Schimbare Culoare BORD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se vede fara nici o problema.
    sigpic
    Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

    Comment


    • Se vede,dar slab

      Oricum,compenseaza felul in care se vede noaptea.
      Acum baietii s-au specializat si iti pot monta un potentiometru incat sa vezi si ziua pe display negativ.
      Cumpar volan de Duster

      Comment


      • Daca montezi leduri de calitate se vede si ziua.Eu am facut cu leduri smd de 1650 mcd si se vede ok ziua.Am sa revin cu o poza.
        sigpic
        Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

        Comment


        • Uite si doua poze una ziua si una noaptea.Pozele sunt facute cu telefonul.
          Attached Files
          sigpic
          Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

          Comment


          • frumos, eu am sa fac bordul alb cu displayul si acele rosii, sper sa se vada mai bine. multumesc de poze.. oare daca dau cu un marker permanent rosu pe liniutele de la 5500 de ture pana la 7000 , o sa se inteleaga ceva? am citit pe acest topic ca ar trebui marker cu cerneala serigrafica (nu am de unde face rost de asa ceva) si as vrea sa intreb daca un marker din comert ar fi bun? daca da care? aveti vreo recomandare?
            multumesc.

            Comment


            • Atata timp cat se folosesc si se alimenteaza corect LED-urile de la display, deci nu doar se schimba cu alte led-uri, afisajul negativ se va vedea bine si ziua, chiar pe soare puternic.
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Se vede mai intunecat,dar se vede.

                Comment


                • Originally posted by migabryel View Post
                  frumos, eu am sa fac bordul alb cu displayul si acele rosii, sper sa se vada mai bine. multumesc de poze.. oare daca dau cu un marker permanent rosu pe liniutele de la 5500 de ture pana la 7000 , o sa se inteleaga ceva? am citit pe acest topic ca ar trebui marker cu cerneala serigrafica (nu am de unde face rost de asa ceva) si as vrea sa intreb daca un marker din comert ar fi bun? daca da care? aveti vreo recomandare?
                  multumesc.
                  Poti sa dai cu un marker (eu am incecat cu marker permanent dar daca te uiti atent se vad urmele de la marker si nu iese uniform ) mai bine mai pui un led rosu si faci separare de culoare intre zona alba si cea rosie.
                  sigpic
                  Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

                  Comment


                  • Marker-ul isi pierde in timp culoarea, mai ales dupa o vara, iar dupa un timp dispare complet.
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • salutare
                      eu am pus ceva folie e ca un fel de banda izolanta dar e folie, am gasit rosu si albastru, a iesit misto zic eu

                      Comment


                      • poti pune o poza te rog?

                        Comment


                        • Ce parere aveti de bordul asta. Asa as vrea sa-l fac eu.
                          Attached Files

                          Comment


                          • am si eu 3 rugaminti la domni care stiu mui mulde despre bord
                            1 daca colorez cu un marker albastru sky cum se va vedea? (am lumina alba)
                            2 care este pinul pentru martorul de proiectoare?
                            3 poate pune cineva un filmulet cu intoarcerea foliei?
                            ps: multumiri anticipate!
                            sigpic

                            Comment


                            • din pacate eu uit mereu sa pun pozele
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • Un filmulet cu "intoarcerea foliei" ar fi de mare ajutor in topicul asta
                                Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google