Idei modificare stopuri cu led

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by dsign View Post
    PLUG AND PLAY cu ciocanul pe aripa, hai frate!!!!

    Si ca.caturile alea sunt facute la norma in China si vandute de In.Pro cu o caciula de bani... Sunt de 1000 ori mai frumoase si mai durabile lucrarile noastre (eu, Dragman, etc). Sa nu mai spun ca la noi nu se pune problema de potriveala, ca folosim lampile originale
    la fel si tu nenea, de ce nu ne pui poze cu lucrarea ta?
    sigpic

    Comment


    • #62
      poze nu pot incarca acum...nu stiu de ce nu vrea...gasiti la mine pr my ride poze...
      Daca vrei ceva puternic ca si DRL e bine sa faci ceva custom...cu leduri puternice.Eu am in plan niste drl-uri pentru lupe(cand mi-oi pune si eu,daca mi-oi pune vreodata) ce vor fi montate in spatele ornamentului care imbraca lupa si orientate catre oglinda farului.Astfel vor da senzatia ca sunt farurile aprinse.Bineinteles ca trebuiesc led-uri puternice si acolo...
      P.S.-sa nu furati ideea !!! desi cred ca sunt care si-au facut deja,poate nu cu led-uri bune...
      sigpic

      Comment


      • #63
        pai eu deja am o idee, insa pe gaurile alea, asa cum ti.am zis pe pm, deci nu se considera ca am furat ideea, nu?
        sigpic

        Comment


        • #64
          Eu nu am zis de gauri nimic...citeste cu atentie...
          sigpic

          Comment


          • #65
            am citit bine, tocmai asta am si zis, ca nu se considera ca am furat ideea deoarece vreau sa le scot pe gauri (de fapt am furat ideea de la lupele cu drl "din fabrica")
            despre ledurile astea era vorba (ce grosime au?)
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #66
              Decat sa scoti pe gaurile alea care nu vor arata a drl nici moarte,mai bine furi ideea mea cu amplasarea lor in spatele lupei,orientate catre oglinda...atunci garantat vor arata a drl...
              P.S.-poti sa furi ideea,iti dau voie tie...iti transfer drepturile de autor wireless...
              sigpic

              Comment


              • #67
                bine ca luat modem cu wireless ca altfel nu le puteam primi
                pana la urma cred ca o sa le dau pe mana ta
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Daca nu te descurci te ajut,nu e problem....
                  sigpic

                  Comment


                  • #70
                    Daca ai contabiliza tot si la sfarsit ai pune un pret la cat te-a costat toata lucrarea, bineinteles fara manopera as fi tare curios!

                    Comment


                    • #71
                      daca imi aduc aminte a calculat si matheo si la dus undeva peste 1000 de lei daca imi aduc bine aminte!
                      sigpic

                      Comment


                      • #72
                        Da nicu stiu de Matheo parca zicea undeva in jurul a 300 de euro fara manopera dar nu ar strica sa aflam si de la Dragman!

                        Comment


                        • #73
                          pana acum costurile au fost cam asa:led-uri-360 bucati-cam 350 ron;sticlele-cam 250 ron;materiale-cam 100 ron...total pana acum 700 ron...manopera e a mea,deci moca...
                          sigpic

                          Comment


                          • #74
                            Si cateva poze,ca abia acum mi le-a incarcat...
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • #75
                              daca tot l.ai copiat pe matheo ar fi bine sa faci si sticla in culoarea masinii, sau cat mai aproape...
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google