Faruri Dacia Logan "Angel Eyes"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    eu ziceam de lumina de far nu cerculetzele
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #32
      Pai e si normal sa se vada mai slab ...cat e lupa la farurile stock si cat e lupa la farurile cu angel eyes ? e o diferentza enorma ! Oricum vorba unui prieten de`a meu "tuningu = impresii ...si impresiile costa"

      Comment


      • #33
        mie nu prea-mi plac .. sunt cam mici o idee mai mari ... si erau ok !
        Last edited by bagheera; 4 May 2007, 20:39.
        :popa:

        Comment


        • #34
          Deci pana la urma, la mai bine de jumatate de an de cand au fost lansate, farurile angel-eyes nu s-au ieftinit decat cu 100RON....Nu e chiar cine stie ce reducere, dar important ar fi sa lumineze bine pentru ca ne dorim sa si vedem gropile, nu numai sa intoarca altii privirile dupa "limuzinele" noastre ;)

          Comment


          • #35
            As renunta la angel ayes si cred ca mi-as pune xenon.M-ati convins ca nu prea sunt bune aceste faruri.Numai bine tuturor.
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • #36
              Am asteptat dupa ce au aparut sa vad ce imbunatatiri se vor mai aduce la ele. in afara faptului ca a fost schimbat fondul iar acum exista si variante pe negru au ramas in acelasi stadiu. Mie personal imi plac, mi-am dorit dar pana la urma am ajuns la concluzia ca nu parchez in nici un garaj pe timpul noptii asa ca am optat pentru varianta ce o posed acum pe care as numi-o 'angel eyes light version':p . Stim cu toti cum vorba zboara si unii poate se ataseaza de farurile tale mai mult decat sunt ele atasate de masina.
              Bafta multa tuturor!
              Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

              Comment


              • #37
                Originally posted by lostprophet0
                Deci pana la urma, la mai bine de jumatate de an de cand au fost lansate, farurile angel-eyes nu s-au ieftinit decat cu 100RON....Nu e chiar cine stie ce reducere, dar important ar fi sa lumineze bine pentru ca ne dorim sa si vedem gropile, nu numai sa intoarca altii privirile dupa "limuzinele" noastre ;)
                Acu m-am uitat pe un site...si erau la pretul de 7.7 mil , dar la distribuitorul lor tot 9 mil este pretul...
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #38
                  Merci de info ;)

                  Comment


                  • #39
                    Nu s-a gasit nimeni sa le vopseasca in culoare masini(in loc de negru ala ) as fi tare curios cum ar arata .
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      sper ca nu fac reclama...ce ziceti d-astea http://www.car-tuning.ro/store/view_...FARURI%20LOGAN plus zice ca se dau si ploapele gratis....credeti ca merita ?
                      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/irinelvalcea/
                      VAND HONDA ACCORD I-CTDI

                      Comment


                      • #41
                        eu am angel eyes cu xenon si se vede de 1000de ori mai bine becat cele stock

                        Comment


                        • #42
                          .....................................
                          Attached Files

                          Comment


                          • #43
                            Am si eu o intrebare.Aceste faruri pot fi omologate de catre RAR, sau trebuie sa umbli iaresi pe la nu stiu ce teste idioate, SI SA AFLI DUPA AIA CA AI DAT 8 MIL.PE DEGEABA CA TRE SA LE DAI JOS DIN CAUZA NEMERNICILOR DE POLITISTI
                            FUCK ROMANIA
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              teoretic ele au deja omologare...asa ziceau aia ce le fac,ca daca au nu stiu ce omologare in tara in care se fabrica este valabila peste tot...desi in codul rutier spune ca nu ai voie sa faci nici o modificare masinii de la cum vine ea din fabrica si ca orice modificare trebuie omologata...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #45
                                enciclopedii cu epoleti si cascheta

                                Am si eu o nelamurire, politistii din milocul drumului sunt cumva enciclopedii ambulante?
                                De unde stiu ei care masina ce dotari stnadard de fabrica are?
                                Cum iti poate el demonstra tie ca ce ai pe masina nu e montat din fabrica?
                                La fel cum el zice "cu astea nu ai voie", asa ii poti spune si tu "ba am ca e Loganul meu e model ul super ambition-laureate cu un sfert de titanium X de la Ford si cu inclinatii de BMW, e un nou featuring pus la cale de Renault dar a fost tinut secret"
                                Sper totusi sa nu aiba nimeni intalniri cu politisti ce se cred enciclopedii pe doau picioare.
                                Bafta mult tuturor!
                                Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google