Ceasuri cu plasma LOGAN

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe alb se poate face fara sa schimbi decat smd-urile...dar nu o sa iti scrie logan acolo....eu am avut cum e in poza 1. in prezent am ca in poza 2 (pozele sunt de pe masina mea)
    Attached Files
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • sal

      eu vraeu serigrafia din poza nu de prestige ca asa nu mai intrebam.
      Mai astept replay-uri.
      Mie mi se pare frumoase fata de ce exista pe piata.

      Comment


      • tTrust..si eu am vrut sa imi pun..si Da se poate regla intensitatea de la un potentiometru..ca la daciile vechi...are asa cineva de pe lc bv intereseazate un pic
        si afla cine...si poti vedea la el
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Originally posted by play4hack View Post
          are careva asa ceva ? Sunt plasme sau doar serigrafia?
          Sunt foarte frumoase iar pe alb sunt super.
          Daca are cineva il rog sa posteze si un pret eventual.
          Multumesc.


          PS: Nu merge sa atasez.
          kiar arata bine de tot,daca gaseste cineva locul de unde imi pot procura asa ceva as fi recunscator

          Comment


          • Pentru serigrafia de mai sus (personalizata) luati legatura cu userii dsign sau soran
            GL-22-TOF

            Comment


            • salut

              salutare..stiti cumva kreva un magazin de ceasuri plasma in constanta??? cineva kre face si monteaza asa ceva in constanta??..ms mult..si niste modele mai deosebite ptr logan sau sandero ..dak aveti

              Comment


              • cum pot sa-mi procur si eu plasma pt ceasuri?si as vrea sa vad si ce modele exista.astept un raspuns de la cine stie....ms frumos!

                Comment


                • vezi ca vinde cineva pe forum http://www.loganclub.ro/forum/showthread.php?t=16299
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • o propunere...inelele din spatele manerelor si din spatele aeratoarelor sunt luminoase si evidentiaza zonele respective
                    Attached Files

                    Comment


                    • Am gasit un model care mie mi se pare cat de cat altfel [IMG][/IMG]Ceea ce nu-mi place la fel ca la si celalalte sunt gaurile

                      Comment


                      • de unde?

                        Originally posted by PWR View Post
                        astea-s ceasurile mele ziua si noaptea io zic ca-s faine....
                        salut

                        de unde le-ai luat? si cu cat?
                        ai facut modificari si la consola centrala?

                        Comment


                        • Originally posted by fulau View Post
                          Am gasit un model care mie mi se pare cat de cat altfel [IMG][/IMG]Ceea ce nu-mi place la fel ca la si celalalte sunt gaurile
                          asa am avut eu
                          Attached Files

                          Comment


                          • am ceasurile cu plazma din 2008,am da 200 ron pe ele atunci,model fara gauri,exact pe martorii masinii,sunt foarte multumit de ele...!

                            Comment


                            • salut da-mi un nr. de tel. sau zimi si mie de unde le-ai luat

                              Comment


                              • Stie cineva de unde pot achizitiona ceasuri cu plasma ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google