Suspensie Sport, De Care Si De Ce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da bucsile si flansele nu au nimic , vreau sa o fac sa nu se mai incline atat in curbe , imi scartaie un amortizor spate si vreau cu ocazia asta o schimb toata dar ma gandesc ca daca restul nu are nimic sa nu le schimb aiurea , decat amortizoarele si arcurile .

    Comment


    • nu mi-au adus suspenisa Vohland, insa mi-au propus una reglabila FK silverline suspension. poate a incercat-o cineva? ca nu prea am gasit informatii despre FK
      Aut Caesar aut nihil!

      Comment


      • Are cine idee, bucsi de poliuretan pentru logan ?
        LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

        Comment


        • Nefiind similare cu alea de Clio, nu prea o sa gasesti. La circuit s-a alergat cu bascule nemodificate, la fel si la Cupa Dacia, n-a prevazut G.Grigorescu asa ceva...

          Poti doar sa le confectionezi la meseriasi, habar n-am care-s aia
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Scit View Post
            nu mi-au adus suspenisa Vohland, insa mi-au propus una reglabila FK silverline suspension. poate a incercat-o cineva? ca nu prea am gasit informatii despre FK
            Unde ai gasit FK in stoc, eu le-am cautat de mi-a venit rau? De asta nu prea gasesti pareri despre ele, nu se mai produc de ceva vreme si nu s-au vandut multe.
            Eu am vrut sa-mi iau un set reglabil si pe duritate, stiu ca foloseau amortizoare Koni reglabile care nici alea nu se mai produc pt Logan
            sigpic
            ^Logan turbat (WIP)^

            Comment


            • Bucsi pentru spuntea spate din poliuretan se gasesc?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Scit View Post
                nu mi-au adus suspenisa Vohland, insa mi-au propus una reglabila FK silverline suspension. poate a incercat-o cineva? ca nu prea am gasit informatii despre FK
                la ce pret este reglabila fk?
                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                Comment


                • mi-au spus ca parca pentru FK acuma produce o uzina in Tailanda...macar nu e China dar informatia ne e veridica suta la suta...
                  au cerut 450 de euro
                  Last edited by Scit; 3 July 2013, 00:04.
                  Aut Caesar aut nihil!

                  Comment


                  • Pare cam putin, pe unde mai sunt listate suspensiile FK, pretul e de la 600 in sus.
                    La ce firma ai gasti FK, ai vre-un site/link ceva?
                    sigpic
                    ^Logan turbat (WIP)^

                    Comment


                    • e o firma din Chisinau..m-am dus la dansii personal, ca pe site n-au nicio informatie ca lumea
                      Aut Caesar aut nihil!

                      Comment


                      • salut

                        Care e diferenta dinte arcurile H&R negre si H&R albastre. Multumesc

                        Comment


                        • Alea albastre au fost vopsite de proprietar. Ia-le pe alea ale colegului, au pret bun
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Cu un site de un pot cumpara kitul de suspensie+arcuri la un pret rezonabil stie cineva?Am tot gasit de la 2600 Ron in sus.Cam prea exagerat!Iar suspensiile de la bilstein b8 e la 450 euro 4 bucati ..Am ramas socat.Stiam ca ajunge undeva la 1500 ron.O alta varianta dar sa fie ok ,stie cineva?Nu vreau sa ajung in copaci cu ea!) De asta nici nu am optat la a taia o spira de la arcuri cum procedeaza multi )
                            http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                            Comment


                            • Stiu in bucuresti in sphera sunt la bucata , toate sunt cam 15 mil arcuri + amortizoare . Cred ca poti sa achizitionezi online de pe L O G A N T U N I N G . R O

                              Comment


                              • Multumesc!Pe multe site-uri media e cam 600 ron arcurile iar amortizoarele 400-450 euro set.Pe site-ul oficial e pro kit b12 500 euro cu arcuri+amortizoare+flanse si ce mai e nevoie!
                                http://www.loganclub.ro/forum/logan_...-t52046p4.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google