Reconditionat Proiector

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Dap, pe dreapta e ......
    Ca sa-l reglez sa nu bata in stele, cum fac ?

    Comment


    • #77
      Salut

      Salut sunt interesat si eu daca mai ai sticla ptr. Proiector ?

      Comment


      • #78
        florinlmanea vezi ca are si colegu FLR

        Comment


        • #79
          OK

          Ok, mersi , am discutat cu flr si sper ca in curand sa si rezolv problema.

          Comment


          • #80
            Daca mai are cineva sticle pentru proiectoare de vanzare dati-mi si mie un semn va rog.

            Comment


            • #81
              Pt carcotasii care credeau ca or sa crape sticlele dupa o luna de zile....

              Dupa aproape 3 ani de zile,,,,am schimbat si eu geamurile la proiectoare.
              Motivul...mi se crapase geamul proiectorului din stanga din motive naturale( pietricele) . Cel din dreapta inca era bun,,,,dar fiind si ala plin de ciobituri fine tot de la mizeria strazilor am decis sa-l schimb si pe ala.

              Mai repet,,,proiectoarele nu s-au aburit,nu au intrat apa in ele si nu au absolut nici o treaba pana nu intra o piatra in ele
              Attached Files
              Last edited by Ivan Marian; 26 September 2012, 09:17.

              Comment


              • #82
                Dar ma gandesc ca e mai ok sa comanzi la colegul nostru de pe forum acele sticle originale cu 10lei/buc decat sa te chinui sa faci tu unele ... Adica nu vad avantajul .

                Comment


                • #83
                  Cu 10 lei am facut 10 bucati la atelierul de termopane. Ca nu este o sticla ca cea originala..nu ma deranjeaza. Restul e CanCan.....

                  Comment


                  • #84
                    Buna treaba!!

                    Comment


                    • #85
                      salutare tuturor,

                      am comandat si eu sticla de la baiatul de pe forum, a iesit super proiectorul pe care l-am reconditionat. De 2 luni se comporta ok, nu s-a aburit

                      Comment


                      • #86

                        aici gasiti sticle pt proiector valeo originale....pretul este minim.
                        http://www.loganclub.ro/forum/flr_ul_meu-t22090p6.html

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google