Suspensie Sport, De Care Si De Ce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    VOGTLAND, a avut cineva ocazia sa se dea cu masina echipata cu asa ceva?Merita luate mai tare ca restul?O nota de la cunoscatori?
    Am inteles ca se gasesc arcuri si amortizoare VOGTLAND,

    Comment


    • #77
      indicat ar fi ca sa le probezi pe Golan inainte de a da banu. Am inteles ca nu toate tipurile de vogtland se potrivesc !;)
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #78
        Am gasit special pt logan la importator dar as vrea sa stiu de la cine are cat de rigide sunt

        Comment


        • #79
          @89.mir: la logtuning, intrarea in timisoara dinspre lugoj, dupa hipodrom pe dreapta, unde era service-ul dinamo inainte.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #80
            Ms seba mult, azi am fost, am achizitionat weitec, chiar daca am votat eibach, le-am si montat super multumit de ele.
            intr-adevar se simte diferenta mare!
            bafta la toata lumea, recomand!
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • #81
              Sa le folosesti sanatos si peste cateva zile sa vii cu impresii.Eu m-am hotarat o sa iau suspesie Voghtland sper sa nu ma rupa la coloana )
              As vrea sa astept dupa KW da cine stie cat trebuie sa astept

              Comment


              • #82
                @89.mir, cat ai dat pe ele? poze, sa vedem cat s-a lasat masina, te rog

                Comment


                • #83
                  mir-ule, tot la log ti-ai facut si monntajul? sa ai bafta de ele si grija pe virajele cu denivelari
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #84
                    cine sa-i faca montajul la arcuri acolo.... Alex sau Ovi ?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #85
                      masina sa lasat vizibi, ca detaliu roata fata cand teuiti din lateral e aproape "lipita" de roata.poze zilele urmatoaare.
                      mie imi place cum sta pe drum cum am zis diferenta majora.
                      montaju l-am realizat myself!!ms streulea!!
                      pret 150 eur
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • #86
                        vreau si eu sa le folosesti sanatos si fara evenimente

                        sa le fol sanatos, totusi nu ma sfatuieste nimeni ce sa fac cu suspensia de la Voghtland?Sa ma bag sau nu?
                        Last edited by Juristul2000; 23 January 2009, 11:58. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #87
                          juristule, cum nu cunoastem, nu stiu ce te-am putea sfatui. de h&r si eibach am putea sa-ti spunem cate una-alta...eu, xp, streulea, virtualmansorin, mareom...
                          xp, log-ul nu monteaza arcuri, ca n-au elevator. te trimit la altii. l-am intrebat pe ovi, de la el stiu
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #88
                            Eu le-am pus folosindu-ma de tutorialele lui Streulea si de umpic de imaginatie la rotile spate!
                            Bafta. Poze cu masina la my ride
                            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                            Comment


                            • #89
                              Caurmare a faptului "ca pot" am decis sa-mi dau comanda la un set de arcuri voghtland.O sa revin cu impresii dupa montare

                              Comment


                              • #90
                                cand marea majoritate pun h&r sau eibach, tu te-ai hotarat pe vogtland, de care multi nici n-au auzit...te cam risti desi sa fie buna alegerea ta! bafta!
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google