Jaluzea Luneta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    e misto...acu pune tot deastea si pe laterale spate.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #17
      Eu am pus de 120, dreptunghiulara. Adevarat este, ca rulata la max sus, atinge putin lateralele. Insa nu este indoita.
      Pt a scoate acele dibluri de la nivelul lunetei, recomand sa se faca prin portbagaj cu un dorn+ciocanul aferent.

      Comment


      • #18
        Originally posted by cosmindan View Post
        Salut,

        Eu am montat perdeluta de 120 cm, care este trapezoidala, si in partea de sus se incadreaza perfect, iar in partea de jos mai raman 3 degete pana in margini.Se gaseste in Vitan , iar pretul este de 20 lei.
        Originally posted by Cezar View Post
        Eu am pus de 120, dreptunghiulara. Adevarat este, ca rulata la max sus, atinge putin lateralele. Insa nu este indoita.
        Pt a scoate acele dibluri de la nivelul lunetei, recomand sa se faca prin portbagaj cu un dorn+ciocanul aferent.
        La momentul cumpararii nu am gasit jaluzea mai mare...ca as fi luat...se poate sa suneti o poza cu jaluzeaua?Interior/exterior?
        Originally posted by mumus View Post
        e misto...acu pune tot deastea si pe laterale spate.
        Pai pe laterale se pot monta foarte simplu dinacestea drepte...ideea mea e ca vreau ceva in genul celor de la Renault Megane Sedan...adica sa acopere partea din spate(dinspre maner) dar nu am gasit de la ce masina s-ar potrivi...oricum asta e subiect pentru alt topic
        sigpic

        Comment


        • #19
          eu am una de Megane, este mai mica, ...dar merge....

          Comment


          • #20
            Pe usile din spate cel mai frumos ar fi sa se monteze in usa perdeaua si sa iasa doar perdeluta din usa...Doar ca trebuie decupata fata de usa in locul unde o sa iasa perdeluta din usa.E o idee cam extrema zic eu. Dar s-ar vedea frumos.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google