Scaune logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Subscriu! Cel putin in ce priveste un minim de confort in Logan, e nevoie de schimbare.

    Comment


    • Nu am zis sa nu tunati masina, am zis ca va trece... O sa va luati direct ceva de ce aveti nevoie...bineinteles odata cu varsta, si logic, cand bugetul o va permita.

      Si eu am pus tobe sport, filtre sport, remapare si alte nebunii ce atunci imi pareau necesare, acum vreau liniste si confort si drumuri mai bune.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Pai noi (adica eu) ne limitam la confort acum )

        Comment


        • Orice modificare vine de la ideea de a îmbunătăți ceva din punct de vedere al confortului, imaginii sau puterii. Fiecare se axează pe ce considera necesar. In general se vrea o combinație optima de sportivitate si confort combinate cu o estetica placuta
          My Ride sigpic

          Comment


          • Asta cand vorbim in general. Io ii fac Loganului categorie separata ) da' intotdeauna e loc de compromis )

            Comment


            • Pai si in ce categorie il bagi?
              My Ride sigpic

              Comment


              • in categoria aia care fluiera la viteza si are scaune inapte. tot aia care si rugineste cat numeri pe degete pana la 10.

                Comment


                • Ligheanul personal nu fluiera, ci vajaie. Cat despre rugina, aripa spate nevopsita de 3 ani inca nu a inflorit. anul 2007 toamna.

                  Comment


                  • Bine spus, ozenel ) .

                    razvan, acu' daca fluiera, daca vajaie, tot problema se numeste. Sa taca, aia-i ideal )

                    Comment


                    • t0rquemada multam fain.

                      Comment


                      • Salutare
                        Am vazut de curand scaune Recaro de Opel astra G, sunt foarte comode, mult mai ok decat cele de logan.
                        Vreau sa imi cumpar sa le montez pe Logan, dar necesita adaptari.
                        Ce parare aveti de adaptari, ce riscuri sunt?
                        Multumesc

                        Comment


                        • Pai citeste si tu o pagina 2 in urma si vezi riscurile.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • Salutare,

                            Am tot citit despre inlocuirea scaunelor originale si am renuntat la ideea de a face modificari din lipsa de mester priceput, timp de pierdut/asteptat.
                            Aveti idee ce alt tip de scaun se potriveste direct, fara modificari, in afara de cel original (care imi provoaca niscaiva dureri de spate la un drum mai lung)? Caut ceva de genul plug&play. )
                            Cel de la Clio Symbol se potriveste?

                            Comment


                            • Salutare dragi colegi , am achizitionat de curand o pereche scaune electrice si incalzite , si cautam o parere in legatura cu legarea la curent . Astept pareri , recomandari .

                              Multumesc .

                              Comment


                              • Legi in panoul de sigurante la circuitul dupa contact, cu siguranta separata.

                                Faci rost de pini de bloc de sigurante dintr-o instalatie de la dezmembrari.

                                Vezi ca ai slot special pt scaune incalzite in blocul de sigurante, trebuie doar sa pui pinul de iesire catre scaune.
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google