Remapat Sau NU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • chiar azi ma duc o sa dau telefon sa ma programez e super tare pretu.

    Comment


    • Dap. Astazi din scurt 2 bucati Logan-uri modificate la noul pret. Maine urmeaza restul care s-au inscris pe lista. Daca se mai tin intalnirile LoganClub in Bucuresti, anuntati-ma sa iau din timp la mine sculele de modificat.
      Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
      Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
      www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

      Comment


      • da,se tin sambata la polivalenta in parcare la ora 15:00!te asteptam...sunt sigur ca vei avea succes!pacat ca weekendu asta lipsesc!cununia unui bun prieten!pacat....si pt el
        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

        Comment


        • Remapat clar...facut DIMSPORT-OBD,fara discutie cei mai buni in bransa,... seriosi, corecti.
          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

          Comment


          • lam facut si eu dar din pacate nu prea am avut unde sa ma joc cu ea sa vad ce diferenta este ca era aglomerat... da maine la polivalenta este un eveniment in sala si cred ca o sa fie plina parcarea

            Comment


            • ok. Ne vedem la polivalenta maine la ora 15. Aduc sculele cu mine.
              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

              Comment


              • ar fi bine pt cunoscatori sa intre si pe acest site si dupa ce citesc sa isi spuna o parere. mai nou sunt multe asemenea cipuri pe piata si exista riscul ca multi sa se pacaleasca daca nimeni nu spune nimic. astept parerile voastre . atentie nu este reclama ci pur si sumplu vreau pareri de la cei care au ceva cunostinte despe masini.

                fain site...de ciptuner cu jocuri online...nu merita sa apara aici
                Last edited by Cristi_Xp; 14 February 2009, 01:39.

                Comment


                • in constanta e cineva care face ca ,cand a facut rost de bani fac o remapare mentionez am logan ph2 e la fel softu sau nu e nici o problema
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • da aven dealer inclusiv in CT, cand te hotarasti da-mi un semn sa-ti trimit datele de contact.
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                    Comment


                    • sal
                      dar la un 1.4 MPI cati CP se castiga daca il remapez? poate cineva sa imi spuna?
                      doc, aveti un dealer si in pitesti?
                      scuze daca s-a mai postat intrebarea ,dar nu am citit decat pana la pag 3 si mai sunt si incepator...
                      Last edited by AG 90 GBE; 17 February 2009, 18:33.

                      Comment


                      • doc trimite-mi datele de contact ca sptamana asta cred ca voi face rost de bani
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • am facut si eu remap la loganelul meu de 1,4mpi si se simte diferenta de putere dar mai ales de cuplu, insa consumul nu scade ci creste cu 0,5% la extraurban si urban scade daca schimbi pana la 2500 de ture. se merita remaparea
                          Last edited by ovidello13; 27 February 2009, 16:18.

                          Comment


                          • Clar se merita remaparea,am si eu placerea sa simt asta de vreo saptamana incoace...dar nu va ganditi ca face ferrari din al nostru logan ca nu-i asa, e ok.
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • Ce vorbesti !! cum sa nu faca si toate astea la un pret redus
                              Da confirm se merita ( nu simt nimic dar se merita ) glumesc
                              Ma conving de asta la fiecare depasire

                              Comment


                              • Am remapat-o si eu acum cam o luna...la Mioveni.Se simte diferenta...trege altfel,e mai nervoasa.Merita!Orice cai in plus sunt bineveniti,te ajuta in depasiri,demaraj,etc...plus ca atunci cand mai am persoane in masina parca mai dispare din efectul "cal mort" de pana acum...nu se mai screme asa sa urce in turatie.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google