Schimbare Culoare BORD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Beleaua
    care se risca sa`mi schimbe si mie ledurile la ala unde arata kilometraj benzina temperatura ca la ala au ramas neschimbate daca se ofera careva sa zica si pret
    ti le fac eu cand plec la bucuresti in decembrie...imi dai bordul dimineata si seara til aduc inapoi schimbat

    Comment


    • #47
      lol cum sati dea ma bordul

      sigpic

      Comment


      • #48
        doar tabloul de bord )

        Comment


        • #49
          pai si daca vrea si consola centrala?

          sigpic

          Comment


          • #50
            Originally posted by sonykel
            pai si daca vrea si consola centrala?
            aia la toamna )

            Comment


            • #51
              cred cami desckid afacere cand imi vine mcvu... il umplu cu borduri console centrale plafoniere ce vrea omu le duc la baieti in bucuresti le tunaresc si le aduc in ct inapoi... si scot si eu un ban cinstit D

              sigpic

              Comment


              • #52
                si eu in locu lui imi pun un carton ) sa`mi indice ce benzina am desigur ca sa imi incant mamica fac dungile alea la maxim
                Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                Comment


                • #53
                  Originally posted by gxg
                  Fabian poti pune te rog o poza cu locatia becului origianal de la climatizare? Ca la mine s-a ars si nu vreau sa duc masina in service pt atata lucru. am reusit sa desfac consola centrala ,dar nu m-am riscat sa desfac de tot comanda de climatizare si nu-mi dau seama cum pot schimba becul.
                  .Soclul cu becul e in zona unde am facut cercul rosu si se baga prin spatele comenzilor climatizarii;cand dai de soclu rotesti de el in sens invers acelor de ceas.
                  se vede mai bine in poza a doua unde sunt comenzile desfacute de tot(nu e poza facuta de mine ca eu nu le-am desfacut)
                  Captain of the black pearl

                  Comment


                  • #54
                    Mersi pt lamurire
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • #55
                      am inteles ca vreti sa va ajut cu leduri pt plafoniere? dati-mi pe PM, si vedem ce putem rezolva.

                      Pentru Costanta, daca vreti, fac o deplasare de un weekend in care pot lucra cam 5-6 masini. Poze va ofera colegii de forum, detalii va dau pe pm. Recent am fost la Miercurea Ciuc, am rezolvat citeva masini acolo, m-am simtit bine...
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        un bord facut dupa specificatiile clientului
                        Captain of the black pearl

                        Comment


                        • #57
                          schimbarea asta ar fi problematica pentru o eventuala interventie in service la garantie? presupunand ca probleam pentru care ma aflu in service nu tine de partea electrica pt a-si baga nasu baietii

                          Comment


                          • #58
                            Teoretic nu, daca nu e legata de garantie (in orice service ai merge)

                            Si chiar daca ai avea probleme cu electrica ... daca mesterul din service "omite" sa vada ca ai schimbat ceva, tot nu ai probleme.

                            Comment


                            • #59
                              cum arata la final
                              Captain of the black pearl

                              Comment


                              • #60
                                lumini bord

                                sal....poate sa-mi spuna si mie cineva unde pot sa-mi schimb luminile de bord si cat ma costa...ca nu imi fac singur ca alti ms

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google