Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Difuzor Bara Spate Logan

    Nu a mai aparut nici un dealer care sa aiba difuzor bara spate din kitu de tunning fabrica la un pret mai rezonabil decat cel aberant de la dealari? (parca 112E)

  • #2
    Nu se gaseste pe nicaieri asa ceva.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #3
      Poate o sa se gandeasca vreo firma de tuning sa produca difuzoare la un pret mai rezonabil.

      Comment


      • #4
        OMG ce naspa ca as vrea ceva pt spatele masinii care sa mai ridice putin aspectul dar fara a apropia prea mult de sol masina ca mai ies pe drumuri de tara si la o iarba verde asa ca prefer sa am o garda rezonabila.Deci daca il vreau tre sa scot 4milioane nu exista alta varianta.

        Comment


        • #5
          4 milioane e enorm de mult pe 4 milioane iti faci un spoiler pt spate nou nout... mai dai 1.5 milioane la vopsire si te-ai scos

          Comment


          • #6
            Difuzoru ala arata ca un fel de aparatoare si vreau sa mentin masina intr-un look mai offroad nu vrea sa merg spre sport sa o las jos si dastea ca is cam obosite drumurile la noi plus ca mai ies si pe drumuri ne pavate.

            Comment


            • #7
              De acord cu tine. Si mie imi place cum arata pe masina dar e enorm de scump tinand cont ca nu are niciun rol practic, deci daca nu gasesc in alta parte nu iau. Si nu inteleg de ce naiba il dau asa de scump, ca nu cred ca face atat plasticu ala nici daca il aduci din sua
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • #8
                Stie cineva daca are doar 20cm sau macar ai prelungit vreo juma de metru sub masina ca un fel de scut.

                Comment


                • #9
                  Mult prea scump nu se merita
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • #10
                    Parca zicea APVul ca face el...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #11
                      Zicea....dar i-am mai zis si eu de vreo cateva ori si cand am vazut ca nu mai face nu am mai insistat

                      Comment


                      • #12
                        Se fac la craiova

                        Comment


                        • #13
                          Pai da si tu o adresa un nr. de telefon sa luam legatura poate ne da si niste poze.
                          LOGAN--> <--TOYOTA

                          Comment


                          • #14
                            Vreau un pret ca oricum ma gandesc sa cumpar dupa ce ami iau jante dar daca ai bun pretul iau acuma.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by blaze2k View Post
                              Difuzoru ala arata ca un fel de aparatoare si vreau sa mentin masina intr-un look mai offroad nu vrea sa merg spre sport sa o las jos si dastea ca is cam obosite drumurile la noi plus ca mai ies si pe drumuri ne pavate.
                              pai difuzorul numa piese de offroad nu e...e chiar accesoriu la masinile sport, ala teoretic ar trebui sa creeze forta de apasare pe puntea spate, dar cel de la dacia nu e decat de design, n-are nici un alt rol "tehnic".

                              Originally posted by blaze2k View Post
                              Stie cineva daca are doar 20cm sau macar ai prelungit vreo juma de metru sub masina ca un fel de scut.
                              nu e decat cat e fusta masinii, pur si simplu se lipeste pe "fusta" spate a masinii. sub basina nu exista nici o prelungire a surogatului acela de difuzor aerodinamic.

                              din raspunsurile ce ti le-am dat poti trage singur concluzia evidenta referitoare la acel ornament bara spate (ca nu-i corect sa-l numim "difuzor" din respect pt adevaratele difuzoare aerodinamice )...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google