Serigrafie Bord M-2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cind o ai pe aia neagra gata sa ma anunti!
    Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

    Comment


    • salut

      Ma intereseaza o serigrafie tinand cond ca nu voi schimba lumina, ramanand cea originala.Poza 12(alb) din primul post ma intereseaza, daca ai facut-o pune o poza cu ea si un pret. Ms!

      Comment


      • Frumoase realizari, spor !!

        Sent using Forum Runner
        Mai este mult pana departe ...sigpic

        Comment


        • Originally posted by Teo_730 View Post
          Abia astept sa ajunga Arata foarte bine si acum.
          Teo daca te uiti atent la margine unde e rosu si albastru se vad margini transparente. M-am grabit si am uitat sa tai folia sa fie peste margini. O fac cum trebuie si ti-o trimit!

          mishu_28nmv@yahoo.com

          Originally posted by catafloryn View Post
          Ma intereseaza o serigrafie tinand cond ca nu voi schimba lumina, ramanand cea originala.Poza 12(alb) din primul post ma intereseaza, daca ai facut-o pune o poza cu ea si un pret. Ms!
          Salutare. Pt alb inca nu am material cumparat dar va trebui sa cumpar . Totusi va arata ca cea de mai sus (toata alba) si va lumina rosu si albastru!

          mishu_28nmv@yahoo.com

          Originally posted by Tek_ids View Post
          Frumoase realizari, spor !!

          Sent using Forum Runner
          Merci domnu'. Sper sa-mi fac timp si sa ti-o trimit si pe a ta!

          mishu_28nmv@yahoo.com
          Last edited by MishuOT; 17 December 2013, 22:19. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Cat costa serigrafia de la postul 87 (prima poza), impreuna cu cea de la panoul climatizare (postul 194)

            Comment


            • Serigrafie Stepway

              Astazi am montat serigrafia si am schimbat iluminarea si sunt foarte multumit de rezultat. Multumesc mult Mihai pentru serigrafie

              Poze aici
              Attached Files

              Comment


              • Originally posted by adicata2003 View Post
                Cat costa serigrafia de la postul 87 (prima poza), impreuna cu cea de la panoul climatizare (postul 194)
                Cea din postul 194 e a lui Teo_730 si costa 65. In postul 87 nu-mi apare nicio poza!

                Originally posted by Teo_730 View Post
                Astazi am montat serigrafia si am schimbat iluminarea si sunt foarte multumit de rezultat. Multumesc mult Mihai pentru serigrafie

                Poze aici
                Wow! Sa faci si o poza si pe zi. Mi se pare mie (am o bere la bord si e 12) sau e cam puternica lumina? Daca deranjeaza mai pune in spate folia de rezerva primita . Mai bine ma bag la somn ca am prea multe pareri.
                Last edited by MishuOT; 18 December 2013, 01:04. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Aşa se vede din poze, ai observat bine Însă în realitate se vede foarte frumos, nu este deranjant deloc.

                  Comment


                  • Originally posted by Teo_730 View Post
                    Aşa se vede din poze, ai observat bine Însă în realitate se vede foarte frumos, nu este deranjant deloc.
                    Atunci nu pot decat sa ma bucur!

                    Comment


                    • Arata bine de tot

                      Originally posted by Teo_730 View Post
                      Astazi am montat serigrafia si am schimbat iluminarea si sunt foarte multumit de rezultat. Multumesc mult Mihai pentru serigrafie

                      Poze aici
                      Arata foarte ok, cat costa aceasta? Daca nu schimb iluminatul la bord se vede la fel?

                      Comment


                      • Dacă nu schimbi iluminarea nu o să se vadă la fel, o să fie portocaliu în loc de alb la ceasuri şi zona roşie va fi mai puţin vizibila. Pentru a face o comparaţie între iluminarea modificată şi cea stock, vezi pozele din postul 182. Folia m-a costat 95 lei.

                        Comment


                        • Originally posted by MishuOT View Post
                          Cea din postul 194 e a lui Teo_730 si costa 65. In postul 87 nu-mi apare nicio poza!



                          Wow! Sa faci si o poza si pe zi. Mi se pare mie (am o bere la bord si e 12) sau e cam puternica lumina? Daca deranjeaza mai pune in spate folia de rezerva primita . Mai bine ma bag la somn ca am prea multe pareri.


                          Ma scuzi, am vrut sa scriu 187 (prima poza).

                          Comment


                          • Cea rosie a plecat catre mine,revin cu poze dupa ce o voi monta :x
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by adicata2003
                              Ma scuzi, am vrut sa scriu 187 (prima poza).
                              95 lei + taxe postale. Deocamdata sa trimit celorlalti ca am ramas in urma si nu-mi place! Maine e ultima zi la serv si apoi vacanta! Sper sa apuc sa termin totul si sa le trimit!
                              Last edited by MishuOT; 20 December 2013, 01:43. Reason: Completare

                              Comment


                              • Ura si la posta. Am terminat:
                                -climatizarea pt Teo_730
                                -climatizarea pt skypee
                                -bord Admirable rosu pt Faraonw

                                Gata de vandut:
                                -bord Stepway -> 95 lei (+taxe postale)
                                -bord M.Lancer - Logan -> 95 lei (+taxe postale)
                                -bord Admirable (inca nepusa folia) -> 95 lei (+taxe postale)
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google