Stiluri De Iluminat Al Bordului Si Consolei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta scrie pe topicul respectiv. Aici sunt doar poze si idei, nu metode tehnice si explicatii.
    GL-22-TOF

    Comment


    • Originally posted by danic View Post
      pai si eu sunt in ceata...astept poate ne lumineaza cinva.
      am reusit sa-mi fac in sfarsit si eu bordul exact asa cum imi place....
      Ce model de leduri ai pus, de ai obtinut culoarea aia?

      Comment


      • cum ai reusit sa pui luminitele alea si de unde le'ai luat? este un anumit tip de bec..?

        Comment


        • Apropo de schimbarea culorii bordului...cd playerul Blaupunkt stock ce vine pe logan...i se poate schimba culoarea din portocaliul acela?

          Comment


          • Din ce stiu eu, merge si la player sa schimbi culoarea. Stiu ca zicea si Cristi in tutoriale ca merge, dar e ceva mai greu. )

            Comment


            • Normal ca merge, nu vad de ce ar fi mai greu. Doar ca sunt leduri smd mai mici, ori 0805 ori 1206 (nu mai tin minte exact).
              e mai greu daca vrei sa pui smd 3528, ca nu incape prea usor fara mici modificari.
              GL-22-TOF

              Comment


              • Mda. D-asta ziceam ca e mai greu pentru ca e mai mult de munca. E de bibilit: ))

                Comment


                • Lumini bord logan

                  cam asta e iesit din albastru rosu si verde
                  Attached Files

                  Comment


                  • Interesanta ideea cu ace de culori diferite.

                    Comment


                    • Inca ceva modificari
                      Attached Files

                      Comment


                      • Mie imi place. Arata bine in 3 culori. Si playerul a iesit super. . Felicitari! Te-ai chinuit singur sau te-a ajutat cineva?

                        Comment


                        • mia luat mau mult "dezmebrarea" aparatului decat schimbarea ledurilor.
                          30 minute toata treaba

                          Comment


                          • Ce sa zic! Arata super bine in culori decat portocaliul standard. Mie unul imi incanta retina. O treaba bine facuta!

                            Comment


                            • laoreate1.4 casetofonul este cel standard cu caseta de la Dacia ? a fost greu sa ii schimbi luminitele ?

                              Comment


                              • Originally posted by cristi7c View Post
                                laoreate1.4 casetofonul este cel standard cu caseta de la Dacia ? a fost greu sa ii schimbi luminitele ?
                                Salut
                                este cel original si a fost destul de usor. Daca vrei sa le schimbi pe toate sunt vreo 21 de leduri. Am schimbat si la cd player dar e putin mai mult de desfacut.
                                Last edited by laoreate1.4; 25 February 2013, 00:56.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google