Scaune logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    eeeehh, dar ce? toti ne permitem sa avem acelasi tip de mobilier in casa?

    oricum, asteptam poze, sa ne dam cu parerea, sau cu parul
    sigpic

    Comment


    • #47
      de retapitare a auzit cineva?

      Comment


      • #48
        Salut , eu mi-am montat scaune de ford focus fara reglare pe inaltime , stau mult mai jos , dar confortul la drum lung e incomparabil. Atentie la montaj sa fie centrat sa ai exact volanul la mijocul corpului tau.
        sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

        Comment


        • #49
          Si eu am auzit ca scaunele de pe ford (focus, fiesta) se potrivesc de minune pe logan fara mari modificari.Sa ma corecteze alin daca gresesc

          Comment


          • #50
            E corect , dar trebuie sa masori sa modifici prinderea in podea, eu mi-am sudat suportii de prindere pt. a le potrivii pe gaurile originale.
            sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

            Comment


            • #51
              Arata fain scaunele pe masina ta, da pe cand sa vad prinderile ai miscat camera . De unde le-ai luat din ARAD, altele mai sport nu sunt?

              Comment


              • #52
                Din Arad le-am luat de la schrott, mai erau si de porsche 928 care erau chiar sport dar erau foarte joase si nu mai vedem mai nimic in fatza.Poate pentru unul mai inalt erau ok
                sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                Comment


                • #53
                  cum postez niste poze

                  Comment


                  • #54
                    dai go advance si ai gestiune atasamente si apoi browse

                    Asteptam pozele
                    Last edited by Juristul2000; 10 February 2009, 11:38. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #55
                      eu cred ca a iesit destul de bine
                      Attached Files

                      Comment


                      • #56
                        suze astea sunt pozele
                        Attached Files

                        Comment


                        • #57
                          arata bine asa. dar fa o poza si din fata sa vedem cum 'se imbina' cu bancheta din spate
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • #58
                            De pe ce masina sunt scaunele?

                            Comment


                            • #59
                              am un prieten care s`ia luat scaune de golf 3 editie limitate cu bucati de piele pink floyd semi-sport. a dat 2 mil , de la dezmenbrari.
                              Sunt foarte misto , neuzate , dar le pune tot pe golf 3 , asa ca nu stiu daca ar merge puse pe logan , dar cred ca cu modificari trebuie sa incapa.
                              m`ar bate gandu sa vizitez cateva dezmenbrari , poate poate.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Juristul2000 View Post
                                De pe ce masina sunt scaunele?
                                de pe un golf 4 parca. vezi ca a scris in posturile anterioare
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google