Montaj Lumină Pedalier

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    gata si spatele am pus si poze mai clare..prestige ai primis niste poze..
    Attached Files
    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
    sigpic

    Comment


    • #62
      Mi se par prea puternice...
      Fara Semnatura.

      Comment


      • #63
        sincer nu sunt deloc puternice sunt chiar placute..sunt puse module de la alexyno
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • #64
          cam asa ceva am si eu si sunt perfecte
          Attached Files

          Comment


          • #65
            ......................am citit cu o pagina in urma ca se cauta solutii de tragere a firelor
            nu stiu de ce va complicati atat cu mufe si brichete etc, cel mai simplu luati plusul de la plafoniera si minusul de dupa butonul de contact al portierelor (cel de pe stalp) si gata
            O sa se aprinda la deschiderea usii .
            Last edited by mike26ro; 20 March 2012, 14:32.

            Comment


            • #66
              da am promis niste poze...dar am dat benzile la un prieten si am comandat altele care o sa le pun cel mai probabil sun bord pe fata am comandat si 2 mdule pentru spate aveti ideee unde sa le pun in spate??? o sa pun poze cu benzile noi si cu modulele si am sa va arat in poza si locul celor vechi... @kubala despre asta ii vorba mie mi se pare foarte ok solutia doar trb sa dai pe prima treapta
              Attached Files
              MY CLA

              Comment


              • #67
                pfff...prestige, chestia aia mi se pare tiganie, e ca si cand ai pune firele pe mufa unui incarcator de telefon...fiecare cu gusturile lui ... cat despre ledurile in spate, sub scaune poti sa pui intre grilajele alea (sunt ca niste grilaje sub scaune) o bucata ceva de plastic si pe aia sa lipesti ledurile...
                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                Comment


                • #68
                  buna idee...m-am gandit la 2 module cu leduri pe spate le-oi gasi eu un loc bun oricum mie imi place chestia aia numai ca a mea ii neagra nu are rosu:P
                  MY CLA

                  Comment


                  • #69
                    prestige poti sa le lipesti cu banda dubla adeziva..nush daca ai vazut u dar intre scaunu din spate si cel din fata exista o denivelare(o buza din mocheta daia..) de vro 70mm~ acolo poti sa le lipesti pe cele pt spate si cablurile le tragi pe sub tunelu de la frana de mana..
                    Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                    Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      pai si cum lipeste pe mocheta in primu rand? si in al 2-lea cand face curatenie nu da peste ele cu aspiratoru ?
                      Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                      Comment


                      • #71
                        se lipeste!!crede'ma ca eu asha am lipito si nici cand bag aspiratorul nu ma incurca..maine o sa le fac cateva poze ca sa vedeti ce si cum
                        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          daca le pui pe mocheta cand ai pasager in spate o sa cam acopere lumine(parerea mea)

                          mai bine incearca sa le lipesti ori de scaun ori in lateralul locului unde tine pasagerul picioarele(pe partea cu pragul sau cu tunelul de la toba)

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by bulgaru25 View Post
                            daca le pui pe mocheta cand ai pasager in spate o sa cam acopere lumine(parerea mea)

                            mai bine incearca sa le lipesti ori de scaun ori in lateralul locului unde tine pasagerul picioarele(pe partea cu pragul sau cu tunelul de la toba)
                            sincer nu cred..din contra e mai bine ca bate inspre el si lumineaza asa daca e sus si/sau lateral cand baga picioarele acolo paaa le astupa de tot asa in fata disperseaza mai bine lumina zic eu..
                            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              m-am gandit sa le lipesc pe fierul de la scaun este o suprafata plata la fiecare scaun pe scaunul din stanga in partea stanga cum stai in masina si pe scaunul din dreapta pe dreapta ->sa bata catre mijloc alt loc chiar nu gasesc ...
                              MY CLA

                              Comment


                              • #75
                                am terminat de pus tot...am facut si niste poze sa vedeti cam ce a iesit
                                Attached Files
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google