De Unde Se Poate Procura AluBand ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Unde Se Poate Procura AluBand ?

    Buna de ceva vreme am incercat sa procur AluBand, dar fara rezultat. Daca aveti informatii despre acest lucru va rog impartasiti.

  • #2
    La PRAKTIKER ai incercat? eu de acolo am luat pentru usile din fata,
    eu zic sa te uiti mai atent prin praktiker pe la raionul de izolatii si sigur ai sa gasesti !
    bafta
    sigpic

    Comment


    • #3
      La Practiker a fost primul loc unde am incercat, citind pe forum ca de acolo v-ati cumparat, m-am uitat am intrebat ... nimic .

      Comment


      • #4
        Pfff...atunci nu stiu ce sa zic mai incearca tot pe la supermarketuri din astea gen praktiker,dedeman eu stiu care mai sunt, brico :P....trebuie sa gasesti, ce e ciudat e ca nu ai gasit in praktiker eu de acolo am luat de 2 ori si tot timpu au avut, trebuia sa fi intrebat daca nu primesc asa ceva, ca eu sigurat zic ca or avut!
        sigpic

        Comment


        • #5
          la Praktiker cautam si eu si nu am gasit niciodata! Un loc sigur und evei gasii este firma DenBraven, dar atentie, desi e m ieftin ca la magazin, trebuie sa cumperi pe firma! Bafta. Reprezentante alea firmei gasesti in marile orase! Bafta!

          Comment


          • #6
            Vand aluband diferite dimensiuni.preturi bune. Tel:0726 228489

            30cm x 10m=120 ron
            15cm x 10m=63 ron
            10cm x 10m=45 ron
            Preturile nu contin TVA
            Transportul este gratuit
            Last edited by RatiMetalprod; 23 February 2009, 11:03. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #7
              glumesty nu ?

              La Baumax/Practiker 10cm x 10 m =49 lei )

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ciochy View Post
                Buna de ceva vreme am incercat sa procur AluBand, dar fara rezultat. Daca aveti informatii despre acest lucru va rog impartasiti.
                salut. mi-e rusine sa zic dar asta e....ce e aluband? pt ce ai vrea sa o folosesti? o fi cumva ceea ce caut si eu? astept raspunsul apoi zic si eu la ce caut.
                senz

                Comment


                • #9
                  Aluband este o banda bituminoasa cu un strat de aluminiu (in jur de 1 mm grosime), se foloseste la hidroizolatii, eu am cautat pentru insonorizare. Detalii mai multe gasesti pe situl producatorului http://www.denbraven.ro/dbr/ro/prez_...nda%20Aluband'

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google