Serigrafie Bord M-2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bafta! Tinem pumnii!!

    Sent using Forum Runner
    Mai este mult pana departe ...sigpic

    Comment


    • Cum adica gen plasma ? O poza , un video sau un link se poate ?

      Comment


      • Hai sa vedem ce iese sa pui poze si daca este ok una este a mea.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Să mă treci şi pe mine pe "listă" !

          Sent using Forum Runner
          Mai este mult pana departe ...sigpic

          Comment


          • Originally posted by Foose View Post
            Cum adica gen plasma ? O poza , un video sau un link se poate ?
            Adica tot ce este cu alb la versiunea Admirable de mai sus va lumina noaptea. Pe zi albul e alb, iar noapta albul este portocaliul original de la logan sau ce led-uri ai tu in bord in afara de iconitele de sub ceasuri care va trebui sa le fac mai "invizibile".
            Cauta pe youtube logan admirable si gasesti ceva acolo!

            Comment


            • Uite aici :
              Wie man einen Tacho überprüfen kann wenn man die Tachoscheibe getauscht hat wie hier beim Dacia Duster Admirable
              Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

              Comment


              • Neterminat

                Ce am putut face saptamana asta! Urmeaza finisarea
                Aia de la Admirable e putin galbena, era materialul indoit si cred ca nu a "picat" laserul bine pe ea. Sper sa se stearga
                Attached Files

                Comment


                • mai ai de colorat aia cu rosu si albastru si e gata nu?...ca nu mai am rabdare

                  Comment


                  • In video clip-ul de mai sus nu se vede nici un martor doar cand este aprins asa este si asta doar atunci sau se vede asa cum este in foto acum multumesc.
                    Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                    Comment


                    • Pentru ca laserul să taie după colţ îţi trebuie o sabie jedi...(joke man)
                      Este super!!!

                      Sent using Forum Runner
                      Mai este mult pana departe ...sigpic

                      Comment


                      • Poti sa pui serigrafiile pe ceasurile de bord? Iti cer asta pentru a observa cum se vad ledurile prin fiecare simbol.

                        Comment


                        • Originally posted by Cosmin-Poe View Post
                          mai ai de colorat aia cu rosu si albastru si e gata nu?...ca nu mai am rabdare
                          Mai am de pus doar albastru. Albul este pus si rosu!

                          Comment


                          • bun...o termini pana luni marti?:>

                            Comment


                            • Originally posted by tvstar1 View Post
                              In video clip-ul de mai sus nu se vede nici un martor doar cand este aprins asa este si asta doar atunci sau se vede asa cum este in foto acum multumesc.
                              In pozele de sus toate iconitele sunt transparente. Vreau sa incerc pt iconitele de jos sa pun folie pt geamuri auto astfel incat sa nu se vada ziua mai deloc, dar noaptea sa treaca lumina prin ele. Aia e ultima piedica. Pentru restul iconitelor am folie.

                              Originally posted by Teo_730 View Post
                              Poti sa pui serigrafiile pe ceasurile de bord? Iti cer asta pentru a observa cum se vad ledurile prin fiecare simbol.
                              Maine (sambata) le "infoliez" si pe seara bag si ceva poze cu ele puse pe bord.

                              Originally posted by Cosmin-Poe View Post
                              bun...o termini pana luni marti?:>
                              Eu zic ca 99% DA
                              Last edited by MishuOT; 23 November 2013, 00:49. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Hai ca abia astept sa vad cum se vede. Sper sa reusesti sa stergi urmele alea galbene ca se vad tare urat.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google