Bi-Xenon Lens G5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Arpad ai PM ! Dory nu am ce sa iti zic ! Is lupele lui vlad alea ...eu cu el am lucrat la ele ! Inainte sa dai cu parerea .....mai documenteaza-te ! Si lasa deoparte superioritatea asta !
    sigpic

    Comment


    • #17
      are cineva pe masina lupe G5? Ne poate pune si nou niste poze( noaptea), sa vedem cum lumineaza?Multumesc frumos!!!

      Comment


      • #18
        mat-ule aproape am crezut ca sunt farurile tale pacat ca is de ph2 si tu ai ph1. sunt farurile lui vlad le-am vazut noaptea cum lumineaza, spectacol si arata superb in far parerea mea e ca sunt perfecte dau o lumina extraordinara

        Comment


        • #19
          Exact DHP-ule . Esti belishcopter rau de tot . Daca ai fii citit sus , ti-ai fi dat seama deja ca am si zis ca is a lui vlad . Vlad tio zis tie ..ca eu cu el am lucrat la faruri de neo sarit capacele . Pana una alta . Pozele pe timp de noapte nu prea isi au rostul . Diferenta majora o fac becurile . Nu lupele . Cititi topicul atent , si o sa gasiti explicatiile .

          Si mai ceva micutu meu DHP , am si Ph2
          sigpic

          Comment


          • #20
            Si mai ceva micutu meu DHP , am si Ph2

            MAT-ule lasa vrajeala, de cate ori te-ai dat tu cu Ph2? realitate nu vise :P !!!
            Last edited by coco_chanel; 5 March 2012, 21:43.

            Comment


            • #21
              MAT-ul in vise are si PH2 si inca 16v nu asa ) aaa si lupe g5 si multe altele. Hai ba fiti atenti ce naiba cititi ce scrie omu nu vorbiti aiurea!!! INTELES?

              Comment


              • #22
                MAT eu deja te detest , scuzati-mi offtopicul insa nu m-am putut abtine

                Frate unde te crezi la tine in moldova sa vorbesti asa cu lumea ? e un forum public, daca nu vroiai sa arati poze nu aratai

                Toata lumea vorbeste cu superioritate in fata ta, numai tu NU , te si injuram un pic daca nu eram pe un forum ca asta.

                Termina cu fazele astea ca nu iti priesc.
                Ai si un report de la mine, salut.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  DHP-ule, matu' chiar are PH2.
                  Nu e al lui, e al lui taica-su dar nagh, il are in fata blocului

                  Iar la faza ca is ale lui Vlad, a spus de la inceput

                  Comment


                  • #24
                    DHP-ule, matu' chiar are PH2.
                    Nu e al lui, e al lui taica-su dar nagh, il are in fata blocului
                    de aici eu inteleg ca NU are MAT-u ph2 ci taicasu deci NU are ph2 iar de lupele lui Vlad da a zis ca nu sunt ale lui dar prea tarziu toata lumea credea ca sunt ale lui si vezi doamne hai ca m-am plictisit

                    Comment


                    • #25
                      Am probleme cu lupele bixenon,sunt marca thunder si nu vrea sa comute de la faza lunga pe scurta
                      Ceva solutii

                      Comment


                      • #26
                        la mufa de la farul din dreapta, cea care sta degeaba acum, pune un releu de semnalizare de dacie
                        sigpicMy ride

                        Comment


                        • #27
                          Delux,ai testat,a functionat la tine...pt ca la mine nu merge

                          Comment


                          • #28
                            MAI ARE CINEVA si alta idee?

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by uratzelul View Post
                              Am probleme cu lupele bixenon,sunt marca thunder si nu vrea sa comute de la faza lunga pe scurta
                              Ceva solutii
                              pune un bec de minim 5w pe faza lunga ... si va merge .... va comuta de pe faza lunga pe scurta (nu va mai ramane blocat)

                              Comment


                              • #30
                                releul e suficient faza e ca trebuie legat la comanda releului poate a legat in alta parte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google