style !
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • Eu am carub japan style pe un prestige si se aude f frumos fara silencer.
            Cu silenceru pus nu se aude aproape deloc.
            MY CLA

            Comment


            • salut as avea si eu o intrebare pentru Prestige...cum ai montat toba pe un logan ca eu miam cumparat azi o toba Carub si as vrea sa o montez eu singur pe un logan 1.6 16v

              Comment


              • pai iti trebuie o bucata flex, reductie, colier, o bucata de teava si un aparat de sudura . spor la lucru. mai bine mai dai 100 de lei si o faci in service
                Nu-i bai...

                Comment


                • Daca montez pe un 1.5 dci toba sport borla schimba sunetul ? Sunt cam nedumerit pentru ca am auzit tot felul de pareri ...

                  Comment


                  • Multumesc pentru sfat ForianYFL si asa am facut am montato la un service si se aude foarte bine si nici nu are un sunet foarte agresiv

                    Comment


                    • Alibaba....cat te-a ajuns toba aceea ?
                      LOGANIST CONVINS !!!

                      Comment


                      • Originally posted by B M C View Post
                        Daca montez pe un 1.5 dci toba sport borla schimba sunetul ? Sunt cam nedumerit pentru ca am auzit tot felul de pareri ...
                        se aude o idee mai gros decit stock.
                        cauta pe yotube ca sint o gramada puse
                        Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                        Comment


                        • ok ms bloly

                          Comment


                          • scuze ca nu tiam raspus eugenio_23 dar am fost plecat toba cu tot cu montaj ma adus la 350 cu tot cu montaj

                            Comment


                            • salutare

                              am si eu o intrebare...

                              pe unde prin bucuresti va montati tobele???? puteti sa recomanfati pe cineva un service ceva?

                              multumesc anticipat
                              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                              Comment


                              • stelco. . .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google